Як стати президентом

Щоб стати президентом Сполучених Штатів кандидат спочатку повинен пройти відбір на відповідність кількома критеріями і потім вступити в президентську гонку. У наші дні президентські перегони можуть не вимагати підтримку політичної партії, але вона допомагає в частині організації та збору грошей. Перш ніж ставати президентом, спершу переконайтеся, що відповідаєте вимогам, оголосивши свою кандидатуру, вибравши кандидата на пост віце-президента і вступивши в гонку за національну першість.
Частина 1 з 4: відповідність вимогам

 1. 1

  Доведіть що народилися в Сполучених Штатах. Ця конституційна вимога. У разі якщо ви є громадянином, але народилися в іншій країні, ви не можете бути президентом.
  • Серйозно, вам потрібно бути самим справжнім «американців». Настільки, наскільки це можливо. Ви виросли в бревенчатой хатині, граючи в бейсбол і поїдаючи яблучний пиріг? У вас є фото з Хеллоуїна, на яких ви зображує Бенджаміна Франкліна і Томаса Джефферсона? Чудово.

 2. 2

  Прийнятний вік - 35 років. Конституція забороняє ставати президентом особам, які не досягли 35-річного віку.
  • Середній вік людей входять в Овальний Кабінет вперше дорівнює 55 рокам. Якщо цікаво, такі люди, як правило, одружені / заміжні, мають дітей, чоловіки не носять бороди і народилися де-небудь у Вірджинії.

 3. 3

  Для участі в гонках за президентство мінімальний безперервний термін проживання на території США повинен становити 14 років. Ця вимога прописано в другій статті Конституції разом з двома іншими критеріями.
  • І поки ви проживаєте в країні, утримайтеся від участі в будь-яких повстаннях проти Уряду (крім випадків, коли 2/3 Конгресу вас просто обожнюють). І постарайтеся зробити так, щоб Сенат не оголосив вам імпічмент. Це 14-я Поправка і Стаття 1 Конституції, до речі кажучи.

 4. 4

  Здобудете гарну освіту. По факту, вимоги щодо освіти та досвіду відсутні. Однак багато президенти, перш ніж увійти в політику отримали вчений ступінь і вивчали право або бізнес. Найкраще вам буде записатися на лекції з історії, соціології, права, економіки та міжнародних відносин.
  • Під час навчання, буде гарною ідеєю брати участь у політичних кампаніях (щоб заручитися ідеєю про те, як потрібно діяти) або діяти на користь суспільства в цілому. Якомога швидше станьте активним, залученим в суспільне життя, визнаним оточуючими вас люди (в якості лідера).
  • 31 президент мав певний досвід у військових діях, але це цифра значно знизилася за останній час. Це вже не є звичайною справою, як було раніше. Тому, як варіант, вивчіть військова справа, але це не обов`язково.

 5. 5

  Орієнтуйтеся на політичну кар`єру. Хоча про це і не пишеться в книгах, але зазвичай майбутні президенти починають з малого. Тому почніть брати участь у громадській діяльності! Стати мером, губернатором, сенатором або іншого роду представником вашого штату. Це кращий спосіб заявити про себе.
  • Але вам не обов`язково цього робити. Ви також можете бути свого роду громадським організатором, адвокатом або активістом. Ваша мета - заявити про себе, дізнатися людей і зробити так, щоб люди впізнавали вас. Це найпростіший спосіб потрапити на найголовніше торжество в кінці всього цього.
  • Чим швидше ви виберете політичну партію, тим краще. У вас з`явиться відповідні політичні записи, ви почнете зустрічатися з потрібними людьми і отримаєте можливість побудувати свою репутацію з самого початку. І буде набагато простіше зібрати гроші через 15 років, коли вони вам будуть сильно потрібні!

Частина 2 з 4: стати кандидатом у президенти

 1. 1

  Поговоріть з вашою родиною і прихильниками. Перед тим як ви станете президентом, вам належить пройти через сувору кампанію, в якій кожен ваш крок і особисте життя будуть розбиратися по шматочках засобами масової інформації та вашими опонентами. Вам знадобиться підтримка. Ви будете носитися з одного місця в інше протягом кампанії. У вас буде не вистачати часу на дружину і дітей. Подумайте, чи варто це того?

