Як дізнатися, що ваш партнер не готовий до сексу

Зґвалтування - це незаконне статеві зносини з людиною, яка не дає «обізнаного згоди», тобто, не схвалює ваших дій або вважає, що в цій ситуації це недоречно, або просто не хоче вступати в сексуальний контакт, або ж не досяг повноліття. Тоді як ви можете бути готові до сексуальних відносин, ваш партнер може не бути. Ось кілька способів, як можна це з`ясувати.

Кроки

 1. 1

  Запитайте свого партнера. Це найпростіший спосіб дізнатися, чи хоче він цього. В ідеалі, зробіть це, перш ніж потрапите в спальню!

 2. 2

  Читайте мова тіла свого партнера. Якщо він не приєднується до вас, роблячи взаємні дотики, відсувається від вас або намагається піти, значить він не готовий.

 3. 3

  Прислухайтеся до тону його голосу. Наприклад, якщо він говорить, «Я ніколи не робив (а) цього раніше» стурбованим голосом, він, ймовірно, боїться і не готовий. Але, якщо він говорить це з цікавістю, стриманим голосом, то він зацікавлений пройти весь шлях до кінця.

 4. 4

  Переконайтеся, що ви і ваш партнер не використовували ніяких речовин, які можуть вплинути на вашу думку, - якщо ви вживали алкоголь і наркотики, вам може бути важче сказати «так» чи «ні» на щось.
 5. 5

  Подумайте про динаміку розвитку ваших відносин або ситуації. Чи є ризик, що людина, з якою ви хочете зайнятися сексом, може відчувати тиск, наприклад, тому що ви старше або у вас вищий соціальний статус.

Поради

 • Не змушуйте свого партнера робити те, що він / вона не хоче робити!
 • Деякі люди хочуть займатися сексом після першого побачення. Деякі не хочуть мати сексуальних відносин, поки не одружаться. Всі люди різні. Важливо знати, чого ви хочете і чого хоче ваш партнер.
 • Зачекайте, поки не зрозумієте, що робите це з потрібною людиною. Втратити цноту можна тільки один раз.


 • Ніколи не беріть відповідальність на себе. Просто тому, що ви думаєте, що ваш партнер хоче зайнятися сексом з вами, не означає, що він цього хоче.
 • Використовуйте здоровий глузд.
 • Не робіть цього під впливом чого-небудь.
 • Втратити цноту можна тільки ОДИН РАЗ. Можливо, ваш партнер не прагне втратити її.

Попередження

 • Не займайтеся сексом з тим, хто перебуває в стані алкогольного сп`яніння. Його розум і здатність приймати рішення затуманені. Коли люди п`яні, вони роблять таке, чого ніколи не зроблять в тверезому стані. Займатися сексом з кимось занадто п`яним означає брати участь у згвалтуванні. Навіть якщо ви обоє п`яні, вам не варто займатися сексом.
 • Якщо ви займаєтеся сексом без згоди партнера, ви берете участь у зґвалтуванні, а Зґвалтування - це злочин.
 • Якщо ви все ж вирішили зайнятися сексом, не забувайте практикувати безпечний секс.