Як стати торговим представником з продажу медичного обладнання

Робота торговим представником з продажу медичного обладнання - частина міститься в повному секреті бізнесу. Займаючись цією професією, люди заробляють шестизначні гонорари, це неймовірно цікаво і професійно корисно. Але роздобути таку роботу є заковикою.

Кроки

 1. 1

  Підготуйтеся. Дайте своєму розуму правильну установку. Усвідомте, що отримання роботи медичного представника з продажу НЕ трапиться відразу. Зайдіть в інтернет-магазин Amazon і пошукайте книгу «Як отримати роботу торгового представника по медичним пристроям».

 2. 2

  Отримавши ступінь бакалавра, ви можете претендувати на роботу фармацевтичним торговим представником. Вам знадобиться, щонайменше, 4-річне навчання і диплом, щоб претендувати на вакансії більшості компанія в якості фармацевтичних і торгових представників з медичного обладнання. Часто не важливо, з якої спеціалізації ваш диплом, але для роботодавця ви будете більш привабливі, маючи диплом в галузі науки. Деякі компанії навіть можуть віддати перевагу ступінь магістра бізнесу, оскільки продажі фармацевтики і медичного обладнання поєднують в собі наукові знання з принципами бізнесу.
 3. 3

  Вкладетеся в свою освіту. Отримайте належне навчання або освіту, для того щоб знати специфічні ноу-хау в промисловості. Свідоцтво RMSR (зареєстрованого медичного торгового представника), що видається NAMSR (Національною асоціацією медичних торгових представників) може бути використано замість 4-річного диплома. Сертифікація RMSR® є гарантією в медичній промисловості, що людина відповідає ретельним, незалежно розробленим і переглянутим стандартам, затвердженим національним професійним органом - Національною асоціацією медичних торгових представників (RMSR®). Переконайтеся, що вас запросили для співбесіди, коли ви подаєте на отримання призначення медичним представником - RMSR®.

 4. 4

  Поговоріть з людьми з цієї сфери. Запитайте їх, як вони отримали роботу, і який досвід і вимоги необхідні, щоб стати успішним. 5. 5

  Вдосконалюйте своє резюме. Пошукайте в інтернеті зразки резюме і візьміть з них кращі аспекти, щоб ваше резюме виглядало фантастично. Вам потрібно скласти все, чим ви володієте разом, щоб виглядати найбільш привабливо для найкращих роботодавців. Переконайтеся, що ви ефективно попрацювали над резюме, щоб воно було ідеальним. Це дійсно важливо, оскільки в багатьох випадках, це буде першим про вас враженням.

 6. 6

  Читайте оголошення про відкриті позиції. Одним з найлегших способів знайти роботу торговим представником по фармацевтиці або медичному обладнанню - просто переглядати оголошення про роботу на інтернет-сайтах. Ви можете виявити відкриті вакансії або на загальних порталах з працевлаштування (що не бажано), або на тих спеціальних в сфері фармацевтики і медичної промисловості. Багато з цих порталів охоплюють всю країну, тому не має значення, де ви живете, або якщо ви думаєте про переселення, ви можете шукати роботу в своїй місцевості. Крім того, здійснюйте цільовий пошук, знаходячи сайти конкретних компаній, в яких, можливо, ви хочете працювати.

 7. 7

  Будьте прихильні! Це відмінна сфера і одна з кращих професій у світі, і як тільки ви її отримаєте, ви побачите, що це, безумовно, варто витрачених зусиль!