Як врятувати стосунки з коханою людиною

Складно зберегти відносини, коли вони котяться вниз або вже остаточно зруйновані. Якщо ви хочете врятувати ваш союз і встати на шлях відновлення відносин, читайте далі.

Кроки

 1. 1

  Будьте готові до роботи. Іноді порятунок відносин - це випробування. Воно вимагає важкої роботи, часу і співпраці обох партнерів. Ви постійно сваритеся? Якщо ви хочете зберегти відносини, як ви це зробите? Ви вже це зробили! Щоб утримати вашого партнера, ви вже зробили перший крок - визнали сімейні конфлікти.

 2. 2

  Тут ви знайдете десять кроків, які можуть вам допомогти. Слідуючи цим крокам, ви і ваш партнер знову встанете на шлях до близьких стосунків і любові.

 3. 3

  Постарайтеся уникати суперечок. Коли у відносинах з`являються проблеми або вони розвалюються протягом деякого часу, багато пар починають говорити образливі слова або колючі фрази. Дійшовши до цієї точки, запам`ятайте, що тут немає переможців. Хтось повинен протистояти проблемі і зупинити подальшу сварку.
 4. 4

  Пам`ятайте, що відносини - це постійна робота обох партнерів. Одна людина не повинен вирішувати за іншого. І якщо трапився розпад, то винні обидва. Щоб врятувати відносини, пара повинна подивитися на себе з боку і зрозуміти, причину сьогоднішніх проблем. Необхідно також з`ясувати, що найголовніше в у ваших стосунках, заради чого варто їх зберегти.

 5. 5

  Візьміть контроль над ситуацією. У відносинах комусь одному потрібно взяти контроль над ситуацією. Це не значить, що потрібно контролювати партнера, тільки ситуацію в цілому.

 6. 6

  Стати краще, вибачитеся і підіть. Ігноруючи ситуацію, ви зможете піти з ясною головою. За вами не завжди має бути останнє слово. 7. 7

  Знайдіть нейтральну територію. Якщо ви дійсно хочете зберегти стосунки, вам потрібно знайти інше місце, нейтральну територію, де ви змогли б провести вільний час разом. Кращий спосіб - це поїхати у відпустку. Провівши цей час разом далеко від всіх спогадів про сварки і образи, ви зможете знайти те, що одного разу стало дуже важливим ... ваші відносини.

 8. 8

  Не варто заводити стосунки "на стороні". Найчастіше, роман на стороні, є причиною розколу відносин. Постійні суперечки, що виникають на цьому грунті, тільки зближують зрадника зі своєю новою пасією.

 9. 9

  Дайте один одному свободу. Можливо, це останнє, що ви очікували зробити, зберігаючи ваші відносини. Тому, якщо між вами все надзвичайно погано, то провести кілька днів далеко один від одного, як правило, теж може допомогти.

 10. 10

  Якщо ваші відносини зайшли в глухий кут - запишіться на консультацію до психолога. Якщо ви постійно сваритеся, вам це необхідно, щоб разом рухатися вперед.

 11. 11

  Розгляньте варіант роздільного проживання. Іноді подружжю необхідно пожити окремо якийсь час. Багато пар виявили, що таким чином, вони рятують те, що у них є. І як правило, такий спосіб робить відносини тільки сильніше.

 12. 12

  Запам`ятайте, що ваша поведінка важливіше, ніж слова, які ви могли б сказати. А також це час давати обіцянки, які ви обов`язково повинні виконати.