Як зосередитися на домашньому завданні

Навчіться зосереджуватися на виконанні домашнього завдання за допомогою простих порад. Виконайте домашнє завдання і вдихніть з полегшенням!
Метод 1 з 4: Створіть відповідну обстановку

 1. 1

  Знайдіть спокійну кімнату без відволікаючих чинників. У кімнаті має бути письмовий стіл, стілець і потрібні матеріали / приналежності. Відкрийте вікна і впустіть свіже повітря. Чистота також має значення, тому очистіть стіл від сміття перед тим, як почати виконання домашнього завдання. Принесіть з собою мінеральну воду, содову або бутерброд, щоб не відволікатися на дрібниці.

 2. 2

  Сядьте на стілець (не намагайтеся влаштуватися зручніше, інакше ви заснете). Тримайте спину рівно, щоб кров рівномірно розподілялася по всьому тілу.

 3. 3

  Вимкніть комп`ютер, Фейсбук, Твіттер. Поставте тимчасові рамки. Не шукайте виправдань - просто виконайте домашнє завдання!

Метод 2 з 4: Напишіть список

 1. 1

  Напишіть список для виконання домашнього завдання. Навіть якщо у вас є щоденник або щось на зразок, найкраще скласти чіткий список для виконання.

 2. 2

  Запишіть назву предмета і короткий огляд того, що потрібно зробити.

 3. 3

  Запишіть предмети, починаючи з самого важкого і закінчуючи самим легким, щоб уникнути втоми.

 4. 4

  Звіряйтеся зі списком по ходу виконання домашнього завдання. Як тільки ви виконали завдання, поставте галочку поруч з назвою предмета. Можна зробити кілька рамок для різних варіантів завдання. Коли ви ставите галочку поруч із завданням, ви думаєте: «Я зробив це, таке прекрасне відчуття». Подібні фрази підбадьорять вас на подальшу роботу.

Метод 3 з 4: Виконайте домашнє завдання

 1. 1

  Виконайте найважчі вправи в першу чергу. Примусьте себе. Ігноруйте всі сторонні думки, які не пов`язані з виконанням завдання. Потрібно змусити себе виконати роботу.

 2. 2

  Говоріть вголос у процесі виконання домашнього завдання. Ви не будете відволікатися. Цей метод особливо ефективний при вирішенні математичних задач.

 3. 3

  Визначте, яка музика допомагає вам виконувати домашнє завдання. Цей прийом працює, якщо ви здатні зосереджуватися, і вас не відволікають сторонні звуки. Цей прийом не працює, якщо ви відволікаєтеся, і концентрація уваги порушується. Не всі можуть вчитися під музику, тому визначтеся, чи потрібні вам сторонні звуки.

 4. 4

  Іноді жоден з методів не допомагає, незважаючи на ваші старання? Постарайтеся не ігнорувати цей факт. Якщо нічого не працює, переключіться на інше завдання. Якщо ви не бачите результату, ви розчаруєтеся і витратите час. Виконання іншого завдання трохи підбадьорить вас (відчуття старту з початку) і ви відчуєте полегшення. Заняття іншою справою допоможе вам відчути приплив сил і працювати на повну силу. Просто переконайтеся в тому, що вам нічого не заважає.

Метод 4 з 4: Робіть паузи і мотивуйте себе

 1. 1

  Час від часу робіть невеликі паузи. Якщо ви не знаєте, як зробити всі задані вправи, зробіть паузу і вийдіть на вулицю. Зробіть вправи, щоб адреналін поступив в мозок. Адреналін допоможе вам зосередитися на роботі замість того, щоб думати про телевізор, Фейсбуці і т.д.

 2. 2

  Пам`ятайте про свою мету. Робіть те, що вам подобається, і те, в чому ви процвітаєте! 3. 3

  Побалуйте себе, коли виконаєте всі завдання. Можна з`їсти шматочок шоколаду або піти до комп`ютера, щоб перевірити Інстаграм або Твіттер.

Поради

 • Вражаюче, скільки у вас залишиться вільного часу, якщо ви не будете відкладати справи на потім.
 • Що б не сталося, не відкладайте виконання домашнього завдання в довгий ящик. Через годину вам вже не захочеться нічого.
 • Якщо ви не налаштовані на виконання домашнього завдання, подумайте про те, як ви будете розважатися, коли зробите все до кінця.
 • Деякі люди стверджують, що музика допомагає їм працювати швидше, в той час, як інших музика просто відволікає. Все залежить від людини.
 • Не сідайте поруч з набридливим братом / сестрою.
 • Зосередьтеся на роботі, а не на друзях. Якщо вам дзвонять, відповідайте, що ви передзвоніть.
 • Не витрачайте час на пошук способів концентрації на домашньому завданні. Просто зробіть його.
 • Переконайтеся в тому, що ви працюєте в чистій кімнаті, щоб у вас не було виправдання з приводу "прибирання" замість виконання домашнього завдання.
 • Чи не працюйте в кімнаті, де є телевізор, плита або неприємні запахи.
 • Перш, ніж засісти за виконання домашнього завдання, займіться фізичними вправами, у Приміром, пробіжкою або стрибками. Робіть вправу протягом декількох хвилин, щоб кров побігла по венах.

Попередження

 • Примусьте себе зосередитися. Якщо ви не зможете зосередитися і виконати домашнє завдання, швидше за все, ви отримаєте погану оцінку з контрольної роботи!
 • Чи не зволікайте справу в довгий ящик. Ви будете нервувати, і більше не захочете виконувати домашнє завдання! Наслідки можуть бути негативними, і ви розлютитеся, що не змогли виконати домашнє завдання, адже у вас був час. Крім того, ви завалили себе роботою, оскільки у вас буде і завтрашнє домашнє завдання.