Як запобігти розриву відносин

Будь-які відносини мають свої злети і падіння. Іноді можна прийняти не те рішення, і залишається тільки гадати, чому наш партнер здається напруженим і небагатослівним. Де любов? І що робити, якщо втрачаєш єдину любов? Є кроки, які можна зробити, перш ніж відносини повністю розпадуться.

Кроки

 1. 1

  Оцінка партнера. Обміркуйте свою поведінку і подивіться, чи дійсно є місце розриву відносин. Часто люди бояться без поважної причини і бачать розрив там, де його немає. Перевірте з ясним розумом, чи дійсно поведінка вашого партнера означає розрив відносин, або це просто ваш страх.

 2. 2

  Визначте характер взаємозв`язку. Чи варті ці відносини того, щоб за них триматися? Зараз ви впевнені, що ваш партнер робить все, щоб покласти край відносинам. Чи хочете ви цього? Як складаються ваші стосунки? Багато людей починають відносини, не тому що дійсно цього хочуть, а з бажання мати те ж, що й інші.

 3. 3

  Оцініть себе. У той час, коли він хоче з вами розлучитися, які шанси, що ви хочете від цих відносин того ж? Люди часто залишаються в нездорових відносинах, боячись не мати ніяких відносин взагалі. Яка вам користь від цих відносин?

 4. 4

  Будьте чесні з собою. Чи були коли-небудь моменти у взаємовідносинах, коли вони перебували під впливом негативних сил, таких, як нездорові дружні або стресові життєві події? Хто-небудь з вас пережив нездорові пристрасті або пороки, які зробили проблематичним підтримування нормальних, здорових відносин? Відносини - це робота, але, як правило, це улюблена робота. Скільки праці вже вніс кожен з вас, щоб зберегти ці стосунки?

 5. 5

  Зв`язок. Після того, як ви оцінили себе, свого партнера і відносини, пора сісти і поговорити. Поясніть партнеру, що ви відчуваєте, але будьте стримані. Уникайте звинувачень і не чекайте, що він буде захищати себе або свій вибір. Ставтеся до цього, як до взаємного сеансу відеозв`язку і запросіть свого партнера поговорити про ваші почуття, про те, що ви боїтеся, що ці відносини руйнуються.
 6. 6

  Будьте ніжні. Будьте гарним слухачем, і нехай ваш партнер повністю виговоритися, нехай знає, що може бути чесним без наслідків. Уникайте конфронтації, залишайтеся спокійними і покажіть, що сповнені рішучості вислухати його. Якщо він хоче розриву, з`ясуйте причини. Ви маєте право знати, але будьте привітні і уважні, задаючи питання. Уникайте використовувати цей час для зміни думки чи спростування того, що говорить ваш партнер. Він може злитися, боятися чи залишатися байдужим. Дозвольте йому розповісти, чому він вважає за краще розлучитися.

 7. 7

  Будьте відповідальні і прагнете до примирення. Коли настане ваша черга, поясніть свої почуття і дайте відповідь на його претензії. Час, витрачений на заперечення будь-яких звинувачень вашого партнера, може бути використано для демонстрації того, що ви його чуєте і приймаєте свої почуття, свою версію того, що сталося. Будьте люблячими та уважними, при необхідності скажіть, що вибачаєтеся за речі, які, можливо, зробили. Зізнайтеся, що почуття вашого партнера реальні, і що вони важливі для вас.

 8. 8

  Будьте сильними. Ви оцінили ці відносини і партнера і все ще бажаєте з`єднання. Згадайте свої найкращі якості, за які в один прекрасний момент ця людина вас полюбив. Будьте спокійні, щирі і сильні в тому, хто ви і навіщо намагаєтеся зберегти ці відносини.

 9. 9

  Почніть з самого початку. Щоб вирішити цю проблему, можливо, буде потрібно переглянути початок відносин і згадати, як ви закохалися. Що цікавого ви робили разом спочатку? Якщо є можливість, робіть забавні, уважні, добрі і захоплюючі речі, з яких починалися ваші стосунки. Ваші зусилля можуть бути відкинуті в першу чергу

 10. 10

  Покажіть себе з кращого боку. Що б не сталося, не впадайте в депресію, підозри, до маніпуляції. Покажіть свої справжні почуття, поділитися чесними думками, і ведіть себе якнайкраще. 11. 11

  Дозвольте йому розлучитися і піти. Якщо ваш партнер вирішив розлучитися, не тримайте його. Чим щільніше ми тримаємо людей, тим більше вони рвуться отримати свободу. У той час як він може відчувати себе благородним, якщо бореться за когось, ви ніколи не повинні боротися з ним, щоб утримати. Будьте доступні, але залишіться сильні розумом. Дозвольте вашому партнерові також бути незалежним від вас. Нічого не роблячи, але чекаючи телефонного дзвінка від нього, є ознакою нездорових відносин і залежності.

 12. 12

  Зробіть переоцінку. Згадайте, коли ви були одні і початок зародження відносин. Що в вас було такого, що привернуло вашого партнера? Це людина, яким ви були, коли ваш партнер закохався. Як далеко ви від цієї людини тепер, коли цей зв`язок закінчується? Що ці відносини значать для вас? Чи можете ви це змінити?

 13. 13

  Згадайте. У якийсь момент часу ви були цілком здатні бути одні. Ви робили щось на свій розсуд і були щасливі і задоволені своїм життям. Пам`ятайте, що без партнера, ви були і знову будете чудовою людиною, гідною любові і здатним досягти багатьох чудових речей. Відчуєте почуття виконаного обов`язку і рухайтеся далі. Це світло всередині вас, в який закохався один ваш партнер, безсумнівно, буде сяяти. І якщо ваш партнер не помічає його, є людина, якій ви дійсно призначені.


Поради

 • Уникайте використовувати в своїй поведінці маніпуляцію чи загрози при розставанні з іншою людиною. Вони стануть ознаками того, що відносини дійсно повинні припинитися.
 • Не ховайтеся від розставання. Ви будете виглядати по-дитячому і незріло перед своїм партнером. Покажіть свою силу і зрілість.
 • Під час розриву не ведіть себе конфронтаційної. Не потрібно звинувачувати або ставитися до цього як до судової справи. Будьте уважні, завжди.
 • Не піддавайтеся переконання, що шоу емоційної слабкості або інший демонстрації похитне розум вашого партнера. Це було б неповагою до його почуттів.

Попередження

 • Якщо порятунок відносин вимагає, щоб ви стали тим, ким ніколи не були, ким ви бути не зацікавлені або тим, кого не існує, переглянути відносини, а також свого партнера.
 • Зловживання насильством. Якщо у відносинах в будь-який момент присутній словесне, психічне, емоційне або фізичне насильство, з будь-якого боку буде краще припинити стосунки. Зверніться по допомогу, особливо якщо у вашому середовищі є безкоштовні послуги, якими ви можете скористатися. Навіть якщо вас образили, зверніться за допомогою перед початком нових відносин. В іншому випадку, все повториться знову і знову. Це новий світ, і люди знають, що вони мають права. У вас вони теж є.