Як написати лист подяки за подарунок у вигляді грошової суми

Якщо хтось підніс вам в якості подарунка певну суму грошей, то у відповідь рекомендується послати лист подяки. Це, скоріше, повинна бути лаконічна записка, про правила складання яку й піде мова в цій статті. Навчитися цьому нескладно, необхідно лише дотримуватися рекомендацій і в короткій ненав`язливій формі висловити свою подяку, щоб справити на того, хто дарує приємне враження.
Написання листа-подяки

 1. 1

  Виберіть хорошу картку або листівку, яка підходить для даного випадку.

 2. 2

  Виберіть ручку з чорним або синім чорнилом.

 3. 3

  Відзначте дату в правому верхньому куті.

 4. 4

  Почніть записку з імені дарувальника, Дорогий пан Каллахан.

 5. 5

  Напишіть кілька пропозицій про те, як ви збираєтеся витратити гроші, які вам були подаровані і висловіть свою подяку дарувальнику. Наприклад, так: "Спасибі за гарну листівку і грошову суму, яку ви мені подарували. Я із задоволенням витрачу ці гроші на квитки в театр в ці вихідні. Було б здорово, якби ви змогли скласти мені компанію. Із задоволенням зустрівся б з вами . Дякую за турботу про мене! Шановний пан Каллахан, Дякуємо за щедру інвестицію в мою передвиборчу кампанію. Я вірю, що всіх жителів Спрінгтауна, починаючи від ділових людей і закінчуючи школярами, чекає світле майбутнє. Як мер, я буду трудитися, які не покладаючи рук, день у день, щоб реалізувати всі свої передвиборчі обіцянки. Ми починаємо передвиборну кампанію, і гроші, якими ви щедро з нами поділилися, будуть використані для реєстрації максимальної кількості виборців. Я знаю про значення і важливість кожного голосу виборців у місцевих виборах , і саме тому я ціную вашу участь і внесок у цю передвиборчу кампанію.

 6. 6

  Заключна частина повинна містити прощальні слова. (З повагою, З Любов`ю, Щиро Ваш, і т.д) Шановний пан Каллахан, Дякуємо за щедру інвестицію в мою передвиборчу кампанію. Я вірю, що всі жителі Спрінгтауна, починаючи від ділових людей і закінчуючи школярами чекає світле майбутнє. Як мер, я буду працювати, не покладаючи рук, день у день, щоб реалізувати всі свої передвиборчі обіцянки. Ми починаємо передвиборну кампанію, і гроші, якими ви щедро з нами поділилися, будуть використані для реєстрації максимальної кількості виборців. Я знаю про значення і важливість кожного голосу виборців у місцевих виборах, і саме тому я ціную вашу участь і внесок у цю передвиборчу кампанію. З вдячністю | 7. 7

  Поставте свій підпис. Шановний пан Каллахан Спасибі за щедру інвестицію в мою передвиборчу кампанію. Я вірю, що всіх жителів Спрінгтауна, починаючи від ділових людей і закінчуючи школярами чекає світле майбутнє. Як мер, я буду працювати, не покладаючи рук, день у день, щоб реалізувати всі свої передвиборчі обіцянки. Ми починаємо передвиборну кампанію, і гроші, якими ви щедро з нами поділилися, будуть використані для реєстрації максимальної кількості виборців. Я знаю про значення і важливість кожного голосу виборців у місцевих виборах, і саме тому я ціную вашу участь і внесок у цю передвиборчу кампанію. З вдячністю, Керол Нортріджі.

 8. 8

  Вкладіть листівку або картку в поштовий конверт і напишіть адресу.

 9. 9

  Постарайтеся, щоб адресат отримав картку з вашою подякою не пізніше, ніж через 2 тижні з моменту отримання вами подарунка.

Поради

 • Використовуйте ім`я, в точності так, як воно написано на подарунку або в запрошенні
 • Якщо у вас немає чітких планів з приводу того, на що ви збираєтеся витратити гроші, ви можете написати, що ви відкладіть ці гроші і витратите їх як тільки з`явиться гідне для них застосування.

Попередження

 • Якщо дарує не є вашим близьким людиною, то не використовуйте фамільярних слів в ув`язненні. (Наприклад, з любов`ю, Джозі). Правильніше було б в таких випадках використовувати вирази типу "З повагою" або "З вдячністю", або "З щирою повагою", і підписати своє ім`я.