Як виграти місцеві вибори

Якщо ви хочете брати участь у житті свого суспільства, хороший спосіб це зробити - виставити свою кандидатуру в місцевих політичних виборах. Місцевий політичний пост охоплює області в 80 км від вашого будинку в будь-якому напрямку. Розмір районів відрізняється від штату до штату, але місцевий, наприклад, означає - близький до будинку. Політичний кандидат повинен розуміти важливі аспекти політичної кампанії. Наступні надані підказки повинні допомогти вам збільшити свої шанси на перемогу в місцевих виборах.

Кроки

 1. 1

  Вирішіть, який обирається пост, на ваш погляд, матиме найбільше впливу.

 2. 2

  Оцініть ваші навички, досвід і інтереси. Це допоможе вам визначити, який пост і в якому секторі уряду (окрузі, місті, штаті) ваші вміння будуть найкраще служити суспільству.

 3. 3

  Визначте, чи є у вас достатня кількість фінансових коштів, щоб починати політичну кампанію. Якщо ви виставляєте свою кандидатуру на виборах, знайте, що це може бути дуже дорого. В якості альтернативи ви можете орієнтуватися на більш широкі маси, щоб витратити на кампанію менше коштів.

 4. 4

  Попросіть думки близьких вам людей, людей у суспільстві та місцевих організаціях про ваше рішення балотуватися на пост і дізнайтеся - чи будете ви мати підтримку в суспільстві.

 5. 5

  Досліджуйте своє суспільство. Дуже важливо бачити далі тих моментів, які, як ви думаєте, потрібно змінити. Активно беріть участь в житті суспільства в тих питаннях, які, як ви вважаєте, чи потрібно поліпшити.

 6. 6

  Складіть список громадських лідерів, яких у вашому суспільстві поважають і яким довіряють. Нанесіть візит цим людям, щоб попросити у них ради, отримати консультацію і дізнатися їх про можливу підтримку у вашій політичній кампанії.

 7. 7

  Після того, як ви нанесли візит своєму суспільству і політичним лідерам, створіть платформу, яка буде найкраще служити вашому суспільству. Після цього напишіть «передвиборну» мова - це мова, яка дасть зрозуміти, що ви хороший кандидат, розповість про те, як ви хочете поліпшити суспільство і найголовніше - ви попросите про їх підтримку.
 8. 8

  Залежно від сектора уряду, в який ви будете балотуватися, ви можете найняти керівника виборчої кампанії або найняти досвідченого громадського лідера, який допоможе вам координувати політичну кампанію. Хороший керівник виборчої кампанії буде розумним, організованим, цілеспрямованим і прагнуть працювати так само ретельно, як і ви. Він стежитиме за вашим розкладом, зустрічами і дрібними деталями.

 9. 9

  Знайте свої рамки - фізичні і психологічні. Процес балотування на пост може бути виснажливим, незалежно від того, який сектор уряду ви вибираєте. Політична кампанія - це робота 24 години на добу і вона не закінчується з голосування в день виборів. Хороший рада - вважати цей процес марафоном, а не спринтерський забіг. Це означає, що ви повинні знайти зручний ритм, який будете підтримувати протягом всієї кампанії.

 10. 10

  До справжнього моменту ваша участь у житті суспільства надихнуло волонтерів, які захочуть підтримати вашу кандидатуру. Саме ви повинні зацікавити волонтерів, а ваші керівники передвиборчої кампанії (якщо у вас такі є) повинні їх організувати. Організація вкрай важлива для того, щоб волонтери працювали максимально ефективно. Переконайтеся, що ви належним чином турбуєтеся про волонтерів, зрештою, вони працюють на вас не одну годину без оплати.

 11. 11

  Успішна кампанія найчастіше повинна мати цілковите охоплення, що дозволяє кандидату зустрітися з багатьма членами суспільства і дізнатися у них - чого, на їхню думку, не вистачає суспільству. Це також дозволить кандидату запитати дозвіл розмістити у них на ділянці передвиборні плакати на підтримку його кандидатури. Передвиборні плакати - це відмінний спосіб візуально продемонструвати, що у вас є підтримка в суспільстві. Людям подобається бачити своїх кандидатів особисто і їм приємно, коли ви особисто просите їх підтримки. Особливо, коли вони йдуть голосувати в день виборів!

 12. 12

  Зробіть буклети, банери, наклейки на бампер, значки, які ви будете роздавати, відвідуючи виборців вдома, на громадських заходах, в парках-скрізь, де є люди, ви і ваші волонтери повинні бути поруч. Подумайте над громадської розсилкою літератури про вашу кампанії, націленої на звичайних виборців. Примітка: важливо, щоб ваші проспекти і буклети дотримувалися всі місцеві закони.