 2. 2

  Створіть дослідницький комітет. Цей комітет може «перевіряти грунт» або визначати ваші шанси. Це стандартний перший крок початку вашого президентського шляху. Призначте керівника кампанії який (а) сформує цей комітет для вас. Це повинен бути хтось, кого ви знаєте і кому довіряєте, людина у якої є політичний досвід, досвід зі збору грошей та організації кампаній.
  • Використовуйте дослідницький комітет, щоб оцінити ваш поточний рівень видимості в суспільстві (тобто ваші шанси на успіх) і отримати рекомендації щодо стратегії кампанії, її теми і гасел. Комітет також повинен залучати потенційних донорів, підтримку, персонал та волонтерів. Написати мови і меморандуми, в яких буде викладена ваша позиція. Якщо все йтиме добре, вони зможуть розпочати організацію в ключових штатах (Айова, Нью-Гемпшир і т.д.)

 3. 3

  Увійдіть у Федеральній Виборчої Комісії (ФИК). Як тільки ви почнете отримувати субсидії або витрачати кошти в розмірах перевищують $ 5,000, ви повинні будете зареєструватися. Хоча це і не означає, що ви офіційно берете участь в гонці, ФИК буде припускати, що берете участь. Інакше, вам не вдасться витрачати такого роду гроші.
  • Вам необхідно подати заяву на участь в течії 15 днів з досягнення порогу рівного $ 5,000. Після подачі заяви, у вас буде 10 днів, щоб подати заяву про організацію.
  • Також ви повинні здавати в ФИК декларацію витрат і виручки від кампанії на щоквартальній основі. До речі, передвиборна кампанія нинішнього президента Обами в 2008 році обійшлася в $ 730 млн. Доларів.

 4. 4

  Оголосіть свою кандидатуру публічно. Це привід організувати зустріч з прихильниками та виборцями. Більшість кандидатів у президенти влаштовують зустрічі в їх рідних містах або в інших особливо важливих місцях. Тому надягайте агітують футболки, значки і помістіть наклейки на бампер автомобіля. Час кампанії!

Частина 3 з 4: як перемогти на виборах

 1. 1

  Знайдіть гроші. Президентські кампанії - дороге задоволення. Згідно з останньою федеральної фінансової звітності витрати на кампанії перед президентськими виборами 2012 року склали близько $ 2 млрд. Доларів. Мільярд. Якщо вам вдасться зібрати близько половини від цієї суми, вважайте ви в справі.
  • Застосовуйте різноманітні стратегії по збору грошей. Ви можете покластися на політичну партію, якщо ви висуваєтеся від цієї партії. Якщо від вашої партії висунуті кілька кандидатур або ви не належите основної партії (вищеперелічене є причиною, чому більшість приєднуються до однієї з двох основних партій), то вам знадобляться інші джерела грошових коштів.


  • Беріть гроші, як від великих спонсорів, так і від дрібних. Наприклад, в 2012, кандидати в президенти як відвідували заходи, квиток для спонсорів на які коштували по $ 1,000, так і просили пожертвувати по $ 3 в інтернеті.

 2. 2

  Стати середньостатистичним американцем. Щоб стати президентом, вам доведеться тиснути руки, цілувати дітей, відвідувати заходи в маленьких містах і відвідувати заводи, ветеранів, церкви, ферми і компанії. Вам доведеться відкласти в сторону ваші манжети з діамантами і одягнутися непримітно.
  • Ел Гор сказав, що винайшов інтернет. У Джона Едвардса інтрижка. Мітт Ромні заявив, що половина виборців не платять податки. Це тільки три речі, які Американці «не люблять». Де б ви не знаходилися, записують вас чи ні, завжди стежте за своєю поведінкою. Публіка не так просто прощає такі речі.

 3. 3

  Виграйте попередні вибори, закриті збори членів політичної партії і делегатів. У кожного штату різні методи вибору президента. Закриті збори з висунення кандидата, відкрите голосування або комбінація цих двох. Після перемоги в попередніх виборах у вас з`являться делегати, які оберуть вас як кандидата від партії.
  • Всі штати трохи відрізняються один від одного, як і самі партії. У Демократів є делегати, пов`язані зобов`язаннями голосувати за певного кандидата і «суперделегати» - У Республіканців делегати, зобов`язані голосувати за певного кандидата і делегати, які не мають такого обов`язку. В одних штатах президентські вибори проходять за принципом «переможець отримує все», в інших кількість делегатів співвідноситься до кількості отриманих голосів.

