Як виграти шкільні вибори

Перемога на шкільних виборах - це ж так весело! Але пам`ятайте, для неї буде потрібно багато хоробрості, шарму і старої доброї російської винахідливості! До цих пір звучить весело? Відмінно! Тоді почнемо вашу передвиборчу кампанію!
Метод 1 з 2: Підказки

Метод 2 з 2: Зразки матеріалів для кампанії

 1. 1

  Переконайтеся, що причини для участі в компанії правильні, і ви робите це з добрих спонукань. Берете участь, щоб бути популярним? Щоб справити враження на дорослих? Ви повинні чітко розуміти, що хочете допомогти рідній школі стати якомога краще.

 2. 2

  Одягайтеся добре і акуратно. Нікому не потрібен майбутній президент школи, що розгулює по окрузі в брудній, заплямованою або рваною одязі!

 3. 3

  Зробіть рекламну продукцію. Використовуйте плакати, олівці, прапорці і навіть цукерки, на яких відображені ваші хороші якості. Крім того, попрацюйте над творчим, помітним гаслом!

 4. 4

  Взаємодійте з усіма групами учнів. Пам`ятайте їхні імена та інтереси, і розділяйте їх надії і мрії! Крім того, зачарує вчителів! Саме вони вважають ВАШІ ГОЛОСИ!

 5. 5

  Розробіть передвиборчі обіцянки! Працюючи над Кроком 4, запитаєте учнів, що їм потрібно, щоб школа стала краще. Зважайте не тільки з думками популярних хлопців, а всіх школярів в цілому. І, звичайно ж, прислухайтеся до свого серця!

 6. 6

  Переконайтеся, що ви в правильному оточенні. Якщо ви знаходитесь в компанії проблемних людей, ніхто не буде впевнений, що хоче проголосувати за вас. 7. 7

  Погляньте на політиків минулого і сьогодення. Що зробило їх такими примітними? Скористайтеся їх дотепністю і філософією, щоб, приклавши всі свої сили, стати кращим президентом учнівського самоврядування!


Поради

 • Робота на добровільних засадах допомагає людям тримати зв`язок з реальним світом. Вона показує, що ви не байдужі!
 • Не будьте фальшивкою! Люди легко визначають удавання!

Попередження

 • Не дозволяйте перемозі закрутити собі голову! Перемога на шкільних виборах не гарантує, що в майбутньому ви виграєте на національних!
 • Якщо ви не виграли, подружитеся з переможцем, і він поділиться порадами та рекомендаціями, які знадобляться вам в наступний раз!