Як діяти, якщо ви переходите від дружби до романтичних відносин

Початок романтичних відносин з кращим другом може як радувати, так і лякати. З одного боку у вас з`являється шанс знайти хороше взаєморозуміння і інтимність, але з іншого боку є ризик втратити дружбу. На щастя, є спосіб врівноважити дружбу з романтикою.


Кроки

 1. 1

  Переконайтеся, що це те, чого ви хочете. Якщо ви не бажаєте цього всім серцем, або голос всередині вас кричить: «Це жахлива помилка!», Прислухайтеся. У вас є право передумати. Зараз ви готуєтесь зробити крок від дружби до романтичних відносин, так що, якщо ви до цього не готові - залиште все як є.

 2. 2

  Поговоріть з партнером про те, що вас турбує. Ваш партнер, швидше за все, розділяє ваші побоювання. Як-не ви - найкращі друзі! Висловіть це в позитивному тоні: «Ви завжди були таким чудовим другом, і я хочу переконатися, що ми збережемо цей рівень довіри і тепер, коли ми стали парою».
 3. 3

  Заведіть нових друзів або підтримуйте стосунки зі старими близькими друзями. Покладаючись на партнера у всьому, включаючи можливість дружити, можна зруйнувати відносини. Для вас обох буде корисно, якщо у кожного будуть і інші близькі друзі. 4. 4

  Не забувайте про свої особисті інтереси , щоб у вас не виникло бажання задушити один одного, перебуваючи весь час разом. Поясніть своєму партнеру, що вам завжди потрібно трохи вільного (особистого) часу, і що йому не варто приймати це близько до серця.

 5. 5

  Зберігайте звичайний порядок речей, як було у вашій дружбі . Наприклад, якщо ви завжди зустрічалися в обід по п`ятницях, продовжуйте це робити. Відчувайте себе вільно і жартуєте.

 6. 6

  Прислухайтеся до самого себе, чи дійсно це саме те, чого ви хочете.

Поради

Пам`ятайте, що більшість хороших, міцних відносин / шлюбів - це пари, які спочатку були близькими друзями. Ваш партнер буде уважно наглядати і доглядати за вами, як, втім, і ви за ним. Це збільшить шанси на довгострокові романтичні стосунки.