Як вирішити проблему низького тиску води

Якщо ви помітили низький тиск води в будинку або в офісі, то ви в повному праві хвилюватися. Низький тиск води може бути викликане багатьма причинами. До низького тиску води можуть призвести як невеликі проблеми, начебто закупореного запірного клапана або крана, так і більш серйозні проблеми, наприклад, закупорка водопроводу або витік води. Скористайтеся порадами, зазначеними в цій статті, щоб вирішити проблему низького тиску води.

Кроки

 1. 1

  Визначте, чи в усіх місцях в будинку або офісі є проблема низького тиску води. Перевірте в різних місцях, наприклад, в кухні, у ванній і на вулиці, щоб встановити проблемну ділянку або щоб встановити, що проблеми низького тиску води є скрізь.

 2. 2

  Огляньте кран, якщо низький тиск спостерігається тільки в якомусь конкретному місці, начебто кухонної раковини. Відкрутіть торець крана. Увімкніть воду. Кран не закупорений, якщо потік води не відновлений до звичайного.
  • Огляньте аератор, якщо тиск води збільшилася. Видаліть закупорку і замініть аератор.
 3. 3

  Огляньте бойлер, якщо низький тиск спостерігається тільки при включенні гарячої води.
  • Переконайтеся в тому, що запірний клапан не перекритий. В цілях безпеки, на кожному бойлері є запірний клапан, який перекривається у випадку надзвичайних ситуацій. Якщо клапан буде злегка закритим, тиск води буде зменшено.

  • Зателефонуйте сантехніку, щоб він оглянув труби, що йдуть до вашого бойлеру. Закупорка може виникнути всередині труб, а сантехнік має можливість і способи для їх огляду.

 4. 4

  Огляньте редукційний клапан. Цей клапан має форму клапана і розташований на трубі, де вона входить у ваш будинок або офіс. Відрегулюйте його, щоб побачити, чи впливає він на загальний тиск води. Вам доведеться замінити його, якщо клапан не працює або зламаний. 5. 5

  Огляньте запірний клапан на водомірів. Цей клапан може впливати на тиск води, особливо якщо він був злегка перекритий.

 6. 6

  Замініть водопровід в будинку. Попросіть водопровідника оглянути водопровід у вашому будинку або офісі. У трубах може виникнути закупорка або зібратися мінеральний осад. Коли це трапляється, для відновлення тиску води може знадобитися замінити водогін.

 7. 7

  Визначте, чи є у вашому будинку або будівлі текти.
  • Зателефонуйте своїм сусідам і дізнайтеся, чи спостерігається у них низький тиск води. Якщо так, тоді існує ймовірність течі у водопроводі. Зателефонуйте до водоканал, щоб повідомити про проблему.

  • Огляньте водопровід, щоб перевірити, чи не протікають Чи труби. Перевірте споживання води на водомірів. Якщо споживання значно більше, ніж зазвичай, ймовірно, що у вас протікає вода. Зателефонуйте водопровідникові, щоб вони виправив ситуацію.

 8. 8

  Звертайте увагу на те, коли у вас виникає низький тиск води. Низький тиск може виникнути, коли кілька людей на вашій лінії користуються водою. Ранок та ранній вечір є піками споживання води.