Як мати здорові відносини з одним з привілеями

Увага: дана стаття призначена для осіб старше 18 років.

Цей тип "відносин" будується на взаємному розумінні правил приватності, невизначеності часових рамок (тривалості та частоти) ваших зустрічей і комфорті партнерів. Це найбільш проста форма сексуального контакту, якій властиво більше почуття гідності й надійності, ніж сексу на одну ніч.

Кроки

 1. 1

  Будьте готові попрощатися з відносинами. На прив`язуйтесь, - "відносини" можуть завершитися в будь-який момент, за рідкісними винятками. Яка б не була причина цих відносин, не забувайте насолоджуватися ними до тих пір, поки вони тривають.

 2. 2

  Не ставтеся до цього як до отношеніям- це нічого більш ніж угода між двома людьми, які не мають сексуальних зобов`язань перед іншими.

 3. 3

  Ніколи не плануйте занадто далеко в майбутнє, і не будуйте планів, не будучи готовими до того, що в будь-який момент вони можуть змінитися. Це може відлякати людину, яка боїться зобов`язань. Таким чином, створюється відчуття, що відносини будуються за принципом "стимулу і реакції", ніж виходячи з їх ролі в житті і компанії.

 4. 4

  Чи не шліть подвійних послань. Відразу ясно дайте зрозуміти, що ці "відносини" для вас дружні, сексуальні або романтичні, і ви вносите в них стільки зобов`язань, скільки хочете. Якщо чоловік запрошує жінку в публічне місце просто заради компанії, є велика ймовірність, що вона почне отримувати подвійні послання. Жінка може відчувати замішання щодо природи таких "відносин". Найголовніше - спілкуйтеся один з одним на цю тему, щоб бути впевненими в тому, що ви обидва маєте аналогічні бажання і очікування.
 5. 5

  Якщо вас обох влаштовує така форма дружби, і ви не будете надто прив`язуватися до цього, намагайтеся проводити один з одним якомога менше часу.

 6. 6

  Не починайте цих відносин з надією, що вони переростуть в романтичні. У цьому-то й річ. Ви погоджуєтесь на роль зручного, надійного, розуміючого сексуального партнера, контакт з яким буде легким і невимушеним. Ваш партнер буде аналогічним людиною і для вас. Ні більше, ні менше. Хоча з цих "відносин" може народитися романтика, вона повинна бути скоріше сюрпризом, ніж метою. Чекаючи більшого, ви прирікаєте себе на розчарування.

 7. 7

  Не дивуйтеся, якщо зустрінете цю людину з кимось іншим. Пам`ятайте про те, що ви повинні бути розуміючими. Ви теж вільні зустрічатися з іншими людьми. Невимушено помахайте на знак вітання, а якщо ваша дружба досить близька, привітайтеся поцілунком в щоку. Не піддавайтеся на ревнощі. Не забувайте: ви вирішили, що цього партнера вам достатньо для задоволення своїх бажань, але це зовсім не означає, що він відчуває те ж саме. Не ставте занадто багато запитань про це, якщо тільки ваш партнер сам не ділиться даною інформацією. Нарешті, не переносите свої негативні почуття на цю людину.

 8. 8

  Не залишайте своїх речей в квартирі партнера. Залишивши зубну щітку або пару нижньої білизни, знайте, що ваші дії можуть бути сприйняті як прояви владності і бажання зробити цю територію своєю. Така поведінка також порушує кордону. 9. 9

  Не розказуйте всім про "стосунки". Проявіть порядність і повагу до вашого партнера. Цей момент вам слід обговорити з партнером, - наскільки ваші стосунки приватності або публічні.

 10. 10

  Не сваріться / сперечайтеся занадто часто, не зловживайте "з`ясуванням стосунків". Ці "відносини" повинні бути вільними, веселими і неприємними настільки, наскільки ви самі цього хочете. Коли у вашому спілкуванні виникне дуже багато ревнощів, особистих питань чи подібним речей, настає момент шукати стратегію для виходу з відносин, або подумати про перехід до іншого їх типу.

 11. 11

  День Святого Валентина та інші свята проводите на свій розсуд. Якщо ви довго перебуваєте в таких "відносинах", подарунок стає доречним і природним. Нижня білизна, масло для тіла, нова постільна білизна? Виберіть те, що відповідає вашим домовленостям. Нічого надто особистого, хоча б на перший ваш День Святого Валентина, якщо він випадає на перші 4 місяці ваших зустрічей.

Поради

 • Уникайте фрази "Нам треба поговорити". Ймовірно, що ваш партнер вирішить: йдеться про вагітність, венеричне захворювання, обговоренні почуттів або завершенні "відносин". Включення серйозних тем може нашкодити безтурботному формату ваших "відносин". Тим не менше, якщо вам необхідно обговорити одну з цих тем, не відкладайте. Приховування проблем заради збереження "відносин" завдадуть ще більших шкоду, коли обставини розкриються. Будьте прямолінійні.
 • Не дзвоніть і не пишіть кожен день, не зустрічайтеся частіше трьох разів на тиждень. Така поведінка виведе вас на територію "серйозності". Збільште емоційну дистанцію або обговоріть перехід відносин у більш відповідальну форму.
 • Не залишайте своїх речей в будинку вашого партнера. Це буде виглядати так, ніби ви проявляєте свою владність і зазіхаєте на територію.
 • Для дам: чи не призначайте зустрічі з вашим другом з привілеями, якщо у вас місячні.