Як налагодити відносини

У серйозних відносинах, заподіяння болю неминуче. Більшості відносин, на жаль, не судилося довго тривати. Ось кілька підказок про те, як спробувати виправити відносини, які руйнуються або вже зруйновані.

Кроки

 1. 1

  Визначте, чи хоче ваш партнер налагодити ваші відносини. Немає ніякого сенсу в налагодженні відносин, якщо тільки ви не хочете вживати ніяких заходів. У цьому випадку, вам краще просто піти.

 2. 2

  Поговоріть з вашим партнером. Часто, стосунки закінчуються або руйнуються через те, що партнери не розмовляють один з одним. Обговорюйте речі спокійно. Якщо ситуація загострюється, просто скажіть, що ви поговорите пізніше і підіть.
 3. 3

  Дайте партнеру час, якщо він не хоче говорити. Якщо партнер хоче вирішити проблему, то це ще не означає, що він зробить це негайно.

 4. 4

  Прощайте один одного. Ніхто з вас не поліпшить ситуацію, якщо буде відчувати образу і ненависть один до одного. Прощайте негайно, прощайте кожен день. Але ви повинні вирішити, як довго ви збираєтеся прощати цієї людини і чи зможете ви колись подолати те, що трапилося.

Поради • Не затягуйте з налагодженням відносин. Час може залікувати безліч ран, але воно залишає шрами.

Попередження

 • Партнер може не хотіти налагодження ваших відносин. У цьому випадку не благайте і не набридайте йому. Просто залиште його.
 • Пам`ятайте, що налагодження відносин - важка робота. Це займе багато часу і зусиль від обох сторін. Але якщо ви обоє віддані і любіть один одного, у вас все вийде.