Як добре спланувати справи після школи (для дівчаток)

Якщо ви хочете встигнути завершити всі справи і випробувати в результаті цього почуття задоволення, вам необхідно добре спланувати графік виконання повсякденної роботи після школи.

Кроки

 1. 1

  Відправляйтеся додому. Найкраще дорогу додому подолати одним з можливих і найшвидших способів: пішки, на автобусі, на велосипеді або на машині. Перш ніж вирушити додому, переконайтеся, що ви все взяли, а також, якщо у вас є особистий шафка, завжди перевіряйте, закрили ви його.

 2. 2

  Перекусіть. Дуже важливо прийняти їжу після довгого часу перебування в школі. Це також додасть вам сил і енергії для виконання домашнього завдання. Спробуйте з`їсти що-небудь із здорової їжі або калорійне, щоб дотягнути до вечері.
 3. 3

  Зробіть домашнє завдання. Зробіть його відразу після прийняття їжі. Не варто залишати виконання домашнього завдання на вечір, оскільки зараз ви не настільки втомлені, наскільки будете ввечері. Краще відразу швидко зробити домашнє завдання, щоб у вас потім було більше часу на виконання своїх особистих справ. 4. 4

  Проводьте час весело. Як тільки ваше домашнє завдання виконано, робіть що хочете. Ви можете почитати, пограти в ігри, поспілкуватися в чаті, подивитися телевізор, загалом, все що хочете. Якщо на вулиці гарна погода, ви можете відправитися разом з друзями погуляти в парк або зустрінеться для прогулянки по магазинах. Також ви можете зайнятися спортом і виконати парочку вправ, що дозволить вам відчувати себе добре, а тілу перебувати в підтягнутою формі.

 5. 5

  Прийміть душ. До того часу, як ви з`явитесь будинку після школи ви напевно потіли, тому прийміть душ і підбадьоритеся.

 6. 6

  Лягайте спати. Щоб швидше заснути, ви можете перед сном почитати книгу. Пам`ятайте, що міцний сон дуже корисний для вас, вашого тіла, розуму, шкіри і так далі.

Поради

Завжди думайте про те, які справи потрібно закінчити перш за все, в іншому випадку, ви завжди будете метушитися, що щось не встигнете зробити.