Як стати політиком

Якщо ви мрієте по-справжньому змінити світ, політика може виявитися вашим покликанням. Ви можете ініціювати важливі зміни, сидячи в офісі! Наскільки дивним може бути це почуття? Вам належить непростий і довгий шлях, але це варто того. Чи готові ви зробити перший крок?
Частина 1 з 3: Поїхали!

 1. 1

  Отримайте вищу освіту. Практично будь-яка людина може стати політиком (дивлячись що розуміти під цим словом, звичайно), але ті, хто вносить по-справжньому значущий внесок у розвиток суспільства і можуть назвати це своєю роботою, мають вищу освіту. Швидше за все, вони вивчали економіку, бізнес, політичну науку або міжнародні відносини. Втім, ступінь по будь-якій спеціальності краще, ніж нічого!
  • Багато надходять в юридичні та бізнес-школи. Це не є необхідною умовою, але, безумовно, це непогана ідея. Якщо ви хочете стати «великою шишкою», це буде мудрим рішенням, будьте впевнені. До речі, в конгресі США на даний момент 68 юристів і бізнесменів ..
  • Якийсь час назад був досить важливий військовий досвід. Це цілком нормально - ми всі професіонали і підтримуємо свою країну. Але зараз цей фактор не так важливий, і, якщо вам не до вподоби президентське крісло, немає нічого поганого в тому, щоб продовжувати працювати в офісі.

 2. 2

  Займайтеся волонтерства. Якщо одним із пунктів у вашому резюме буде досвід безоплатній добровільної громадської діяльності, навряд чи хтось подивиться на вас і скаже: «Це не заслуговує довіри, нехороша людина». Щоб набрати голоси, ви повинні показати, що ви підтримуєте добрі справи, ви вклали в це свій час і дбаєте про своє співтоваристві. Найпростіший спосіб це зробити? Волонтерство.
  • Ви можете почати з участі в місцевій волонтерської кампанії, але також було б непогано почати розвивати в собі інтереси за межами політичної арени. Допомагайте бездомним, вступите в некомерційну організацію, яку станете підтримувати, якщо будете при владі. Покажіть світові, яка ви різнобічна і високоморальна особистість.

 3. 3

  Приєднуйтеся до лав політичної партії. Участь у партії Джейн або Джон не приверне до вас достатньо уваги. Якщо ви ставитеся до політики серйозно, вам потрібно стати членом усталеної політичної партії. Так ви заручитеся підтримкою, зустрінете однодумців, і за певних обставин люди будуть судити про вас як про частину партії та довіряться вам.
  • Або не вступайте. Як завгодно, на ваш розсуд. Ось для чого потрібна «Независимая партія Америки». Тим не менш, врахуйте, що бути обраним в уряд, будучи членом цієї партії, незавидна перспектива. Люди люблять ярлики, а особливо ті, які, як їм здається, вони розуміють. На жаль, «Незалежна партія Америки» не входить в їх число.

 4. 4

  Віддавайте належне чужим кампаніям. Якщо ви такий щасливчик, що вже в молодому віці знаєте, чого хочете, то для просування в цій сфері вам буде корисно попрацювати в чиїйсь кампанії. Ця робота може виявитися нудною, але вона дасть вам можливість зазирнути за лаштунки політичної сцени і отримати глибокий досвід, що, до слова, дуже важливо.
  • Можливо, ви будете стукати в двері, заповнювати ящики брошурами або клеїти марки на конверти, але ви будете діяти. Коли ви будете на вершині, цей досвід допоможе вам оцінити роль службовців, які займаються такими справами, а також розвине здатність налагоджувати контакт, що теж дуже цінують люди.

 5. 5

  Приймайте активну участь в співтоваристві. Якщо ніхто не буде знати вас через місцевого Джо, людям буде складно вам довіряти в багатьох речах. Так що будьте активні в місцевих масштабах! Будьте тим, кого всі знають. Тим, хто бере участь у всьому. Ви повинні заробити собі репутацію!
  • З чого краще почати? З зібрань спільноти. Відвідуйте місцевий шкільний рада, міські збори і тому подібні заходи і «наробіть там шуму». Будьте активні. Тільки почавши з низів, ви доберетеся до вершини. Так що прямуйте прямо в штаб місцевої партії, задавайте питання і утвердитесь там.

 6. 6

  Гнучка форма зайнятості. У той час як більшість політиків, які обіймають високі посади, бізнесмени та юристи, все по-іншому в місцевих масштабах і масштабах штату. Представник від вашого міста може бути власником бакалейно-гастрономічного магазину, учителем, цеховим майстром - ким завгодно. Так як політична діяльність не принесе вам доходу в найближчі 10-15 років, займайтеся паралельно кар`єрою з гнучкою формою зайнятості, якщо, звичайно, у вас немає запасу грошей на найближчі 10 років.
  • Гнучкість робочого графіка важлива в тих випадках, коли політична діяльність встає на перший план. Наприклад, вам потрібно піти з роботи після обіду, щоб піти на збори, взяти тижневу відпустку на час з`їзду або піврічний відпустку на час вашої кампанії. Чим більш гнучкий у вас графік, тим менше постраждає ваше фінансове становище.

