Як знайти роботу в області адміністрації медичних закладів

Адміністратори медичних установ організовують роботу і керують медичними компаніями, приватними клініками, навчальними програмами та державними установами. Для того, щоб отримати керівну посаду в медичній галузі, потрібно мати необхідну освіту, отримавши всі необхідні вчені ступені. Вам необхідно буде отримати досвід роботи, надаючи медичні послуги і керуючи співробітниками. Просування адміністративної кар`єри також вимагає залучення в медичні кола, членство в професійних співтовариствах, а також наявність корисних зв`язків і знайомств в медичній галузі. Ця стаття розповість вам, як знайти роботу в сфері адміністрації медичних установ.
Метод 1 з 2: Освіта у сфері адміністрації медичних закладів

 1. 1

  Отримайте ступінь бакалавра в галузі медичного обслуговування, управління медичними установами або управління державними підприємствами. Попит на таких фахівців в системі охорони здоров`я зростає. Ступінь бакалавра є мінімальною вимогою, але ви можете захотіти продовжити свою освіту.
  • Приділіть увагу або додатково вивчайте бізнес дисципліни під час навчання. Знання в галузі ділового адміністрування допоможуть вам керувати бюджетами, інформацією про медичне страхування і багатьом іншим. Адміністратори медичних установ також є бізнес-професіоналами, яким необхідно вміти скорочувати бюджети і адаптувати вартість дорогих послуг.

 2. 2

  Почніть стажування під час навчання. Шукайте позицію стажиста адміністративного помічника в лікарнях, приватних клініках, страхових компаніях або державних органах охорони здоров`я. Стажування, яку ви виберете, дасть вам необхідний досвід для пошуку роботи початкового рівня.
  • Стажування - ідеальне місце для придбання цінних контактів в галузі управління медичними установами. Намагайтеся розвивати професійні відносини з колегами і начальством.

 3. 3

  Подумайте про можливість отримання повної вищої освіту в галузі адміністрації медичних установ. Адміністратори у великих компаніях і лікарнях часто мають вищу освіту. Ви також можете зосередитися на здобуття освіти у сфері політики в галузі охорони здоров`я для отримання перспективної роботи, пов`язаної з політикою в галузі охорони здоров`я.

 4. 4

  Працюйте волонтером між стажуваннями, навчальними семестрами і роботами. Робота навіть кілька годин на тиждень у якості волонтера дозволить вам налагодити робочі зв`язки та отримати цінний досвід. Ваш досвід роботи у сфері медичних послуг буде впливати на враження, вироблене вашим резюме.

Метод 2 з 2: Робота в області адміністрації медичних закладів

 1. 1

  Складіть резюме. Правильне резюме повинно містити: контактну інформацію, досвід роботи, освіта, акредитації та членства в різних організаціях і додаткові знання. Зазвичай все перераховане пишеться в зазначеному вище порядку.

 2. 2

  Зв`яжіться з вашими знайомими в галузі адміністрування медичних установ. Мережа ділових контактів і знайомств допоможе вам своєчасно дізнаватися про відкриття вакансії. У вас також буде більше шансів отримати роботу, якщо агентство або компанія вже будуть знати, що ви представляєте з себе, як працівник

 3. 3

  Зв`яжіться з об`єднанням випускників вашого навчального закладу або з його викладачами, і запитайте, чи знають вони про відкриті вакансії і чи можуть вони вам щось порадити. Можливо, вони зможуть дати вам контакти менеджера з набору персоналу.

 4. 4

  Перевірте веб-сайти лікарень, страхових компаній, приватних клінік, постачальників медичних установ та інших організацій охорони здоров`я. Такі компанії бувають досить великими, тому, як правило, додають розділ «Вакансії» або «Кар`єра» на свій сайт. Якщо на сайті вказано ім`я менеджера з персоналу, відправте йому або їй ваше резюме та супровідний лист, на випадок виникнення таких вакансій в майбутньому.

 5. 5

  Перевірте великі сайти, призначені для пошуку роботи. Перевіряйте вакансії, представлені на сайтах HeadHunter, Rabota.ru, SuperJob.ru та інших сайтах. Встановіть щоденне повідомлення про що з`явилися вакансії, які вам підходять, щоб ви могли відправити своє резюме негайно.
  • Посадами початкового рівня в управлінні медичними установами можуть бути: офіс менеджер в клініці, адміністративний помічник лікаря, помічник у програмах догляду за хворими або в програмах, призначених для студентів-медиків, внутрішній аудитор, молодший спеціаліст у сфері розвитку бізнесу в фармацевтичних або страхових компаніях.

 6. 6

  Дізнайтеся чи потрібне ліцензування для вашого виду діяльності.

 7. 7

  Подайте заявку на членство в професійних медичних об`єднаннях. Такі об`єднання можуть допомогти вам отримати додаткову освіту, отримати доступ до певних вакансіях і зустрічатися з іншими професіоналами з цікавлять вас областей. 8. 8

  Просіть підвищення в посаді і зарплати. Адміністратору медичних установ можливо знадобиться міняти різні клініки або компанії, щоб виконувати обов`язки з великим обсягом відповідальності. Після 1- 2 років роботи на посаді початкового рівня, вам слід почати шукати іншу роботу.

 9. 9

  Розгляньте можливість шукати роботу за допомогою рекрутера в медичній сфері. Запитайте, чи можуть друзі порекомендувати такого рекрутера. Ви можете привернути увагу рекрутерів, отримуючи додаткове навчання і виходячи за рамки посадових інструкцій при виконанні своїх трудових обов`язків.

 10. 10

  Приєднайтесь до місцевим громадським організаціям. Для висококласного адміністратора важливо бути активним човном громадських організацій. Ви можете приєднатися до некомерційних організацій, які представляють послуги населенню у сфері обслуговування, охорони здоров`я або інші послуги.

 11. 11

  Вчіться використовувати методи, тенденції та технології. Найбільш успішні адміністратори медичних установ знаходяться на передовій, як бізнес, так і медичних послуг. Пропонуйте новаторські ідеї і проводите великі дослідження.


Поради

 • Переїдьте в більше місто, якщо ви не можете знайти роботу в області адміністрації медичних установ. Державні вакансії найчастіше відкриваються в столиці і великих містах. Фармацевтичні та медичні страхові компанії знаходяться у великих містах. Лікарні та клініки знаходяться майже в кожному місті, але кількість людей, яких вони наймають, залежить від кількості обслуговуваних ними людей.

Що вам знадобиться

 • Ступінь бакалавра в галузі суспільної охорони здоров`я або управління державними підприємствами
 • Стажування
 • Ступінь магістра в галузі громадської охорони здоров`я або управління державними підприємствами
 • Супровідний лист
 • Членство в професійних об`єднаннях
 • Встановлення корисних зв`язків
 • Рекрутер
 • Участь у громадському житті
 • Ліцензія