Як стати членом громадської організації студентів вищих навчальних закладів

Отже, ви вчитеся в коледжі, і хочете зробити своє студентське життя більш різноманітною. Існує багато способів розширити свій кругозір в коледжі, і багатьом студентам перше, що спадає на думку - це приєднатися в грецьке суспільство. Ось деякі поради, якщо у вас теж виникла ця думка.

Кроки

 1. 1

  Подумайте, чому ви хочете цього. Це дуже важливо, тому що, якщо ви не знаєте, чому ви тут, ви, швидше за все дуже скоро розчаруєтеся, що прийняли таке рішення. Люди приєднуються за різними прічінам- деякі хочуть спілкування, інші прагнуть знайти сім`ю, а хтось надходить за порадою батьків. Не слід піддаватися впливу інших, це має бути ваше усвідомлене рішення. Знайдіть декілька хороших причин та дотримуйтеся їх. Ви ж не хочете привести братству тільки одну причину, а для іншого придумати іншу прічіну- незважаючи на суперництво, деякі братства все ще перетинаються в своїх інтересах. І, найголовніше, не кажіть, що ви хочете приєднатися до братства "щоб познайомитися з дівчатами".

 2. 2

  Постарайтеся зрозуміти, що від вас вимагається. У більшості братств є система застави (проте деякі перейшли на новий рівень і створили цілу нову систему), і застава є одним з основних зобов`язань. Як правило, застава припускає обов`язкове посвята часу дослідженням, щотижневі наради, проекти, може бути, навіть групові поїздки. Це вимагає часу зайнятого студента, тому переконайтеся, що у вас є достатньо часу, щоб займатися цим. Крім того, можливо вам потрібно буде мати свій банківський рахунок, тому що в залежності від братства до якого ви приєднаєтеся, проекти, будинки подарунки і т.д., будуть оплачуватися з суми застави, не кажучи вже про внески, які є стандартними для всіх організацій. Скільки ви будете витрачати, залежить від того, до якого братству ви приєднаєтеся, і багато з них готові допомогти вам знайти роботу або під низький відсоток взяти кредит, якщо раптом ви опинитеся в жорсткій фінансовій ситуації, тому нехай вас не бентежать збори, так як ви будете мати користь теж, коли буде необхідно.

 3. 3

  Уникайте стереотипного мислення. Не дозволяйте людям приймати рішення за вас. Деякі люди можуть відгукуватися в позитивному ключі про той чи інший братерство, інші ж можуть говорити про це ж, але в негативному свете- пам`ятайте, думку людей не можна довіряти, тому засновуйте своє рішення на своїх власних судженнях.

 4. 4

  Проведіть дослідження. Кожне суспільство, як правило, проводить показові виступи в якості рекламної акції. Найчастіше такі презентації проводяться в перший тиждень навчального року, восени. Дізнайтеся розклад таких зустрічей у вашому районі. Навіть якщо у вас немає мети приєднатися до такого суспільства, ви можете прийти, щоб просто подивитися і зробити свої висновки про діяльність різних товариств-ваша думка може змінитися пізніше.

 5. 5

  Зробіть свій вибір. Швидше за все, у вас буде широкий вибір, тому постарайтеся визначитися зі своїми смаковими уподобаннями. Не вибирайте суспільство, тільки тому, що воно проводить веселі вечірки або в його рядах багато дівчат, або тому, що його члени одягаються краще. Виберіть те братство, яке більше вам до душі.
 6. 6

  Будьте собою. Це дуже важливо. Відчувайте себе комфортно, будьте впевнені в собі, і постарайтеся розслабитися! Якщо у вибраному вами суспільстві, не вітається індивідуальність, знайдіть те, яке буде цінувати вашу унікальність.

 7. 7

  Будьте чесним. Не брешіть, з тих же причин, які вказані в № 3. Це може тільки знизити ваші шанси на вступ до лав братства.

 8. 8

  Поговоріть з усіма. Не всі люди однакові. Якщо вам не сподобався якийсь чоловік у вибраному вами суспільстві, постарайтеся завести нові знайомства, і виберіть друга до душі. Якщо виявиться, що вам ніхто не подобається в тій організації, яку ви обрали, то, швидше за все, це не ваше суспільство.

 9. 9

  Задавайте питання. Ставлячи питання, ви показуєте свою зацікавленість, і що більш важливо, цікавтеся історією і засновниками товариства. Отримайте детальну інформацію про фінансові зобов`язання, пільги, негативних моментах - і про все, що може бути важливо для вас. Ви можете запитати: "Що для вас особливо цінно в історії суспільства?", "Чому ви приєдналися до цього суспільству?"

 10. 10

  Обмежте своє спілкування. Коли ви приєднаєтеся до суспільства, знайдіть тих, з ким вам буде легко знайти спільну мову. На перших порах ви можете обмежити своє спілкування двома-трьома людьми, інакше інші можуть не повірити в серйозність ваших намірів. Після того як ви визначитеся зі своїм вибором, проводите час з цими людьми. Якщо у вас буде обопільна симпатія, швидше за все, ви отримаєте пропозицію від одного з ваших друзів стати членом братства. 11. 11

  Пам`ятайте, що якщо ви не отримали пропозицію від одного з ваших друзів, а ви все ще хочете приєднатися до цього суспільству - потрібно поквапитися. Постарайтеся близько спілкуватися і проводити багато часу з новими друзями. Швидше за все, ваші нові друзі порекомендують вас, і ви зможете стати членом обраної вами організації. Якщо раптом ваші цілі не увінчаються успіхом, пам`ятайте, життя триває.

Поради

 • Будьте серйозні у своїх намірах. В іншому випадку, ви можете все зіпсувати.
 • Вивчіть грецький алфавіт. Дізнайтеся чи заняття грецької мови для більш ефективного вивчення.
 • Крім того, не покладайтеся на ваших старих друзів зі школи, які вже приєдналися до суспільства.
 • Не покладайтеся на ваші родинні корені. Це означає, що ваш батько чи дід теж були в цьому суспільстві. Однак не варто думати, що це може вплинути на те, що вас приймуть з розпростертими обіймами. Це не так. Більшість керівників ігнорують цей факт і не беруть до уваги родинні зв`язки.
 • Не покладайтеся на думку предків. Те, що ваш батько чи дід були членами суспільства, не обов`язково означає, що вам теж варто йти по їхньому шляху. Ви - індивідуальна особистість, відмінна від ваших предків. Виберіть те суспільство, яке близьке вам, а не вашому дідові або батьку.
 • Не приєднуйтесь до суспільства в перший семестр або чверть в коледжі. Краще не завантажувати себе, поки ви не звикнете до нової обстановки і навколишньому середовищу.
 • Якщо ви хочете приєднатися до певного суспільства через наявність вечірок, подумайте серйозно про це. У кожному суспільстві проводяться вечірки. Деякі організації просто роблять це трохи більш очевидно, ніж інші.

Попередження

 • Ніколи не використовуйте абревіатуру слова «братерство». Абревіатура цього слова має негативний зміст, і багатьом не подобається таке використання. Термін «fraternity» (братство) в розмовній мові скорочується до «frat» (використання даного терміну в деяких контекстах може носити зневажливий відтінок). Звичайно, деяким все одно, але краще не ризикувати і підбирати правильні слова.
 • Це чоловіча організація, а не жіноче товариство. У жіночих суспільствах абсолютно інша система