Як уникнути стресу від домашньої роботи

Учні різних видів часто стикаються з тим, що може здаватися надмірною кількістю домашньої роботи. Хоча домашня робота може бути джерелом стресу, її виконання може стати дуже корисним - і навіть розслаблюючим - досвідом, якщо виконувати його організовано і під час.
Метод 1 з 3: тренування хорошого управління часом

Якщо ви переконаєтеся, що у вас достатньо часу, щоб закінчити завдання - і ви використовуєте відведений час ефективно, це може зробити навіть тонну домашніх завдань менш стресовій завданням.

 1. 1

  Призначте певний час дня для роботи над домашнім завданням. Знайдіть час, коли ви можете добре зосередитися, і працюйте над завданням в цей час кожен день.
  • Вибір правильного часу дуже важливий - і правильний час може відрізнятися від людини до людини. Деяким подобається приходити додому і відразу ж приступати до завдань, у той час як інші воліють відпочити перед тим, як знову почати працювати.
  • Виберіть час, коли у вас відносно мало відволікаючих чинників. Час прийому їжі, виконання обов`язків по будинку або періоди, які зазвичай використовують для спілкування - не найкращий вибір.

 2. 2

  Знайдіть достатньо часу, щоб закінчити вашу роботу. Переконайтеся, що спільного часу, який ви виділили на роботу, достатньо, щоб завершити всі необхідні завдання.
  • Визначте, скільки часу вам необхідно кожен день, тиждень і місяць, залежно від вашої звичайної навантаження. Знайдіть хоча б таку кількість часу в розкладі і врахуйте додатковий час на непередбачені ускладнення або додаткові завдання.
  • Виділіть багато часу на великі проекти, оскільки вони більш важливі і складніше визначити час, який може знадобитися на їх виконання.

 3. 3

  Виконуйте завдання в залежності від термінів здачі. Завершення завдань залежно від терміну здачі допоможе вам уникнути поспішного виконання завдання в ніч перед здачею.

 4. 4

  Виділіть більше часу на більш складні предмети. У кожної людини є предмети, в яких він сильний - і ті, з якими доводиться трохи складніше. Переконайтеся, що ви враховуєте, які предмети складні для вас, і виділяєте на них більше часу в процесі складання розкладу.

Метод 2 з 3: Корисні звички в класі

У багатьох сенсах складність виконання домашньої роботи залежить від того, як ви проводите час у класі.

 1. 1

  Зосередьтеся. Якщо ви сидите в класі або аудиторії і слухаєте годинами, вам може бути складно зосередитися. Щоб зрозуміти домашні завдання, ви повинні стежити за своєю концентрацією.
  • Питання - відмінний спосіб бути уважним до того, що обговорюється в класі. Так ваші думки зосереджені на предметі обговорення, і ви можете навіть задовольнити цікавість інших учнів у процесі.

 2. 2

  Ведіть конспект. Запис інформації, яку ви обговорюєте в класі, допомагає організувати ваші думки і запам`ятати важнин факти та ідеї.
  • Звертайте увагу на важливі терміни та ідеї. Те, на що робить наголос ваш учитель або ж підкреслені терміни, виділені жирним шрифтом або ж записані на дошці або проекторі, важливо запам`ятати. 3. 3

  Багато відпочивайте. Ця рада може здаватися очевидним, але багато людей по всьому світу - які намагаються виграти трохи часу в боротьбі з домашніми завданнями - страждають від нестачі сну. Хоча це заняття проходить поза класної кімнати, хороший відпочинок дуже важливий у процесі навчання, і він допоможе вам зосередитися в класі.

Метод 3 з 3: Використання вільного часу

Організованість, тренування правильного управління часом і зосередженість у класі дуже допоможуть вам у подоланні стресу до домашніх завдань, але існують також менш традиційні способи. Задумайтесь над тим, щоб використовувати деякі вільні моменти, щоб впоратися в домашнім завданням.

 1. 1

  Використовуйте вільний час в школі. Якщо ви закінчили класне завдання рано - і вам більше не потрібно ні над чим працювати або щось слухати - ви можете працювати над вашими домашніми завданнями.

 2. 2

  Використовуйте перерву на обід. Якщо у вас є час а обідом, постарайтеся попрацювати над домашнім завданням.
  • Якщо ви приносите обід з собою, це особливо легко, так як ви можете сходити в їдальню, швидко поїсти і зайнятися домашнім завданням.

 3. 3

  Використовуйте ранок по максимуму. Якщо ви рано прийдете на урок, використовуйте цей час для домашнього завдання. У багатьох школах учнях дозволено відвідувати бібліотеку в цей час, а це відмінне місце, щоб закінчити домашнє завдання.


Поради

 • Навчіться добре писати контрольні, не допускаючи надто багато помилок. Перевіряйте ваші відповіді, коли закінчите сторінку, а не переглядайте всі разом в кінці тесту.
 • Не складайте речі раніше, ніж за 2-3 хвилини до дзвінка. Більшість вчителів все одно зляться на це, а також є ймовірність, що у вас достатньо часу, щоб дійти на наступний урок. Так що припиніть поспішати, спочатку доробіть домашнє завдання.
 • Стрес - це небезпечно. Не переживайте через школи. Існує багато інших занять. Запишіться на позакласні заняття, щоб ви були зосереджені не тільки на школі.
 • Попросіть про допомогу, якщо вам це потрібно. Це найважливіше. Не переживайте, що люди подумають, що ви дурний, бо, можливо, ваша оцінка буде вище, ніж у них.
 • Дійсно слухайте вчителя і питайте, якщо ви не знаєте, як зробити роботу. Стрес може піти, якщо ви точно знаєте, що робити.
 • Зрозумійте, що деякі люди зляться, якщо ви робите домашню роботу на їх уроках, так що навчитеся поводитися приховано.