Як зробити відносини на відстані захоплюючими

Міжміські відносини можуть бути неймовірно важкими, телефонні розмови легко можуть з часом стати нудними, і тем для розмов стане все менше. Так як же вам зберегти іскру у відносинах?

Кроки

 1. 1

  Будьте спонтанним. Ніщо не може так урізноманітнити рутину відносин, як трохи романтики і азарту. Чи буде це посилка у вигляді букета червоних троянд до місця роботи дівчини, з доставкою по передоплаті або навіть просто приємне текстове повідомлення - всі ці речі зможуть здивувати вашої коханої людини, і викликати посмішку на обличчі.
 2. 2

  Проявіть творчий підхід. Проявіть свою творчу сторону, займіться чимось цікавим і втягніть в це вашого партнера. Зберіть фотографії, квитки і різні інші дрібниці та пам`ятні речі з тих місць, де ви бували вдвох і приготуйте унікальні записки. Ви могли б навіть щось спекти і відправити йому солодке частування - ніщо не висловить так вашу любов і скучаніе, як свіжоспечені шоколадні тістечка! Ви могли б відправити їх в "турботливою посилці", додавши такі дрібниці, як його улюблені цукерки і пару фотографій з вами двома. Складіть список причин, чому ви любите когось, додаючи в список кожен деньчто щось нове і коли список буде повним "або" коли ви зустрінетеся, віддайте йому це, якщо ви досить творча людина, можна навіть написати вірш. Але, якщо ви не прихильник таких практичних речей, ви могли б легко підготувати з ними колаж з фотографій онлайн.

 3. 3

  Зберіться разом. Є багато речей, які ви і ваш партнер можете зробити разом без того, щоб фактично бути разом. Одночасно дивіться ваші улюблені ТВ програми або фільми, домовтеся про це. Ви могли б навіть піти удвох в кіно в один і той же час. Готуйте на кухні разом на камеру або на телефон, а також одночасно сідайте їсти. Заведіть хобі, будь то участь у місцевих спортивних командах або просто читання книг - спільне хобі подарує вам загальну тему для розмов. Купуйте комп`ютерні ігри - ніщо не зрівняється зі здоровою конкуренцією між вами і вашим партнером під час гри онлайн в улюблену гру! Запустіть спільний проект, ви могли б почати писати власну книгу удвох або намалювати свій власний комікс-стрип. Що б ви не вибрали, це, безсумнівно, буде корисним для вас і вашого партнера і стане темою, щоб поговорити і посміятися .. 4. 4

  Грайте в ігри. Придумайте кілька цікавих ігор, в які ви і ваш партнер могли б грати по телефону або на веб-камеру, як 20 питань, 2 брехні 1 істина і слова асоціації. Це відмінні приклади ігор, в які ви могли б грати. Вони змусять вас думати, дадуть вам тему для розмов, і, можливо, допоможуть навіть краще пізнати свого партнера.

 5. 5

  Плануйте вашу наступну зустріч з вашим партнером, будь то сюрприз на вихідні або запланований візит. Ви повинні обидва знаходити час, щоб спланувати ваші відносини і коли вам буде зручно побути разом. Зустрічі від випадку до випадку дуже важливі, оскільки вони допомагають звільнитися від рутини на далеких відстанях. Добре проведений час може зробити велику різницю. Навіть якщо жоден з вас не зможе проїхати всю відстань, ви зможете «зустрітися в середині шляху». Планування вашої наступної зустрічі дасть вам можливість заздалегідь обміркувати, про що поговорити і що подивитися.