Частина 2 з 3: Вихід на арену

 1. 1

  Розвивайте пристрасть до чого-небудь. У політику йдуть не заради розваги. Крім того, що політик хоче «змінити світ», у нього є основна думка про те, що має бути змінено. Тому, виходячи на політичну сцену, ви повинні мати ідею, за яку будете стояти, щось, що буде вас мотивувати. Розвивайте в собі пристрасть і захопленість ідеєю.
  • Вас пригнічує стан міських доріг? Ви хочете врятувати місцеву клініку, яку збираються перенести на інше місце? Хотіли б ви, щоб у вашому районі стало більше зелених насаджень? Чудово! Завдяки двопартійної системи ви можете всього цього домогтися. Вам потрібна рушійна сила вашої платформи і гасло для кампанії.

 2. 2

  Починайте з місцевих посад. Ви б могли піднятися з посади шкільного президента до кандидата в президенти Сполучених штатів, але для цього доведеться через багато чого пройти. Якщо ви хочете добитися успіху, вам потрібно починати з малого. У США у вас кілька варіантів:
  • Шкільна рада
  • Міська рада
  • Мер міста
  • Член окружної адміністрації

 3. 3

  Перевірте свій банківський рахунок. Припустимо, ви вирішили, що хочете обиратися в уряд: балотуватися в мери або стати членом окружної ради, може бути, навіть членом законодавчого органу штату. Чим вище бажана посада, тим більше грошей вам знадобиться. Чи є у вас підстраховка на випадок, якщо справи підуть не так? Що якщо ваша кампанія провалиться, а вам буде потрібно сплачувати рахунки? Що якщо ви програєте вибори, а місце на роботі до того часу буде втрачено? Чи зможете ви дістати гроші на прожиток?
  • Виборчі кампанії вимагають великих витрат. Набагато більших, ніж ви собі уявляєте, поки не почнете першу кампанію. Це витрати на пересування, заробітна плата вашій команді, витрати ринку, витрати на переговори, і це тільки початок списку. В ідеалі все це будете оплачувати не ви. В ідеалі.

 4. 4

  Розробіть свою кампанію. Вам потрібно буде зібрати команду людей, яким ви зможете довіряти, і які будуть вести кампанію, але розробити стратегію для неї повинні ви самі. Як ви хочете поширювати інформацію? Наскільки велика буде у вас команда? Які питання будете обговорювати? Як будете справлятися з опонентами?
  • Почніть нарощувати капітал. Просіть кожного, з ким знайомі, зробити внесок до фонду вашій виборчій кампанії (ви були ласкаві до них, бо знали, що настане цей момент, вірно?). Навіть якщо ви бачилися один раз, навіть якщо ви не друзі в Фейсбук, відкиньте сором і просите! 5. 5

  Зверніться до своїх (заможним) друзям. Це той випадок, коли приналежність до одного з їхніх шикарних кантрі-клубів дійсно може бути вам на руку. Вам потрібен постійний приплив грошей, і внески по 10 доларів від тітоньки Мардж раз на півроку не зроблять великої різниці. Вам би знадобилися тисячі таких, як вона. Так що або ви попиваєте Піно Гріджо з Гейтсом, або подаєте його ім. Знайте, з ким потрібно мати зв`язки. Це гірка правда, але так і є.
  • Буде корисно, якщо ви колись десь вже засвітилися. Потрібні люди можуть помітити вас і вирішити, що у вас є потенціал. Участь у великих політичних партіях дає перевагу, так як це відмінна платформа для залучення до себе уваги.

 6. 6

  Почніть діяльність у масштабах штату. Після того, як ви станете великою рибою в своєму ставку, вам, швидше за все, захочеться рухатися далі. Виходьте на рівень штату! Стати членом законодавчого органу, Сенату або Конгресу. Ви вже довели свою компетентність, і пора б вже отримувати за свою роботу пристойні гроші!
  • Здебільшого це те ж саме, але на більш високому рівні. Це вимагає більше концентрації і більше витрат. В цілому, за все потрібно більше. Часу, в тому числі.
   • Вам потрібно обговорити питання нестачі часу зі своєю сім`єю та близькими. Ваше життя більше не буде колишньою, і ви будете менш доступні. Ви часто будете в роз`їздах, і це може привести до стресу. Будемо сподіватися, що це коштує того!

 7. 7

  Тримайтесь. Якщо ви домоглися успіху і перемогли у виборах, для початку, привітання! Робота напружена, і ви посивіє завчасно, але ви будете впливати на хід речей!
  • Не відступайте при першій поразці. Якщо це дійсно ваша пристрасть, прийде і ваш час. Не вішайте голову і не приймайте все занадто близько до серця. Світ жорстокий, і з цим треба якось жити. Це не означало б так багато, якби було дуже просто. Тому візьміть себе в руки і рухайтеся далі. Завжди є ще один шанс!

