Як розмовляти з тим, кому ви змінили

Для деяких людей відносини - це територія почуттів. Якщо в ній присутній зрада, відносини стають як скляну кульку, що балансує на кінчику голки. Один неправильний рух - і він розіб`ється. Але на щастя для закоханих пар завжди є способи подолати труднощі і почати нове життя.

Кроки

 1. 1

  Вибачитеся перед вашим партнером. Зрада у відносинах може заплямувати обох людей. Якщо це було щось серйозне, зраду буде складніше пережити. Але це цілком можливо. Перше, що ви повинні зробити - це спробувати виправити ситуацію і щиро зізнатися у зраді вашому партнерові. Чесність в даному випадку найголовніше. Розкажіть все, що хоче знати ваш партнер. У цьому випадку якщо у ваших відносин є шанс, то не варто боятися чи не відповідати на запитання.

 2. 2

  Надайте партнеру особистий простір. Ви не повинні просити партнера негайно пробачити вас. Дайте йому час пережити цю ситуацію. Так і буде, якщо ви обоє вірите, що так мало статися. Якщо ж ні, то ви можете залишитися друзями.
 3. 3

  Не турбуйтеся, якщо ваш партнер буде вести себе неадекватно. Ви зачепили його почуття. І йому знадобиться багато часу, щоб пережити удар. Не тисніть на вашого партнера. Поговоріть з ним, коли він буде готовий. 4. 4

  Будьте готові до прояву емоцій. Ви повинні розуміти обставини, в яких ви перебуваєте, і усвідомлювати, що відносини можна налагодити, якщо обопільно над цим працювати. Прислухайтеся до того, що скаже ваш партнер, але висловіть і свою думку. Він або вона не вміє читати думки, тому ви повинні розділити з вашим партнером свої почуття.

 5. 5

  Будьте друзями. Ви повинні знати, що не обов`язково повертати відносини в колишнє русло. Насолоджуйтесь вашими новими відносинами. Якщо ваш партнер хоче забути минуле, ви зможете подолати всі труднощі. Ви повинні усвідомити вашу провину і визнати її. Хоча це простіше сказати, ніж зробити, чесність в даному випадку вам допоможе.


Попередження

 • Ваш партнер може відреагувати агресивно. У нього є на це повне право. Незалежно від результату, у всьому цьому ваша вина. Але ви повинні розуміти, що ніхто не має права вас поранити або ображати. Якщо ваш партнер реагує агресивно, підіть з дому і не повертайтеся деякий час.