Як підтримувати стосунки на відстані

Іноді, якщо ви довго будуєте стосунки на відстані, можна наробити помилок. Ця стаття покаже, як уникнути деяких з них.

Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що ваші стосунки побудовані на довірі. Головний плід тривалих відносин на відстані - довіра, і вам потрібно вчитися довіряти партнеру. Це складно, адже ви не знаєте, що відбувається в житті іншої сторони.

 2. 2

  Проявляйте терпіння. Ви зважилися на це, значить, потрібно чекати.

 3. 3

  Спілкуйтеся. Ще один ключ до хороших відносин - при будь-якій можливості спілкуйтеся щодня, через листи або чат. Обговорюйте цікаві теми. Підтримуйте дискусію на здоровому рівні. Забудьте про світ і його проблеми. Покажіть один одному, що відстань працює на вас. Говоріть вашій дівчині або хлопцю, що любите її / його, кожен раз, коли виходите на контакт один з одним. Це не завадить. Намагайтеся якось компенсувати час, проведений далеко один від одного.

 4. 4

  Ставтеся з розумінням, особливо до того, що написано чи сказано. У процесі розмови дуже легко невірно інтерпретувати слова. Приділіть час, щоб постаратися зрозуміти, що хоче сказати ваш партнер. Як би це не звучало, ви можете зробити неправильний висновок і даремно зіпсувати відносини. Зберігайте спокій.

 5. 5

  Вносьте різноманітність. Не дзвоніть завжди в один і той же час. Передбачуваність зживає будь-які відносини.
 6. 6

  Жертвуйте. Любов добра. Заради любові можна принести в жертву багато чого. Що б не з`явилося в той період, поки ви одні й на самоті чекаєте свою любов. Всяке буває. І хороші речі встають на шляху. Саме їх і доводиться приносити в жертву.

 7. 7

  Переконаєтеся, що не відбираєте у партнера занадто багато часу. Він або вона може бути на заняттях, на роботі. Не заходьте занадто далеко. У кожного є і своє життя. Кожному потрібно свій простір.

 8. 8

  Продемонструють, що, говорячи про любов, ви дійсно маєте це на увазі.

 9. 9

  Не забувайте про різницю в часі, якщо вона між вами є.

Поради • Іноді розмова може стосуватися загальних тем. Не обов`язково весь час обговорювати свої стосунки.
 • Чи не чиніть тиск на свого партнера, не змушуйте його робити те, чого він не хоче.
 • Якщо у вас виникають сумніви, чи не відштовхуйте партнера завчасно.
 • Те, чого ви не знаєте, не заподіює біль. Не намагайтеся роздобути інформацію, поки вам про неї не повідомили.

Попередження

 • Чи не розривайте стосунки під впливом хвилинних емоцій. Задайте питання своєму партнерові: "насамперед, навіщо тобі взагалі ці відносини?"
 • Будьте готові до будь-якого відповіді.
 • Не приймайте його занадто близько до серця.
 • Не вірте чуткам, довіряйте тільки своїм власним судженням.
 • Якщо сталася зрада, залиште свого партнера і рухайтеся далі, він / вона не та людина, який вам потрібен. (У деяких випадках, якщо партнер усвідомив свій вчинок, відчуває сильне жаль і почуття сорому, можливо, варто дати другий шанс). Просто будьте готові до того, що минулого довіри вже не повернути, як не старатися. Це не означає, що нічого не вийде - просто це означає, що ви і ваш партнер в найближчому майбутньому можете зіткнутися з певними перешкодами.