Як не попастися на зраді

Зрада вашому партнерові є досить серйозним рішенням, яке слід уникати, якщо це можливо. Але якщо ви вирішите, що ви збираєтеся це зробити, ви повинні зробити це правильно, щоб зменшити ризик того, що хтось постраждає. Дивіться Крок 1.

Кроки

 1. 1

  Використовуйте сайт знайомств, щоб знайти партнера для усамітнення у вас вдома. Є навіть сайти, які спеціально розроблені для людей, які бажають мати позашлюбні стосунки. При перегляді в мережі, переконайтеся, що ви використовуєте режим «інкогніто» у вашому браузері, щоб переконатися, що історія вашого перегляду сторінок не реєструються. Ви також повинні завантажити додаток, щоб видалити всі куки, історію і т.д.

 2. 2

  Якщо ваш партнер щось підозрює, будьте простіше, збрешу так, щоб він зміг прийняти цю брехню, а потім просто перестаньте залишати сліди. Приховайте їх і не повторюйте ту ж помилку.

 3. 3

  Чим більше довірливий і усепрощаючий ваш партнер, тим легше вам брехати йому, але намагайтеся звести брехня до мінімуму. Гора брехні незалежно від того, наскільки добре вона зведена, так само хороша, як і доказ в кінці.
 4. 4

  Не ставайте примхливим з вашим партнером, коли ви намагаєтеся вигнати його або її з дому, щоб звільнити місце для когось іншого. Кожне підозріле дію наблизить вас до того, щоб бути спійманим або кинутим.

 5. 5

  Підозрювати свого партнера в зраді буває декілька ефективним час від часу. Однак будьте обережні, так як це визнається як тактики зрадника.

 6. 6

  Якщо ваш партнер робить несподіваний візит, і ви ледь встигаєте виставити з дому предмет вашого потягу, перш ніж ваш партнер приходить, не ухилятися від його дотиків, як ніби ви відчуваєте себе брудним або ж сердитим. Якщо ви будете зображувати, що ви раді бачити його / її, то це буде менш підозрілим, ніж ви будете вести себе, як ніби ви розлючені на те, що вас перервали.

 7. 7

  Обман руйнує не тільки серця, але він також руйнує сім`ї, стирає щастя в житті людей. І не тільки в житті того, кому змінили, але й того, хто змінив, насправді, зрада часто призводить до депресії, самогубства і навіть до серії вбивств, так що для вас це може закінчитися з кров`ю невинних на руках. 8. 8

  Якщо ви не любите його або її, то просто скажіть їм, що ви відчуваєте. Розрив - це кращий спосіб позбутися від відносин, які вам набридли, і відносин, які, в кінцевому рахунку, будуть набридати іншій людині.

 9. 9

  Якщо ви будете спіймані, то ваш партнер буде морально спустошений. Звичайно, наступним кроком з боку вашого партнера буде відхід від вас з розривом відносин, але якщо це дійсно мав бути кінець, то чому б не закінчити без того, щоб хто-небудь відчував себе покинутим, винуватим або брехуном і т.д.?

Поради

 • Зрештою, кращим способом не попастися на зраді є відсутність зради. Пам`ятаючи про це, вам, напевно, краще б вибрати спосіб життя з нерегулярним сексом без відносин, або, можливо, вільні стосунки, якщо ви зможете зрозуміти, як бути чесним.
 • Просто будьте самим собою, і ви отримаєте море задоволення, можливо, навіть зберігши ваші стосунки або пішовши до когось набагато краще. Але якщо ви будете спіймані, це цілком і повністю ваша вина.

Попередження

 • Зрештою, це на вашій совісті. Ваш партнер може мати чисту совість будучи абсолютно надійним. Ви можете спробувати переконати його, що ви не змінювали, але ви ніколи не зможете переконати себе.
 • Не намагайтеся зберегти гідність, ви втратили його, коли ви почали цей акт зради.