Як стати науковим асистентом

Роль наукового співробітника полягає в тому, щоб сприяти отриманню наукових знань, систематизувати інформацію, вести робочу документацію. Існує багато типів наукових співробітників. Поле діяльності наукових співробітників - лабораторії, адвокатські бюро, судові органи, видавництва, інші підприємства і фірми. Щоб стати науковим співробітником, скористайтеся наступними порадами.

Кроки

 1. 1

  Отримайте освіту, необхідну для кар`єри наукового співробітника.
  • Закінчите середню школу. У вищому навчальному закладі вибирайте ті напрямки, які дадуть вам хороші організаторські навички, вміння проводити дослідження і працювати в команді.
  • Отримайте ступінь бакалавра. На думку знавців, краще мати ступінь асоціата або бакалавра в області бізнесу, суспільних наук, маркетингу, політології або лабораторних досліджень. Ви можете отримати ступінь, закінчивши звичайний коледж чи університет або пройшовши онлайн-навчання.

 2. 2

  Вступите в професійну асоціацію, що має відношення до вашої галузі. Професійні асоціації створені майже в усіх областях науково-дослідної роботи-своїм членам вони надають ресурси, необхідні для продовження освіти. Зв`язку, отримані в професійних асоціаціях, можуть бути корисні при пошуках нової роботи і просуванні по службі. Багато роботодавців роблять перевагу тим здобувачам, в резюме яких зазначено членство у професійній асоціації.

 3. 3

  Для набуття нових знань і здібностей беріть участь у волонтерських проектах. Різні союзи й організації потребують проведення досліджень, зборі даних, організації подій та заходів. Запропонуйте їм свою допомогу.
 4. 4

  Підготуйте вражаюче резюме. Ваш можливий роботодавець повинен побачити в ньому вашу освіту, досвід, досягнення та кар`єрні цілі.
  • У своєму резюме перерахуйте всі свої дипломи, ступені і сертифікати- не забудьте вказати дослідні досліди і проекти, над якими ви працювали в школі.
  • Вкажіть у своєму резюме всю інформацію про свій попередній досвід роботи, що дає вам право зайняти посаду наукового співробітника. Додайте всі дані про свої стажуваннях, волонтерській діяльності та роботі по найму.
  • Перерахуйте всі свої досягнення і нагороди, отримані за проведення досліджень та іншу роботу. Вкажіть, за яку діяльність ви отримували подяки від професійних і студентських організацій.
  • Коротко викладіть свої кар`єрні цілі, особливо ті, які мають відношення до роботи наукового співробітника. 5. 5

  Включіть в своє резюме позитивні відгуки.
  • Попросіть професорів і ваших колишніх роботодавців дати вам рекомендацію, яка підтверджує ваші дослідні знання та вміння. Попросіть їх написати рекомендаційні листи-нехай розкажуть про те, коли і за яких обставин вони познайомилися з вами і як вони оцінюють ваші здібності та досвід.
  • Запасіться особистими рекомендаціями людей, які знають вас багато років - друзів, сусідів, товаришів по суспільним, благодійним та релігійним організаціям. Нехай вони розкажуть про вашу прямоті, чесності та життєвої позиції.

 6. 6

  Шукайте собі роботу.
  • Зв`яжіться з відділом кадрів свого колледжа- можливо, у них на прикметі є вакансія наукового співробітника.
  • Надішліть своє резюме в ті компанії і фірми, які мають відношення до вашої діяльності.
  • Зверніться до своїх колег за порадою з приводу того, де можна знайти роботу наукового співробітника.
  • Переглядайте оголошення про відкриті вакансії, які розміщують професійні організації.
  • Вивчайте сайти, що публікують оголошення про роботу.
  • Відвідуйте ярмарки вакансій. Візьміть з собою резюме- ви зможете вручити його вашим потенційним роботодавцям.