Як переконати людей проголосувати за вас

Будь то вибори старости, капітана команди або президента Російської Федерації, перемога на виборах вимагає поєднання харизми, якісної виборчої кампанії та переконливого посилу. Щоб дізнатися, як переконати людей проголосувати за вас, ознайомтеся з рекомендаціями нижче.
Метод 1 з 3: Знайте свою аудиторію

 1. 1

  Дізнайтеся про насущні проблеми. Поговоріть з виборцями, щоб з`ясувати, що турбує їх, в ході даної виборчої кампанії: стурбовані вони якістю керівництва чинного президента або занадто високими податками. Дізнайтеся якомога більше про ці проблеми і розробіть ясно обдумані, але переконливі тези. Балотується не тільки з тієї причини, що ви хочете виграти. Ви дійсно повинні дбати про питання, що стоять на кону.

 2. 2

  Досліджуйте конкурентів. Вибори - це гра НЕ одного учасника. Ви повинні розглянути інших кандидатів і з`ясувати, як перевершити їх передвиборну кампанію і переконати людей проголосувати за вас, а не за них. Дізнайтеся все, що необхідно про ваших основних конкурентів. Спробуйте виділитися на їх фоні них з ключових питань і пограйте з їх недоліками і скандалами, які вони, можливо, намагаються приховати.

 3. 3

  Знайдіть підтримку. Само собою зрозуміло, що ви не зможете сподобатися всім без винятку і проголосують за вас не все, але, тим не менш, справедливо і те, що далеко не кожен виборець являє собою міцний горішок. Знайдіть основні групи людей, які із задоволенням проголосують за вас, і почніть роботу з ними заздалегідь. Ці прихильники є надзвичайно важливими для організації добровольців і підвищення виборчих фондів. Не варто приділяти занадто багато часу в спробах переконати цю групу проголосувати за вас, однак і не нехтуйте ними повністю, адже кандидат, так чи інакше відчужується від своїх прихильників, практично ставить на собі хрест.

 4. 4

  Знайдіть невпевнених виборців. Категорія виборців доводить до сказу політично підкованих, але, тим не менш, саме ця група може вирішити результат виборів. Дізнайтеся, що їх хвилює, які чинники чи політика може завоювати їхні голоси, а потім почни наполегливу роботу з ними. Після побудови та організації своєї групи підтримки залучення виборців, які як і раніше стоять на порозі вибору, і прихильників опонентів стоїть на чолі кута місії вашої кампанії.

 5. 5

  Регулярно проводите опитування виборців. Кажуть, перший млинець завжди виходить грудкою. Те ж саме можна застосувати і до первісної стратегії кампанії. Саме тому необхідно проводити опитування виборців, щоб дізнатися, як просуваються ваші справи насправді і які зміни необхідно внести в кампанію. Обов`язково зробіть розбивку ваших результатів опитування по демографічних груп, що б зрозуміти, який може бути розклад у реальній ситуації.

Метод 2 з 3: Зробіть правильний посил

 1. 1

  Розкажіть історію. Виборці нейтрально ставляться до банальних холодним перечислениям пунктів виборчої кампанії - їх чіпають цільні історії балотуються. Із грязі в князі, боротьба аутсайдера з вкоріненими інтересами, рух, що намагається відновити суспільство, стабільність якого підірвана діями сторонніх або інсайдерів, - це історії, яким люди дійсно вірять. Ваша кампанія повинна розповісти виборцям історію як про вас, так і про них, що роблять вибір саме на вашу користь. Ваші агітаційні матеріали повинні містити опис свого бачення того, що ці вибори означають для вас і в яке русло попрямує розвитку суспільство, якщо воно вибере саме вас.

 2. 2

  Використовуйте найкращу модель поведінки. Сумна істина політики полягає в тому, що люди схильні голосувати за найбільш харизматичних або найдосвідченіших кандидатів замість тих, які в реальності пропонують найбільш ефективну політику. Багато видатних кандидати понесли поразку, продемонструвавши свою занадто жорстоку або пасивну сторону. Люди повинні відчувати, що ви схожі на них, що вони можуть з вами подружитися чи, принаймні, розділити трапезу з вами. Постарайтеся бути харизматичним, скромним, ввічливим, доброзичливим і з почуттям гумору, і уникайте змішування свого імені з елітарним або чиновницьким.

 3. 3

  Залишайтеся вірними своєму посилу. Як засоби масової інформації, так і ваші конкуренти будуть провокувати вас на розмови про скандали з вашого минулого, на питання, де ваша позиція дещо відрізняється від виборчих, або на все те, що в даний час превалює в потоці новин. Не відволікайтеся! У ході дебатів або агітаційних заходів завжди повертайте тему розмови до свого основного посилу.

