Як збільшити продуктивність на роботі

Кожному роботодавцю подобаються підлеглі, які добре справляються із завданнями. За допомогою цих невеликих прийомів ви зможете стати серцем колективу і отримати визнання.

Кроки

 1. 1

  Зосередьтеся на поліпшенні двох головних параметрів: кількість і якість. У зв`язку з цим можна поставити основну мету: виконання більшої кількості роботи. Цього можна досягти, якщо подумки запрограмувати себе на високу продуктивність. Будьте готові працювати до самого кінця робочого дня. Якщо запланована частина була зроблена, не йдіть додому, а направте залишилася енергію на виконання нового завдання. На наступний день буде набагато приємніше приступати до завдання, яке вже розпочато.
 2. 2

  Подумки складіть план дій і детально запам`ятайте, що вам потрібно виконати. Як тільки одна задача буде закінчена, вам не потрібно буде витрачати час на пошуки, а можна буде відразу приступати до нового дорученням. Це збільшить продуктивність.


  • Встановлюйте крайні терміни. Якщо ви призначите кінцеве час виконання завдання, то ви зможете працювати більш ефективно. Як показали дослідження, дедлайни змушують працівників краще зосереджуватися на результаті. . У приклад можна привести студентів, які за день до здачі іспиту починають вчити набагато більш продуктивно, ніж в інший час.

 3. 3

  Завжди є більш відповідний спосіб виконання справ. Добре подумайте над тим, як збільшити якість виконуваної роботи. Працюйте над лінню, тренуйте наполегливість і завзятість і постійно вдосконалюйте свої навички.