Як почати успішну кампанію Pay Per Click

Кампанії Pay Per Click (PPC) є популярним способом залучення цільових відвідувачів на веб-сайт і перетворення їх в покупців. Тут рекламодавець повинен проводити платежі за оголошення, опубліковані в мережі, виключно на основі відповідних вимогам кліків. Це означає, що платежі повинні здійснюватися, тільки коли відвідувач натискає на рекламу, щоб перейти на веб-сайт або цільову сторінку.

Кроки

 1. 1

  Визначте свою мету (цілі). Якщо ваша мета полягає в збільшенні числа передплатників, продажів або впізнаваності бренду, вам необхідно дізнатися, що це таке, перш ніж начать- в іншому випадку ви можете направити рекламу в неправильному напрямку і усвідомити це занадто пізно.

 2. 2

  Визначте бюджет. Визначте бюджет для своєї кампанії PPC, так як тут в якості рекламодавця ви повинні будете робити платежі на основі кількості кліків.

 3. 3

  Зробіть список ключових слів. Найважливіше вимога для успіху будь-якої кампанії Pay Per Click є підбір правильних ключових слів. Тільки з відповідними ключовими словами можна успішно просувати свій бізнес за допомогою кампанії PPC.

 4. 4

  Завершіть ключові слова. Виберіть цільові ключові слова за допомогою різних інструментів, таких як Google Keywords, Wordtracker і т. Д. Ви можете найняти фахівців з числа експертів РСС, щоб отримати роботу на професійному рівні.

 5. 5

  Запропонуйте ціну за правильні ключові слова. Почніть призначення ставок з ключових слів, які належним чином описують ваш онлайн бізнес, продукти або послуги, щоб отримати конверсії і генерувати хороший ROI (окупність інвестицій).

 6. 6

  Використовуйте окремі ключові слова для різних оголошень, якщо є кілька ключових слів, пов`язаних з проектом РРС. Це забезпечить підвищення кількості кліків і коефіцієнта конверсії.
 7. 7

  Створіть притягає увагу заголовок для вашої кампанії. Навіть якщо ключові слова мають хороший рейтинг, ви не отримаєте багато відвідувачів, якщо ваше оголошення не приваблює.

 8. 8

  Створіть привабливий рекламний текст. Для успішних кампаній РРС рекламний текст повинен бути привабливим і володіти закликом для заохочення глядачів купити ваш продукт. Насправді, переконливі рекламні тексти є обов`язковою умовою для будь-якої успішної кампанії РРС.

 9. 9

  Створіть цільові сторінки. Створіть унікальну цільову сторінку з хорошими якостями, що володіють закликом до дії, щоб відвідувач безпосередньо бачив продукт або послугу, які ви хочете продати онлайн.

 10. 10

  Ніколи не обманюйте відвідувачів. Оскільки кампанії РРС обмежені, завжди говорите правду про ваш бізнес або послуги. Якщо відвідувачі приходять на ваш сайт і не знаходять те, що було обіцяно в оголошенні, це призведе до негативної популярності вашого сайту. У підсумку ви витратите багато грошей, які не призведуть до переходів.

 11. 11

  Регулярно оптимізуйте кампанії PPC. Для будь-якого бізнесу в Інтернеті пріоритет повинен бути відданий більш високому коефіцієнту конверсії, а не більш високому коефіцієнту кликабельности (CTR). Тому оптимізуйте рекламні тексти і цільові сторінки на регулярній основі. Це забезпечить більш високий коефіцієнт конверсії.

 12. 12

  Використовуйте більше пошукових систем. Для забезпечення більшого числа відвідувачів і переходів виробляєте кампанію РРС в більш ніж однієї пошуковій системі. Таким чином більше людей зможуть побачити ваші рекламні оголошення, які, в свою чергу, допоможуть вам залучити більше відповідають вимогам кліки.

 13. 13

  Дотримуйтеся правил. Переконайтеся, що ваша кампанія дотримується правил пошукових систем, оскільки вона не спрацює, якщо не слідувати правилам. Отже, ознайомтеся з правилами, знайте їх і дотримуйтесь їх. 14. 14

  Найміть професіоналів. Для успіху кампанії РРС найміть досвідчену команду професіоналів і менеджерів, які працюють у відомих фірмах, що займаються РРС, щоб ефективно запустити і вести свої рекламні кампанії.

 15. 15

  Створіть команду управління РРС. Команда управління РРС повинна бути добре підготовленою, щоб вона могла критично аналізувати відповідь на рекламні тексти і вносити необхідні зміни у міру необхідності. Існують різні методи тестування та інструменти, які допоможуть вам оцінити швидкість, ефективність і успіх вашої кампанії. Команда управління РСС повинна добре розбиратися у всіх цих методах і інструментах, щоб забезпечити успіх вашої кампанії.

 16. 16

  Ретельно відстежуйте кампанії. Пам`ятайте, що саме ви витрачаєте всі гроші на рекламну кампанію. Отже, ви повинні забезпечити високу рентабельність інвестицій. Контролюйте рівень успіху кампанії на щоденній основі. Періодично перевіряйте реакцію рекламних оголошень на собі, щоб переконатися, що ваша кампанія йде за планом.

Поради

 • Почніть визначення ціни за ключове слово в мінімальному кількості, що пропонується кампанією Pay Per Click.
 • Ніколи не платите за ключові слова, які не приведуть відвідувачів на ваш сайт.
 • Ніколи не робіть ставки на дорогі ключові слова, навіть якщо вони популярні.
 • Постійно стежте за своєю кампанією і вносите зміни при необхідності.
 • Регулярно перевіряйте, щоб переконатися, що всі ваші оголошення активні.
 • Завжди залишайтеся в рамках вашого бюджету.

Що вам знадобиться

 • Бюджет для вашої кампанії PPC
 • Профіль РРС в пошуковій системі
 • Доступ до Wordtracker або Overture для дослідження ключових слів