Як встановити водну систему зворотного осмосу

Ви вирішили, що водна система зворотного осмосу найкраще вам підходить, і ви також вирішили самі її поставити. Плюсом до самостійної установці є 75% економія витрат. У процесі ви ознайомитеся з системою і принципом її роботи. Ви зможете самі підтримувати систему в справності, економлячи гроші за дзвінки в сервісний центр. Ви зможете встановити систему за кілька годин у будь обраний час, і вам не доведеться чекати, поки доведеться майстер.

Кроки

 1. 1

  Купуйте систему зворотного осмосу. Вам також знадобиться свердло діаметром в 1 см для установки раковини, а також свердло меншого розміру, щоб встановити водостік. Крім цього необхідно буде взяти тефлонову плівку, щоб обв`язати її навколо кріплень.

 2. 2

  Прочитайте інструкцію по установці повністю хоча б раз, щоб ознайомитися з процесом і упевнитися в наявності всього необхідного.

 3. 3

  Візьміть все необхідне для установки і покладіть їх поруч з місцем, де будете працювати. Наприклад, під кухонною раковиною. Перед початком роботи краще знову прочитайте інструкцію.

 4. 4

  Дістаньте систему зворотного осмосу з упаковки і перевірте, чи всі частини присутні. Зберіть фільтри в правильному порядку. Більшість систем будуть продаватися з фільтрами уже зібраними в баку. Єдиним не встановлених фільтром буде сама мембрана зворотного осмосу. Цей фільтр буде перебувати в закритій упаковці і його не варто відкривати, поки ви не будете готові встановити систему.
 5. 5

  Приберіть всі речі з-під раковини і відставте їх в сторонці або в безпечному місці, якщо до них можуть дістатися діти. Це дасть вам кращий доступ до труб, а також забезпечить простір для роботи. Непогано б викласти дно корпусу раковини підкладкою або чимось подібним, щоб волога не нашкодила йому.

 6. 6

  Виберіть розташування для крана зворотного осмосу. Його можна встановити з будь-якого боку раковини. Перш ніж почати свердлити отвір, переконайтеся, що під раковиною є достатньо місця.

 7. 7

  Просвердлите в обраному місці отвір для системи зворотного осмосу, а потім встановіть і закрутіть кран. Вам може бути трохи незручно. Також бажано взяти з собою ліхтарик. Прикрутите пластикову трубку до крана і закрутіть її тугіше. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що кран міцно закріплений, так як після установки бака і фільтрів, ви не зможете дістатися до крана.

 8. 8

  Перекрийте клапан подачі холодної води і, згідно з інструкціями, встановіть посадковий клапан до лінії холодної води. Найкраще буде встановити мідні труби, але підійдуть і інші види труб. 9. 9

  Зберіть дренажну трубу, просвердливши отвір в зливний трубі і встановивши клапан поверх отвори. Вставте пластикову трубку в кріплення на клапані і затягніть його.

 10. 10

  Згідно з інструкцією прикріпіть до фільтрів Т або Г-подібну деталь.

 11. 11

  Виберіть місце під раковиною для банки фільтрів і для 12-16 літрового резервуара, який є частиною системи. Банку з фільтрами зазвичай встановлюється біля однієї зі стінок шафки, ближче до передньої частини, для більш легкого доступу.

 12. 12

  Помістіть банку з фільтрами і резервуар під раковину і приєднайте до них трубки, як це зазначено в інструкції.

 13. 13

  Після швидкої перевірки системи повільно включіть холодну воду приблизно наполовину. Фільтри почнуть заповнюватися водою. Поки вони будуть заповнюватися, огляньте їх на предмет течі. Після цього включіть кран зворотного осмосу, щоб повітря вийшов з системи. На цій стадії установки можливі течі з труб, так що приготуйте рушники та губки. Вимкніть воду, затягніть протікають труби і спробуйте знову, поки не зупините текти.

 14. 14

  Вимкніть кран зворотного осмосу, коли фільтри заповняться водою. Ви зможете визначити за звуком, заповнені вони чи ні. Після цього почне заповнюватися резервуар.

 15. 15

  Після того як резервуар заповниться водою, воду необхідно буде спустити, щоб змити всі домішки у фільтрі і резервуарі.