 4. 4

  Придумайте гасло. Зробіть його коротким і добрим - це має бути щось, що люди зможуть згадати. Спробуйте вірш, що його або оформити його у вигляді кричалки, яку люди зможуть повторювати. Буде ще краще, якщо гасло може допомогти людям завжди пам`ятати ваше ім`я. Нюанси політичної програми, можливо, допоможуть вам роздобути схвалення, але середньостатистичний виборець буде пам`ятати про вас рівно стільки, скільки закладено у вашому гаслі, - тому переконайтеся, що він вигідно відрізняє вас від опонентів і відповідає тому, що хвилює виборця.
  • Якщо у вашій кампанії є один явно домінуючий питання, по якому ви можете зайняти певну позицію, можна оформити його в наступні гасла: "Іван Іванов: Люди, а не трубопроводи" або навіть "Іван Іванов: Скажи" НІ "новим стоп-сигналами" .

 5. 5

  Переходьте в атаку. Викличте ваших противників для публічного обговорення будь-яких спірних позицій, які вони, можливо, займали в минулому, або будь-яких скелетів, які вони мають у своїй шафі. Люди не надто сприймають негативну агітацію, але вона як і раніше працює. Велика кількість компромату може мати негативні наслідки для вас, але успішні кампанії повинні мати певний укус. Голос проти вашого опонента так само гарний, як і голос на вашу користь.


  • Якщо це можливо, постарайтеся отримати третя особа, яка б сконцентрувалося на критичному аспекті, в той час як ви залишаєтеся осторонь. Успішні кандидати в президенти часто дозволяють своїм кандидатам на пост віце-президента виступати в якості "службової собаки", при цьому зосереджуючись на позитивних моментах.

Метод 3 з 3: Ведіть виграшну кампанію

 1. 1

  Задіюйте добровольців. Навіть при відносно невеликих виборах дуже важко запустити виграшну кампанію, покладаючись на власні сили. Залучіть добровольців, щоб допомогти вам організувати ваші агітаційні заходи і донести вашу програму до виборців. Задіюйте в допомогу вам своїх друзів і родину. Один переконаний волонтер може коштувати сотні голосів у день виборів.

 2. 2

  Віддавайте перевагу особистим контактам. Особисто спілкуйтеся з максимальною кількістю людей. Навіть в епоху цифрових технологій розмова лицем до лиця і раніше залишається найкращим способом донести свою позицію. Зробіть так, щоб ваші самі переконані волонтери та інші учасники вашої передвиборної кампанії постійно базувалися в безпосередній близькості в вас. Як можна частіше зустрічайтеся з виборцями в жвавих публічних місцях і на великих подіях. Можливо, деякі люди відкинуть вас, але ті, які затримаються, щоб послухати вас - або навіть потиснути вашу руку - будуть набагато більш схильні до того, щоб проголосувати саме за вас.

 3. 3

  Поширюйте особисту символіку. Найбільш характерні продукти будь-який великий кампанії - плакати, брошури, кнопки, наклейки на бампер і футболки. На багатьох з них немає нічого, крім імені та гасла кандидата - або навіть просто логотипу. Вони означають не надто багато для безпосереднього залучення на свою сторону окремого виборця, але, принаймні, він зможе вловити ваше ім`я на них і, можливо, зайти на ваш особистий сайт. Вони також демонструють виборцям, в яких районах ви вже надаєте підтримку, і багато хто з виборців стають готовими приєднатися до руху, коли воно вже в якійсь мірі популярно.
  • Можливо, ви нічого не зміните, якщо розмістите агітаційні знаки біля свого будинку, однак ваші добровольці будуть дещо пригнічені, якщо їм доведеться агітувати в районі, який кишить знаками виключно вашого ярого опонента. Політика - це гонка озброєнь. Якщо ваші опоненти щось роблять, ви повинні бути готові, щоб відповідати їм.

 4. 4

  Залучайте додаткові кошти. Перемога не може бути дешевою. Кожна велика кампанія потребує гроші, щоб надрукувати агітаційні матеріали, організовувати заходи і платити найнятому персоналу кампанії. Почніть з потенційно великих жертводавців, але невеликі пожертвування в кілька сотень рублів також можуть надати значний ефект. Якщо виборець явно налаштований на те, щоб підтримати вас, завжди просите його зробити невеличкий внесок.

 5. 5

  Отримайте свої голоси! Весь збір коштів, численні брифінги та переконливі аргументи не матимуть жодного сенсу, якщо ви не можете змусити людей прийти на виборчу дільницю у день виборів. Зробіть все можливе, щоб отримати прихильників на виборах: від простого нагадування по електронній пошті до надання транспорту до місця голосування

Поради

 • Вивчіть кампанії великих політиків, щоб вивчити стратегії, які працювали в минулому.
 • Не вдавайтеся до плагіату! Якщо ви не будете оригінальним, за вас майже напевно не проголосують.

Попередження

 • Кампанії може бути надзвичайно виснажливої. Ви повинні будете вкласти в неї все можливе, але не занадто перевантажувати себе. На відміну від вдалої мови, одна зім`ята може навести фурор у ЗМІ, тому просто постарайтеся трохи поспати.