Як впоратися зі зрадою партнера

Деякі люди не розуміють природу зради у відносинах. Хоча у медалі завжди дві сторони, проте зрада неприйнятна у відносинах і емоційно ранить другого партнера. Портрет змінює людину дуже різний. Є такі, які змінюють всього один раз, відчувають себе жахливо після цього і ніколи не повторюють цієї помилки. Інші - будуть продовжувати змінювати, поки не попадуться. Для третіх же зрада - це спосіб життя. Якщо ви хочете розібратися з змінює партнером, вам перш за все потрібно зрозуміти, яка ймовірність того, що він повторить те ж саме в майбутньому. Потім вам необхідно зрозуміти, чи довіряєте ви партнеру настільки, щоб повірити його словам про те, що "він шкодує". Вам доведеться постаратися, щоб заклеїти тріщину в довірі.

Кроки

 1. 1

  Подумайте, наскільки щирий з вами людина, хто просить примирення. Вам не можна йти до нього-він повинен встати і сам прийти до вас. Якщо зрада відбулася, вам потрібно переконатися, що вона не повторитися. Швидше за все, вам не вдасться переконати себе, що зрада була одноразовою помилкою, тільки якщо ви не знаєте партнера як свої п`ять пальців і не можете ручатися за його вчинки. Якщо вам під силу пережити зраду, сконцентруйте увагу на себе.

 2. 2

  Переконайтеся, що ви зможете жити, знаючи, що партнер вас зрадив, перш ніж рухатися вперед. Ніхто не очікує, що ви забудете, що трапилося, але ви повинні хотіти простити. Інакше ваші відносини перетворяться в порочне коло недовіри, помсти і невисловленого ненависті. Якщо ви скажете, що прощаєте, ви насправді повинні це зробити. Проте перш, ніж зробити це, переконайтеся, що ваш партнер розуміє, який незворотної шкоди завдав вашим відносинам.
 3. 3

  Почніть працювати над відновленням відносин. Це як почати все спочатку. Ви повинні бути впевнені, що прогалин і помилок, які призвели до зради, більше немає у ваших стосунках. Наприклад, людина, з якою партнер змінив вам, повинен бути повністю видалений з вашого життя. Ні про яку дружбу, ні про будь-які рідкісних спільних зустрічах або якому б то не було контакті не може бути й мови.

 4. 4

  Копайте глибше. Замість того, щоб дивитися порно в інтернеті або повертатися до думки, що трава у сусіда зеленішою, необхідно розкрити і обговорити першопричину проблеми. Ваші стосунки з партнером більше ніколи не будуть колишніми, але, якщо ви постараєтеся, вони все ще можуть бути хорошими. Ви повинні знайти точки дотику, зміцнити свою любов і підтримувати один одного всіма можливими способами.

Поради

 • Легко повірити в те, що зрадник змінює насамперед самому собі, позбавляючи себе насолоди змістовними відносинами. Проте багато зрадники стають причиною чужих загублених життів. Будь то невинні діти, які залишилися в неповній сім`ї або емоційно розбитий колишній партнер. Хтось інший завжди платить за помилки зрадника.


 • Якщо партнер змінив вам і ви підозрюєте, що його каяття нещиро, не обманюйте себе. Ймовірно, він вас мало поважає і, швидше за все, змінить ще, коли з`явиться такий шанс.
 • Краща ситуація, яка можлива при наявності зради, та, в який партнер зізнається у скоєному, не будучи застукали. У такому випадку ймовірність того, що людина знову змінить мінімальна. Можливо, нелегко буде зрозуміти причину такої зради, проте в більшості випадків вона пов`язана з тим, що ваш партнер відчував себе абсолютно не відбувся у житті.
 • Якщо ви про себе знаєте, що занадто сильно любите когось, залиште в серці небагато місця для розчарування, щоб при нагоді не побиватися і не вбити його самого.

Попередження

 • Найгірший випадок зради той, де партнер змінює виходячи з егоїстичних мотивів. Хоча партнер може спробувати виправдати себе невиразним лепетом, однак досвідчені зрадники на своєму шляху розбивають чимало доль і сердець. Вони розбивають сім`ї та дружбу і проходять через багато інших відносин, перш ніж одумається або просто видихаються. Такий партнер - просто покарання і ви повинні бути уважні, щоб розпізнати цей тип і заздалегідь не вступати з ним у відносини. На жаль, вони майстри у брехні і не дивно, що від них дуже складно піти.