Частина 3 з 3: Розвивайте особисті якості

 1. 1

  Будьте переконливим публічним оратором. Якщо у вас тільки один талант, це повинен бути талант до публічних виступів. Ваше обличчя, ваш голос, саме ви повинні в центрі уваги, принаймні, до того, як закінчаться вибори. Люди будуть спостерігати за вами і аналізувати кожен ваш рух. Якщо ви зможете завоювати їх своєю посмішкою переможця і спокійним поведінкою і переконати у своїй компетентності, все пройде як по маслу.
  • Очевидним прикладом можуть служити Барак Обама і Джон Ф. Кеннеді. Коли Барак виходить на подіум, йому немає рівних за рівнем харизми. Його ораторські здібності допомогли йому досягти нинішнього становища. А також згадаємо знамениті дебати Кеннеді і Ніксона, на яких Кеннеді був настільки спокійний, урівноважений і зібраний, що в порівнянні з ним Ніксон виглядав повним клоуном. Так що розвивайте в собі ораторські здібності!

 2. 2

  Займіться своїм гардеробом. Крім того, що Джон Ф. Кеннеді випередив Ніксона завдяки своїй харизмі, він, до того ж, і виглядав в рази краще за нього. Якщо ви будете під пильною увагою суспільства, ви повинні відмінно виглядати. Сюди відносяться краватки та костюми, і не забудьте про взуття.
  • Вам потрібно продумати два основні стилі: хороший офіційний костюм для більш формальних функцій і оксфордська сорочка з засуканими рукавами і брюки хакі, коли ви в міській ратуші. Це підходить як для чоловіків, так і для жінок, хоча жіночий костюм може складатися зі спідниці або штанів.

 3. 3

  Майте тверді погляди. Якщо ви очікуєте, що люди будуть за вас голосувати, ви повинні мати свої власні погляди, і вони повинні бути чітко позначені. Ніяких раптових змін і поворотів у зворотному напрямку, а не то вас відразу почнуть асоціювати з такими політиками, як Джон Едвардс. Добре, якщо ви засвоїте це до початку кампанії (хоча в реаліях сучасної політики зміна пріоритетів відбувається досить часто).
  • Можливо, вас будуть переконувати дотримуватися поглядів більшості. Але такого правила не існує. Люди у вашій команді можуть хотіти цього від вас, але ви не зобов`язані чинити саме так. Це може принести вам голосу, але що буде, коли закон набуде чинності? Чи не буде вас мучити почуття провини?

 4. 4

  Звикайте до спілкування з пресою і їх витівок. Стаючи політичним діячем, ви практично підписуєте відмова від приватного життя. Ви дізнаєтеся, як почувають себе кінозірки. Ваші фотографії будуть скрізь: від міських автобусів до програми новин. І це не завжди радує. Крім того, що вам доведеться постійно бути під прицілами фотокамер, зображуючи фальшиву усмішку, ще складніше миритися з критикою на вашу адресу. Витримайте ви це?
  • Нерідко спливають скандальні історії з життя політиків, деколи це доходить до абсурду. Якщо ви член уряду, чекайте, що всі ваші дрібні гріхи спливуть на поверхню: будь то ганебне звільнення з військової служби або прострочена квитанція за перевищення швидкості двадцятирічної давності. Якщо є щось, що може викликати інтерес публіки, воно буде віддано широкому розголосу.

 5. 5

  Будьте стійким. Це не та професія, де можна дати слабину. Ви доведеться пережити безсонні ночі, публічні образи, прохання, лестощі і багато інших буденних речей. Будуть моменти, коли ви будете відчувати себе на вершині світу, але будуть і такі, коли вам буде здаватися, що весь світ проти вас. Ви повинні залишатися непроникним і впевненим у собі. Чи готові ви до цього?
  • Це може відбитися на відносинах з вашими близькими. Згадайте Брістоль Пейлін. Ви можете прагнути до своєї мрії, але не забувайте про близьких. Вони підтримають вас, коли ви будете відчувати на плечах тягар відповідальності за весь світ.

Попередження

 • Світу не потрібен ще один корумпований політикан. Працюйте в цій сфері, якщо хочете змінити світ на краще, а не просто тому, що бажаєте влади. Зрештою вас повалений.

Джерела і цитати

 1. ^ https://money.usnews.com/money/personal-finance/articles/2013/07/16/can-you-afford-to-be-a-politician

 • https://becomeopedia.com/how-to/become-a-politician.php
 • https://politicalsciencecareer.com/become-a-politician.html
 • https://goingpolitical.com/how-to-become-a-politician/
 • https://theguardian.com/politics/2012/apr/24/10-steps-to-becoming-politician