Як побудувати відносини з колишнім хлопцем - колегою по роботі

Ця стаття для тих, хто зустрічався або мав стосунки з колегою по роботі, які закінчилися, і тепер їм доводиться продовжувати працювати з цією людиною. Ці поради допоможуть вам впоратися з цією ситуацією, незалежно, що трапилося в минулому.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся, що ви відчуваєте по відношенню до колишнього партнера. Ви все ще маєте до нього почуття? Зізнайтеся в цьому (самій собі, що не колишньому коханому). Чи справді він вам байдужий? Або у вас все ще залишилися образа, злість або біль, що ви розлучилися?

 2. 2

  Вирішіть, яку позицію по відношенню до колишнього партнера ви займете. Ви хочете залишитися друзями або зовсім з ним не розмовляти? Якщо ви все ще розглядаєте можливість налагодити відносини, має сенс зберегти дружбу, навіть якщо не таку близьку. Якщо ж ви впевнені, що не збираєтеся відновлювати відносини, вирішите, чи зможете ви знайти нову любов, якщо колишній партнер все ще є частиною вашого життя в якості одного, або вам краще зовсім припинити з ним спілкуватися? Якщо ви не впевнені, що може трапитися між вами в майбутньому, краще зайняти доброзичливу позицію.

 3. 3

  Утримайтеся від обговорення ваших відносин з колишнім партнером на роботі. Ви не хочете, щоб хтось із вас почав ридати або розлютився. Пам`ятайте, що ви перебуваєте на роботі, намагайтеся триматися професійно.

 4. 4

  Ні в якому разі не обговорюйте з іншими працівниками свої романтичні стосунки з колишнім колегою, не кажіть поганих речей за його спиною. Рано чи пізно, це вийде назовні, і ви будете виглядати не дуже добре. Також подумайте, з поваги до колишнього партнера і самій собі, чи варто присвячувати навколишніх у свої особисті справи. Що було між вами - особиста справа, таким йому краще і залишитися.

 5. 5

  Зрозумійте і прийміть, що в майбутньому ваш колишній партнер або ви самі, можливо, почнете зустрічатися з іншим колегою по роботі. Спостерігати, як ваш колишній партнер фліртує з кимось із працівників або клієнтів, звичайно ж, непросто, але прийміть як факт, що ваш роман - в минулому.

 6. 6

  Якщо друзі чи батьки вашого колишнього партнера відвідають його на робочому місці, привітайтеся і ведіть себе професійно. Не тікайте і не ігноруйте їх, це виглядає по-дитячому.
 7. 7

  Як би важко це не було, будьте ввічливі і доброзичливі по відношенню до колишнього партнера. Будьте більш адекватною людиною. Навіть якщо колишній партнер поводиться грубо або неввічливо по відношенню до вас, пам`ятайте, що ви - професіонал і доросла людина. Поводьтеся відповідно.

 8. 8

  Якщо колишній партнер вас абсолютно не помічає на роботі, дотримуйтесь його прикладу. Якщо вам обом легше не помічати один одного і не розмовляти на роботі, то так і робіть. Однак, не бійтеся почати розмову, якщо вам потрібно щось обговорити по роботі.

 9. 9

  Не грайте в ігри. Не передавайте повідомлення через інших працівників, які не погрожуйте і не фліртуйте з кимось ще, щоб змусити поревнувати свого колишнього партнера ... це нерозумно і не варто витраченого часу. Якщо ви хочете щось зробити, щоб він захотів знову відновити стосунки, робіть це поза роботою. Роблячи це на робочому місці, ви нікого введете в оману, а ваші наміри зрозумілі всім оточуючим, включаючи вашого начальника.

 10. 10

  Дозвольте часу залікувати ваші рани. Як і при будь-якому розставанні, забути колишнього партнера займе якийсь час. Коли ви бачите його кожен день на роботі, це не робить завдання легше, але ви зможете його забути. На це просто потрібен час.

Поради

 • Не дозволяйте своїм емоціям заважати вашій роботі. Не приходьте на роботу в поганому настрої через те, що вам доведеться працювати з колишнім партнером, не дозволяйте цього відвернути вас від відмінного виконання своїх обов`язків.


 • Пам`ятайте, що ви - професіонал, і поводьтеся відповідно
 • Працюйте із задоволенням ... не дозволяйте колишньому партнерові зіпсувати ваш робочий день, тиждень чи рік.
 • Завжди, завжди будьте доброзичливі, незалежно від того, скільки болю або проблем заподіяв вам колишній партнер. Це показує, що ви - дорослий і порядна людина, якщо ви здатні ставитися до нього з повагою. (Навіть якщо він цього і не заслуговує.)
 • Якщо на роботі він запитає вас про ваших відносинах (наприклад, в чому була проблема), не відповідайте і просто продовжите, що ви робили.

Попередження

 • Два рази подумайте, перш ніж починати зустрічатися з кимось з роботи ... не здійснюйте ту ж помилку знову.
 • Чи не залучайте інших працівників, це може закінчитися плачевно.
 • Працювати з колишнім партнером непросто і може ніколи не стати легше, але поступайте коректно.
 • Якщо ви серйозно засмучені і вбиті горем, можливо, є сенс поміняти роботу, але не приймайте поспішних рішень, поки не зважили всі за і проти.
 • Слідкуйте за чутками, які розпускає ваш колишній партнер, виставляють вас в поганому світлі, і постарайтеся вжити заходів якомога швидше, поки плітки НЕ розрослися.
 • Можливо, вам доведеться мати справу з цією людиною протягом довгого часу, тому продумайте свою поведінку і як ваші вчинки можуть вплинути на вашу спільну роботу в майбутньому.
 • Якщо ваш колишній партнер вдається до агресивним заходам розплати (поширюючи безглузді чутки і т.п.), поговоріть зі своїм начальником і дозвольте йому з цим розібратися.