Як достроково проголосувати на виборах

Дострокове голосування - це термін, який позначає особисту участь у виборах до офіційно призначеної дати їх проведення. Уряд вашої країни може запропонувати вам дострокове голосування, голосування за відкріпним талоном або поштою на додаток до звичайної класичної процедурою. Ви можете дізнатися, як проголосувати достроково, якщо це дозволено у вашій країні.
Метод 1 з 4: Перша частина: наявність можливості дострокового голосування

 1. 1

  Переконайтеся, що у вашій країні дозволені дострокові вибори. Така процедура доступна в безлічі окремих штатів і держав світу ..

 2. 2

  Зайдіть на ncsl.org / legislatures-elections / elections / absentee-and-early-voting.aspx для того, щоб побачити інформацію про правила дострокового голосування у всіх штатах США.
  • Якщо у вашій країні не дозволено брати участь у виборах достроково, то, найімовірніше, в якості заміщення дозволено голосування за відкріпним талоном. У випадках, якщо ви старше 65 років, маєте інвалідність або будете відсутні в країні в день виборів, вам слід дізнатися про реєстрацію на голосування за відкріпним талоном.

 3. 3

  Зателефонуйте в офіс вашого виборчого округу, щоб упевнитися в дозволі дострокового голосування у вашому регіоні. Якщо ви не можете знайти необхідний телефонний номер, то зателефонуйте чиновнику в суд або іншу офіційну організацію.

Метод 2 з 4: Друга частина: право на дострокові вибори

 1. 1

  Надайте документ, що підтверджує ваше місце проживання. Кращим доказом буде вважатися видане державою посвідчення особи з фотографією та вказаним у ньому адресою.

 2. 2

  Отримайте посвідчення особи з фотографією. Останнім часом ряд штатів і країн прийняв виборчі закони, за якими для участі у виборах необхідно отримати видане державою посвідчення особи. Потурбуйтеся про це, принаймні, за місяць до дати голосування.

Метод 3 з 4: Третя частина: реєстрація на участь у достроковому голосуванні

 1. 1

  Отримайте заявку на реєстрацію в списки дострокових виборців, щоб мати можливість віддати свій голос у вашому штаті чи країні. Ви можете роздрукувати форму заяви, скачавши її на офіційному сайті або отримавши копію в уповноваженому державному органі.

 2. 2

  Заповніть формуляр. Вам потрібно буде вказати повне ім`я, адресу і попередні виборчі округи, в яких ви голосували раніше.

 3. 3

  Відправте заявку. Вам слід зробити це за 60 днів до початку виборів, щоб встигнути отримати підтвердження і залишити час на дострокове голосування. Як варіант, ви можете віднести вашу заповнену форму безпосередньо в офіс вибірково округу для прискорення процесу.
  • У деяких штатах і країнах ви можете зареєструватися і проголосувати достроково в один і той же день. Дізнайтеся, наприклад, чи можливо це на сайті longdistancevoter.org/early_voting_rules#.Uguq1mQ__AY до того, як попрямувати у виборчий офіс. 4. 4

  Отримайте реєстраційну картку виборця. На ній буде інформація про ваш виборчій дільниці та пунктах дострокового голосування.

Метод 4 з 4: Четверта частина: дострокові вибори

 1. 1

  Дізнайтеся місцезнаходження пункту дострокового голосування на вашій реєстраційній картці виборця за місяць до проведення виборів.

 2. 2

  Прийдіть на місце голосування протягом 25 днів до його офіційного старту. Зазвичай пункти дострокових виборів працюють з 09.00 до 17.00 по буднях.

 3. 3

  Попросіть ваш бюлетень. Надайте його після заповнення офіційним представникам на виборах.

 4. 4

  Повторіть ці дії при кожному наступному голосуванні.


Що вам знадобиться

 • Посвідчення особи з фотографією
 • Адреса
 • Офіс вибірково округу
 • Реєстраційна картка виборця
 • Інформація про достроковому голосуванні