Як повернути іскру пристрасті у відносини

Ви відчуваєте, що ваші відносини поступово втрачають іскру пристрасті і здається, що шляху назад немає? Що ж робити, щоб запалити вогонь пристрасті знову і повернути колишні почуття? У статті наведено кілька порад, які можуть допомогти.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся в тому, що чогось дійсно не вистачає і що ваш партнер не просто переживає складні часи, через фінансову або емоційної кризи.

 2. 2

  Поговоріть з партнером про те, як він / вона бачить ваші відносини. Знайдіть тихе місце і в спокійній обстановці поговоріть про свої почуття та ідеях.
 3. 3

  З`ясуйте, чого ви хочете від відносин і спробуйте знайти вихід, який буде задовольняти вас обох. Уважно вислухайте свого партнера і висловіть свої думки з конструктивної точки зору.
  • Якщо ваш партнер не хоче вам відкритися, згадайте як ви діяли в минулому і спробуйте привнести у відносини колишнє почуття радості і гармонії.

 4. 4

  Вирішіть питання з часом. Через роботу, шкільного розкладу або інших заходів, у вас може залишатися занадто мало часу, щоб побути наодинці. Спробуйте змінити або зрушити графік так, щоб довше проводити час разом. Ви можете завести календар і планувати всі важливі події завчасно (наприклад інтим), не відволікаючись на інші мирські проблеми. 5. 5

  Раз на тиждень влаштовуйте побачення. Якщо вам набридла домашня обстановка і рутина, для різноманітності повечеряйте в кафе, сходіть в кіно, нічний клуб, похід або театр. Якщо у вас немає грошей, не біда, залишіться вдома, пограйте в настільні ігри, зробіть один одному масаж, зіграйте на музичному інструменті, поспостерігайте за птахами з вікна. Змініть повсякденне життя, зробивши щось незвичайне.

 6. 6

  Якщо після розмов про взаємини ви зайшли в глухий кут, рухайтеся далі. Але не робіть необдуманих вчинків, про які ви можете шкодувати в майбутньому. Дайте собі трохи часу і подумайте про стосунки. Якщо ви все таки вирішили розлучитися, розстаньтеся друзями.

Поради

 • Згадайте за що ви полюбили цю людину спочатку.
 • Це може допомогти в зцілення відносин або знаходженні іскорки в інтимному житті.