 4. 4

  Відвідуйте партійні збори. Як тільки ви станете найсильнішим кандидатом у вашій партії, ви будете проводити збори, де всі делегати дадуть зобов`язання голосувати за вашу кандидатуру. Раніше делегати насправді голосували на таких зібраннях. Але в даний час з нинішньою активністю ЗМІ, коли всі вже знають, хто переміг, такі зібрання придбали чисто символічний характер. Так чи інакше, ця вечірка в вашу честь.
  • Це єдиний день, коли партії воліють зосередитися на тому, які прекрасні вони, а не як огидні інші. Тому насолоджуйтеся короткостроковим позитивом!
  • Це також час, коли ви оголосите вашого кандидата на пост віце-президента. Якщо люди не схвалять вашого вибору, ви можете втратити голоси. Тому подумайте хорошенечко!

 5. 5

  Беріть участь у загальних виборах. Це вузька область, коли часто двох кандидатів протиставляють один проти одного, одного з партії демократів та іншого з партії республіканців.
  • Вступите в гонку в якості третьої партії, якщо ви не є членом основної партії, але хочете бути президентом. Інші партії, які підтримують президентські вибори, включають партію зелених, партію природних прав і Лібертаріанська партія. Кандидати в президенти також можуть бути політично незалежними.

 6. 6

  Кампанія, кампанія, кампанія. За один день ви можете відвідати Сан-Франциско, Чикаго і Нью-Йорк. Ви будете виснажені. Швидкість буде така, що вам буде здаватися ще трохи, і ви почнете диміти. Ви будете тиснути руки, посміхатися і штовхати промови, немов ви робот. І можливо так і є!
  • Кампанія звичайно підрозділяється на три частини: підстава, на поверхні та в ефірі. Підстава це те, що ви вже зробили - пустили коріння, знайшли стабільність. На поверхні це те, що ви робите зараз - безустанно берете участь в гонке- потім ви будете в ефірі, де вас чекає галас в ЗМІ після галасу в ЗМІ.

Частина 4 з 4: на підступах до Білого дому

 1. 1

  Дотримуйтеся своїх поглядів, ваших обіцянок і будьте сильним. Ви вже далеко просунулися. Тепер все, що вам залишається - це бути самим собою, найняти найкращих спічрайтерів, і уникати скандалів і коливань. Розкажіть, у що вірите і що хочете зробити для країни. А потім дотримуйтеся сказаного. Підтримуйте свій імідж послідовного і чесної людини.
  • Всюди будуть не тільки ваші слова, а й ваше зображення. Комерційні реклами, які ви підтримуєте (включаючи агітацію проти опонента), відео на YouTube, фотографії вашого минулого і т.д. Що б в вас ні кидали, ви повинні з блиском ухилятися.

 2. 2

  Візьміть контроль під час дебатів. Ви повинні знати не тільки свої погляди, але і погляди опонента. Ви повинні говорити так, щоб переконати широку публіку, одночасно зміцнюючи позиції своєї кампанії та применшуючи успіхи кампанії інших. Ви також повинні відшліфувати мову тіла і тон вашого голосу. Ви брали уроки ораторського мистецтва в коледжі, вірно?
  • Коли молодий, душка Джон Кеннеді зі своїм загаром дивився прямо в камеру, старезний Ніксон НЕ вистояв таку конкуренцію. Харизма послужить вам гарну службу (протягом усього життя і під час цієї кампанії). Якщо ви зайшли так далеко, ви, можливо, вже звикли до яскравого світла і постійному тиску. Але якщо все це для вас не є звичним, запам`ятайте найголовніше правило: не дайте зрозуміти, що ви нервуєте.

 3. 3

  Виграйте президентські вибори. Крім перемоги в народному голосуванні вам буде потрібно бути обраним колегією виборців. 270 голосів і ви перемогли! Як тільки голоси будуть підраховані в той самий перший вівторок після першого понеділка листопада, постарайтеся не кусати нігті і рвати на собі волосся. Зачекайте поки результати не оголосять офіційно.
  • Кожен штат має певну кількість електоральних голосів залежно від території і населення. Щоб стати президентом один кандидат повинен отримати більше електоральних голосів, ніж інші. На ділових заходах, Нижня Палата Конгресу визначатиме вибори.

 4. 4

  20 січня - церемонія інавгурації. Ура! Вся ця робота, всі ці гроші, перенесений стрес і нескінченні переміщення. Все закінчилося. До тих пір поки вам не доведеться вирішувати світові проблеми. У вас є пару місяців, щоб відновити сили і Овальний кабінет весь у вашому розпорядженні. Як плануєте його обставити ?!
  • У цей день буде грандіозна церемонія. Ви будете давати клятву перед першими особами держави, а після почнеться робота. Ви на роботі! За що візьметеся в першу чергу?

Поради

 • На зорі своєї кар`єри заявіть про себе як про політика. Багато президенти працювали в кабінеті в якості губернаторів, сенаторів або представників Конгресу.