Як отримати роботу в галузі маркетингових досліджень

Маркетингові дослідження є збір та аналіз інформації про конкурентів компанії чи бізнесу для визначення кращих способів перевершити конкурентів. Є багато різних обов`язків, які може запропонувати вам кар`єра в галузі маркетингових досліджень. Деякі посади в галузі маркетингових досліджень вимагають від вас вивчення впливу упаковки або реклами продукту на споживачів, в той час як на інших посадах ви можете займатися аналізом маркетингової статистики або розробкою нових продуктів. Щоб отримати роботу в галузі маркетингових досліджень, необхідно мати знання або досвід роботи в цій області, і знати, як продемонструвати таке знання роботодавцю. Продовжіть читання цієї статті, щоб дізнатися, як можна отримати роботу в галузі маркетингових досліджень.

Кроки

 1. 1

  Отримайте ступінь бакалавра в галузі статистики чи соціології. Хоча деякі роботодавці можуть і не вимагати вищої освіти у претендента, але його наявність додасть достовірності вашим знанням, і вмінням аналізувати і комунікувати в сфері маркетингових досліджень.

 2. 2

  Шукайте вільні вакансії в галузі маркетингових досліджень. Компанії з такими вакансіями можуть інформувати про них на своїх сайтах або на великих сайтах, присвячених пошуку роботи.
  • Відвідайте сайти компаній, які вас цікавлять або введіть ключові слова, такі як «маркетингові дослідження» в поле пошуку будь-якого великого сайту з пошуку роботи. Прикладами великих сайтів є: job.ru, rabota, ru hh.ru, monster.com.

 3. 3

  Проведіть дослідження, якими саме маркетинговими дослідженнями займається компанія, на яку ви хочете працювати. Коли ви будете подаватися на позицію в сфері маркетингових досліджень і проходити інтерв`ю з потенційним роботодавцем, ви зможете продемонструвати, що ви вже знаєте, як виконати таке дослідження на основі результату вашого пошуку роботи.  • Належні прес-релізи та блог на сайті компанії, або шукайте маркетингові новини про компанію на будь-якому інтернет-пошуковику.
  • Вивчіть маркетингові методи, використовувані конкурентами вашого потенційного роботодавця для вимірювання та визначення рівня впливу кожної компанії на споживачів.

 4. 4

  Продовжуйте свою освіту в сфері маркетингових досліджень протягом всього пошуку роботи. Ваше безперервну освіту і придбані знання в галузі маркетингових досліджень збільшать вашу професійну цінність для роботодавців і можуть дати вам шанс налагодити корисні зв`язки.
  • Відвідуйте виставки або заходи, пов`язані з маркетинговими дослідженнями. Для отримання інформації про місце проведення різних заходів, відвідайте веб-сайт Quirks (англійською мовою), посилання на який можна знайти в розділі «Джерела і посилання» цієї статті, а потім натисніть на пункт «Events» у верхній частині сайту, щоб подивитися повний список заходів, пов`язаних з маркетинговими дослідженнями.


  • Читайте книги та журнали про маркетингових дослідженнях, або відвідуйте блоги в Інтернеті, присвячені питанням маркетингових досліджень.

 5. 5

  Підготуйте резюме, яке буде сконцентровано на ваших навичках в маркетингових дослідженнях. У вашому резюме має бути перераховано: вашу освіту і досвід, пов`язаний з маркетинговими дослідженнями, а також заходи, на яких ви були присутні або не зв`язані з безпосередньою роботою проекти, в яких ви брали участь.
  • Вкажіть, що ви можете ефективно обробляти і аналізувати дані, і що у вас є навички спілкування, необхідні для ефективного представлення отриманих результатів маркетингових досліджень.

 6. 6

  Підготуйтеся до інтерв`ю на позицію в галузі маркетингових досліджень.
  • Складіть список пропозицій у сфері маркетингових досліджень для компанії в якій ви проходите співбесіду. Ваші пропозиції повинні бути засновані на дослідженні ринку, який ви зробили для даної компанії до подачі заяви на цю посаду.
  • Підготуйте список питань, зв`язкових з позицією в сфері маркетингових досліджень, які ви зможете задати на співбесіді. Це продемонструє роботодавцю, що ви дійсно зацікавлені в даній посаді, і вам цікаві її завдання.

Поради

 • Якщо ви хочете, щоб у вашому резюме був вказаний додатковий досвід у сфері маркетингових досліджень ринку, то ви можете запропонувати ваші послуги волонтера в сфері маркетингових досліджень некомерційним організаціям. Це продемонструє потенційним роботодавцям, що ви дійсно зацікавлені і захоплені своєю професією.