Як стати успішним медичним транскріпціоністом

В даний час на ринку сформувався високий попит на медичних транскріпціоністов або, як їх ще називають, операторів по набору тексту, які працюють з дому, або безпосередньо в кабінеті лікаря або в медичних установах. Високий попит в цій сфері поєднується з жорсткою конкуренцією. Для того, щоб знайти хорошу роботу транскріпціоністом, вам потрібно володіти відмінними навичками сліпий друку і мати досвід в галузі медицини. Ви повинні знати складну медичну термінологію і встигати за усною диктуванням так само, як розбиратися в написаному від руки тексті. Щоб претендувати на хороше місце або вигідну віддалену роботу, вам потрібно зайняти міцну позицію на цьому ринку. Міцні позиції, в свою чергу, забезпечуються відмінними навичками, хорошими рекомендаціями, активним просуванням в інтернеті і створенням власної мережі знайомих, що мають відношення до медицини.

Кроки

 1. 1

  Визначтеся, як ви хочете працювати: в штаті лікарні, або ж ви віддасте перевагу почати власний бізнес медичного транскріпціоніста і будете працювати з дому.

 2. 2

  Стати кваліфікованим транскріпціоністом. Щоб пропонувати роботодавцю свої послуги, вам потрібно отримати відповідну освіту та досвід, - тоді ваші навички будуть виглядати переконливо.
  • Запишіться на курс в місцевому коледжі або закінчите онлайн курси.
  • Вам знадобиться практика в кабінеті лікаря, волонтером в лікарні або оператором по набору текстів для фірм або окремих фахівців.

 3. 3

  Створіть гідне резюме. Резюме особливо важливо, якщо ви збираєтеся згодом шукати місце транскріпціоніста в медичних установах.
  • Зробіть акцент на свою освіту, досвід роботи, нагороди, сертифікати та заслуги. Кожна знову з`являється вакансія на цьому ринку приваблює сотні претендентів- хочете отримати місце - ваше резюме повинно виділятися.
 4. 4

  Подавайте на кожну знову відкриту вакансію.
  • Регулярно переглядайте найпопулярніші сайти для пошуку роботи, такі як CareerBuilder, Monster і SimplyHired. Не забувайте перевіряти дошки оголошень, на яких публікуються медичні вакансії, зокрема вакансії транскріпціоністов, наприклад MT Daily.

 5. 5

  Розішліть своє резюме по лікарях, лікарням, установам для душевнохворих та іншим медичним організаціям. Ви цілком можете знайти відкриту позицію транскріпціоніста, якої не рекламували.

 6. 6

  Прикладіть супровідний лист з описом вас як фахівця. Супровідний лист представить вас менеджеру по найму.
  • Поясніть, якого роду транскрибування вас цікавить і чому вас слід найняти. Згадайте всі ваші сильні сторони, такі як швидкість друку, грамотність, здатність здавати роботу навіть раніше обумовлених термінів.

 7. 7

  Продемонструйте свій професіоналізм, сильні сторони особистості і ентузіазм в роботі на співбесіді. Фахівці з підбору персоналу бачать хороші резюме щодня, тому саме співбесіду стане для вас реальною можливістю продемонструвати і «добре продати» свої вміння і таланти.

 8. 8

  Уявіть рекомендації. Краще всього, якщо інші лікарі, медичні працівники та фахівці зможуть порекомендувати ваші відмінні навички роботи: швидкість друку і грамотність.

Позиціонування себе в якості медичного транскріпціоніста на контракті 1. 1

  Створіть свій власний незалежний бізнес медичного транскріпціоніста. Таким чином можна працювати з дому відразу на декількох клієнтів.

 2. 2

  Підготуйте рекламні матеріали. Як самостійного підприємцю, вам знадобляться візитні картки, листівки, флаєри та інші рекламні матеріали для фахівців у галузі охорони здоров`я - ваших потенційних роботодавців.

 3. 3

  Складіть список лікарів та інших фахівців і організацій, що працюють в галузі охорони здоров`я. Зробіть розсилку, обдзвоните всіх по списку - використовуйте всі способи запропонувати ваші послуги медичного транскріпціоніста.
  • Почніть працювати там, де живете, але не забувайте, що століття інтернету дозволяє вам робити транскрибування для клієнтів з будь-якої точки на глобусі.

 4. 4

  Створіть свій сайт. Наявність сайту, на який можна перенаправити клієнта, істотно підвищує ваші шанси на отримання замовлень.
  • Поясніть, хто ви і на якому вигляді транскрибування спеціалізуєтесь. Обов`язково помістіть на сайт інформацію про досвід роботи, освіту і ціни.
  • Створіть розділ з подяками від клієнтів. Фахівці в галузі медицини охочіше наймуть вас, якщо будуть знати, що їхні колеги залишилися задоволені вашою роботою.

 5. 5

  Ваш досвід - найкраща реклама. І ваш веб-сайт, і всі рекламні матеріали повинні робити акцент на досвіді роботи в медицині.

 6. 6

  Особливо підкресліть всі переваги роботи з вами. Певна гнучкість дозволить вам задовольнити вимоги клієнта, а також дотримати необхідні терміни.

 7. 7

  Попросіть про рекомендації. Слово, сказане особисто попереднім роботодавцем, є потужним інструментом у кар`єрному зростанні. Попросіть своїх клієнтів порекомендувати вас своїм колегам.

 8. 8

  Мережу. Відвідуйте медичні конференції, вступите в місцеву Торгову Палату, приєднаєтеся до медичної спільноти. Це висуне вас вперед, в середу потенційних клієнтів.

Поради

 • Завжди пам`ятайте про те, що хороше обслуговування - ваш головний маркетинговий інструмент. Звертайтеся з клієнтами шанобливо, цінуєте їх, цікавтеся ними, і вони не тільки прийдуть до вас знову, але і порекомендують вас іншим фахівцям. Вибудовуйте з клієнтами відносини. Це нітрохи не менш важливо, ніж робота, виконана акуратно і в строк.