Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

Ця інструкція розповість, як можна створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу. «Оплата за клік» або РРС - це термін для опису невеликих оголошень, які ви бачите в інтернеті на різних сайтах. Хочете, вірте чи ні, але ці невеликі оголошення можуть бути дуже ефективним ресурсом нових клієнтів для малого або місцевого бізнесу. Така кампанія справляє хороші результати, проте, перший час може складно даватися. Щоб полегшити завдання, пропоную до прочитання цю статтю з порадами та інструментами, які я використовував для створення своєї кампанії.

Кроки

 1. Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

  1

  Створіть акаунт на Google Adwords. Зайдіть на https://google.com/ads/, клікніть по посиланню Google AdWords і клікніть на Sign Up Now. Дотримуйтесь представленої інструкції, щоб створити акаунт.

 2. Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

  2

  Створіть свою першу кампанію AdWords. Ключ до кліках по дуже низькій вартості налаштовує ваші списки ключового слова і параметри налаштування місця розташування. Вам необхідно 2 кампанії: одна - місцева, одна - національна. На цьому етапі ми будемо створювати національну кампанію. Зайдіть на свій AdWords аккаунт і натиску "Create new AdWords campaign". На першій сторінці вам необхідно використовувати налаштування за замовчуванням для назви, Language = English і Target = "Global or nationwide", але ви повинні будете ввести назву групи оголошень. Ви починаєте і потім розробляєте коротке, помітне оголошення.

 3. Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

  3

  Створіть свій список ключових слів. Цей етап - ключ до того, щоб визначити цільову аудиторію і низьку ціну. Спочатку ви повинні скласти основний список ключових слів, які люди використовували б, щоб знайти бізнес, як ваш. Наприклад, китайський ресторан використовував би терміни як: китайська, китайська їжа, китайська доставка, і т.д. На даному етапі, вставте стільки слів і термінів, скільки ви можете придумати. Ви завжди можете видалити ключові слова пізніше. Потім ви повинні локалізувати список, складаючи список місць розташування вашого бізнесу і об`єднати ці два списки. Заключний список повинен містити всі можливі комбінації двох списків. Це може бути величезною завданням, але є спеціальний інструмент, який полегшить це завдання. Зайдіть на https://5minutesite.com/local_keywords.php і введіть свій поштовий індекс, радіус вашої споживчої області і введіть ваш основний список ключових слів в графу "Enter one keyword or phrase per line". Прокрутіть вниз, натисніть Submit і на зворотній сторінці буде локалізований список, готовий до копіювання в графу ключових слів AdWords.
 4. Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

  4

  Налаштуйте заключні параметри і починайте кампанію. З локалізованим списком ви можете встановити максимальну вартість за клацання (CPC) $ .05 і $ .10- використовуйте налаштування, щоб бути задоволеним оплатою за потенційного клієнта. Встановіть денний бюджет в $ 1-2 на день або будь-яка сума, яку ви можете надати. Тепер збережіть кампанію, щоб завершити параметри налаштування.

 5. Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

  5

  Налаштуйте кампанію, використовуючи метод планування розташування Google. Google намагається визначити місцезнаходження користувачів, засноване на їх інтернет-адресу. Через багатьох технічних проблем поза змісту цієї інструкції, Google часто не може визначати місцезнаходження користувача, і як результат, покаже їм тільки оголошення національної групи. Тому ми встановлюємо спочатку національну кампанію- вона буде доступна для більш численної аудиторії користувачів.

 6. Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

  6

  Налаштуйте другу кампанію, використовуючи місцеве планування Google, щоб покрити всі ваші варіанти. Зайдіть на ваш AdWords і натисніть "Create new AdWords campaign" і виконайте ті ж самі дії, як і для національної кампанії за двома винятками: в секції "Target customers by location", обирають або "Target customers by regions / cities" або "Target customers in a circular area around your location "і введіть ааше місце розташування і зону обслуговування. Інша виняток - ви будете використовувати список ключових слів без умов місця розташування, доданих до нього. Просто використовуйте основні ключові слова, перераховані вами в національній кампанії до установки розташування. 7. Як створити рекламну кампанію «Оплата за клік» або РРС для місцевого або малого бізнесу

  7

  Керуйте своєю кампанією. Заходьте на свій аккаунт час від часу, це допоможе визначити які ключові слова досягають успіху, додайте нові ключові слова або видаліть слова і терміни з високою ціною за клік, які не приносять результату.

Поради

 • Така кампанія коштує інвестицій, щоб реклама була на верхівці рейтингу на противагу іншим.
 • Ваші оголошення повинні використовувати критерії пошуку. Наприклад: якщо ви пропонуєте доставку квітів в Толедо, то ваше назву оголошення могло б бути "Доставкою квітів Толедо". Таким чином, ваше оголошення з`явиться в топі кожен раз, коли буде відповідати споживчим критеріям пошуку.
 • Найбільша перевага Adwords полягає в тому, що ви можете обхопити більшість універсальних критеріїв пошуку, спрямовуючи ваші оголошення до вашого місцевого ринку. Отже, якщо ви пропонуєте свою юридичну практику розлучення, використовуйте термін "розлучення" без географічних критерій пошуку вашого міста чи держави.

Попередження

 • Переконайтеся, що встановлюєте свій денний бюджет кампанії, таким чином, що не отримаєте неприємне здивування в кінці місяця. Починайте з $ 1-2 на день і повільно обробляйте. У Google AdWords немає мінімальної місячної плати, таким чином, ви тільки заплатите за те, що використовуєте.