Як видалити відстань з відносин на відстані

Відносини на відстані дійсно можуть бути складними. Але, якщо ви будете працювати над своїми відносинами, можливо, вони, в кінцевому рахунку, стануть тривалими, замість відносин на відстані. Як же здійснити такий перехід?

Кроки

 1. 1

  Вирішіть для себе, чи варті ці відносини таких великих зусиль. Зазвичай, аспект відносин на відстані вичерпує себе, коли справа заходить про серйозні взаєминах. Можливо, ви і ваш партнер вирішили зв`язати себе узами шлюбу. Якщо ви не готові перейти до наступного рівня відносин, значить, стосунки на відстані, ймовірно, поки найкращий варіант.
 2. 2

  Обговоріть зі своїм партнером, вдале чи це час для змін. Для того, щоб бути разом, ви, ваш партнер, або ви обидва будете повинні переїхати і повністю змінити свою життя заради відносин. Якщо хтось із вас готовий переселитися в квартиру / будинок вашого партнера, тоді, це швидше за все, найкращий варіант. Можливо, буде легше почати життя в новому для обох місці. Все залежить від відносин і від того, чого ви хочете.

 3. 3

  Зробіть все приготування. Це може спричинити за собою пошук нової роботи, будинку або квартири, упаковку і переміщення всіх речей, заповнення всіх необхідних паперів і пошук місць де проводять церковну службу. Або, можливо, ваш партнер буде повинен зайнятися цим. Якщо ваш партнер перебирається жити до вас, допоможіть йому / їй наскільки можете. Переїзд займає дуже багато часу і якщо ваш партнер робить це, щоб бути з вами, ви повинні йому / їй допомогти. 4. 4

  Навчіться пристосовуватися. У вас можуть бути друзі в цьому місці або у вашого партнера є друзі, з якими ви можете проводити час. Якщо ваш партнер переїжджає до вас, подбайте про те, щоб він / вона проводили якомога більше часу з вами і в колі ваших друзів. Однак, не турбуйтеся, якщо він / вона заведе власних друзів і захоче проводити більше часу з ними. Адаптація також потрібна в роботі і домашніх умовах і може зайняти час.

 5. 5

  Насолоджуйтеся тим, що ви разом. Тепер, коли ви забули про відносини на відстані, нарешті прийшов час насолоджуватися компанією один одного.