 13. 13

  Організовуйте заходи, на які можуть прийти виборці, щоб зустрінеться зі своїм кандидатом. Ці заходи не повинні бути галасливими або великими. Вони призначені для того, щоб ви могли поділитися своїм планом і повідомити, чому ви найкраща кандидатура, щоб служити вашому суспільству. І головна частина вашої бесіди - ви повинні попросити про їх підтримку. Ці заходи також можуть привернути увагу преси. У багатьох містах може бути досить важко, іноді майже неможливо, привернути увагу преси, яка висвітлюватиме місцеві вибори, але ви можете спробувати. 14. 14

  Ваша кампанія може випускати прес-релізи в місцевих засобах масової інформації, але не розраховуйте, що вони будуть постійно друкувати історії про ваших виборах. Також ви можете отримати стратегічну перевагу, зробивши рекламу в місцевій газеті або випустивши рекламу на місцевій радіостанції, але на це потрібні додаткові грошові витрати. Проконсультуйтеся з вашим керівником виборчої кампанії або, якщо ви керуєте кампанією, подумайте над ефективністю цих зусиль. Вам слід знати, чи читають члени вашого товариства газети, і яка в них найпопулярніша радіостанція. Якщо ви не можете відповісти на ці питання, вам потрібно більше старатися. Якщо ви не знаєте, на що схоже ваше суспільство, як ви можете сподіватися, що вони виберуть вас представником їх інтересів?

 15. 15

  Акції по збору грошей можуть маленькими і великими, це не розмір натовпу, це кількість пожертвувань. Залежно від поста, на який ви розраховуєте або як ви, кандидат, заздалегідь визначте, як будете керувати своєю кампанією - від цього залежатиме кількість ваших пожертв. Ви вирішите витрачати, витрачати, витрачати або виберіть підхід до широких мас людей. Обидва стилю виграють вибори, це рішення, яке ви повинні прийняти як кандидат. Подумайте над поглядами у вашому суспільстві, коли ви визначаєте бюджет кампанії. Ви повинні знати, вразить чи їх більше широкомасштабна кампанія або вони вважають, що краще орієнтуватися на широку масу. На місцевих виборах найчастіше важливіше кількість охоплених людей, а не кількість витрачених грошей на саму кампанію. Примітка: фінансові закони кампанії дуже суворі і важливо, щоб у вас був чоловік, які буде здатний правильно вести бухгалтерію.

 16. 16

  Немає легкого і простого способу виграти вибори, але якщо ви будете слідувати вказаним вище радам, ви збільшите свої шанси на перемогу. Ймовірно, ви помітили, що я ніколи не згадував опозицію, бо єдина кандидатура, щодо якої ви повинні хвилюватися, - ця ваша власна. Не витрачайте час на обговорення вашого супротивника, цей час краще витратити на те, щоб переконати, що ви ідеальний кандидат.

 17. 17

  На місцевих виборах найголовніший фактор - це особистий контакт з виборцями. На сьогоднішній день є дуже багато людей, які змусять вас повірити, що вам необхідно створити нову людину або витратити багато грошей, щоб вразити потенційних виборців. Невірно! І повторюся знову, кандидат, який пройде багато кілометрів, потисне сотні рук і подзвонить в сотні дверних дзвінків, майже напевно виграє. У місцевих виборах ви насамперед залежите від людей і постарайтеся зустрітися майже з кожним виборцем в районі.

Поради

 • Створіть програму, в яку ви повірите. Ви будете повторювати її раз за разом протягом всієї передвиборчої гонки, і якщо ви не будете вірити в свою програму, то ніхто з виборців не повірить.
 • Якщо ви можете заздалегідь оголосити свою кандидатуру, ви розладнати плани інших кандидатів йти по тому ж шляху.
 • Кампанії виграються за рахунок старанності і важкої праці, і велика частина успіху залежить від того, що ви оточує себе хорошими людьми. Наймайте надійних людей, яким ви можете довіряти, і завжди уважно ставтеся до всіх своїх волонтерам.
 • Веселіться! Балотування на пост - це серйозна справа, але вам слід насолоджуватися зустрічами з новими людьми, новими місцями і боротьбою за те, у що ви вірите!
 • Порадьтеся зі своєю родиною, бо подобається вам чи ні, але вони стануть частиною ваших політичних прагнень, і вони теж будуть переживати і злети, і падіння. Краще підготувати їх заздалегідь про те, що може трапитися. У політиці - національної та місцевої - все може трапитися в рамках закону.

Попередження

 • Досліджуйте всі юридичні обмеження для виборній посаді, яку ви хочете отримати, і переконайтеся, що відповідаєте всім критеріям.
 • Переконайтеся, що ви знаєте всі місцеві виборчі закони в районі, де ви збираєтеся балотуватися на пост.
 • Через зайнятого поста ваше минуле може бути виставлене на загальний огляд. До того, як ви почнете кампанію подумайте про моменти в минулому, які можуть здаватися ганебними або занадто особистими. Це включає і вашу родину, вся політика - брудний бізнес і деякі люди в ньому не вважаються ні з яким умовностями.
 • Відомо, що ця діяльність викликає передчасне старіння. Не вірите? Подивіться в Google фотографії останніх чотирьох президентів до того, як вони зайняли цей пост, а потім порівняйте з їхніми нинішніми фотографіями. Це, звичайно ж, жартівливе пропозицію, але воно не позбавлене сенсу. Може бути, ви балотуєтеся і не в політику, але політика всіх рівнів - це стрес.