Як встановити систему крапельного зрошення

Крапельне зрошення є дуже ефективним способом поливати свій сад. Воно постачає воду безпосередньо до коренів ваших рослин, тим самим знижуючи випаровування і втрати вологи через потік вітру. Це також допомагає в зниженні проблем з бур`янами і грибковими захворюваннями, такими як борошниста роса і чорна плямистість, оскільки вода йде тільки туди, де рослини можуть використовувати її, і не збирається в іншому місці. З цієї ж причини крапельне зрошення є важливим джерелом для збереження водних ресурсів. Якщо ви автоматизуєте зрошення, вам навіть не доведеться думати про це.

Кроки

 1. 1

  Виберіть область. Виберіть область, де повинна бути встановлена система. Наприклад, город, чагарники навколо вашого будинку, клумби на терасі - це лише деякі з областей, де крапельне зрошення працює найкраще.

 2. 2

  Визначтеся з джерелом води. Будь зовнішній розпилювач може бути використаний для системи крапельного зрошення, але переконайтеся, що ви прикріпіть трубчастий роз`єм з Y-подібним клапаном. Прикріпіть його в перевернутому положенні, так що нижня частина Y-подібної трубки прикріплюється до розпилювача. З`єднайте одне плече до садового шлангу, який поставить воду в систему, а інше плече - до допоміжного садового шлангу для інших споживачів води.

 3. 3

  Спроектуйте макет саду, вказуючи рослини, які ви хочете окропити, і те, як далеко вони один від одного знаходяться. Кожна рослина отримає джерело (маленький зрошувач) для власних потреб поливу, і всі вони будуть прикріплені до виходу води з мережею ліній крапельного зрошення - 3 і 6 мм. пластиковій трубці, яка йде від основного шланга до ваших рослинам. Вам знадобляться два джерела для рослин, які потребують більшої кількості води.

 4. 4

  Зберіть обладнання. Для автоматизованої системи крапельного зрошення вам знадобиться таймер на батарейках. Цей таймер може бути встановлений як годинник для автоматизації часу поливу. Клапан зворотного потоку або регулятор тиску важливий для запобігання переповнень ліній крапельного зрошення водою і для захисту вашої сантехніки від руйнування. Фільтри дуже допомагають, залишаючи іржу і бруд подалі від крапельної лінії.

 5. 5

  Зберіть краплинні лінії. Відріжте трубку на 6 мм. за допомогою різця і втисніть кінці у роз`єми для подовження ліній у напрямку рослин. Використовуйте 3 мм. джерело для з`єднання основних ліній до джерел.

 6. 6

  Підключіть систему. Все, що вам потрібно зробити, це з`єднати залишилися матеріали з розпилювача таким чином: Y-подібна трубка, таймер, регулятор тиску, перехідник для шланга, садовий шланг, інший перехідник для шланга і лінія крапельного зрошення. Тепер ваша система водопостачання пов`язана з вашою основною крапельної зрошувальної системою на 6 мм.
 7. 7

  Протестуйте систему. Спочатку встановіть таймер вручну, а потім запустіть його. Тепер увімкніть перемикач, і вода буде йти з крана в систему крапельного зрошення. Якщо все прикріплено і зроблено правильно, ви побачите, що джерела починають вистрілювати як маленькі крихітні фонтани. Тепер відрегулюйте кількість води, відповідно регулюючи потік з розпилювача. Потік води повинен бути належний - не бризкали сильно, що не капає занадто повільно і не дає суцільну струмінь.

 8. 8

  Перевірте витоку. Коли ви закінчите з регулюванням витрати води, вимкніть таймер, але тримайте розпилювач включеним. Ви почуєте, коли полив зупиниться. Якщо це не відбувається, то це вказує на деякі витоку в крапельної лінії. Це може бути через неправильне перехідника, так що використовуйте тільки шланг. Незначні витоку можуть бути виправлені шляхом застосування стрічки в потрібному місці.

 9. 9

  Встановіть таймер для поливу. Почніть експериментувати з різним часом для поливу рослин, як тільки ви отримаєте найбільш відповідний час, при якому ваші рослини отримають достатньо вологи, це означає, що ви закінчили з установкою. Норма - від 15 до 20 хвилин в день для більшості місць.

Поради

 • Завжди використовуйте товари або матеріали хорошої якості при установці системи крапельного зрошення.
 • Не додавайте занадто багато джерел, це може знизити загальні можливості доставки води для вашої системи.
 • Встановіть клапан в найнижчій точці в системі крапельного зрошення, щоб лінії можна було злити в зимовий період.
 • Використовуйте широкі труби біля системи водопостачання і ніколи не запускайте лінію на довжину понад 100 футів (30 м.).


 • Ви можете використовувати труби, в яких вже є просвердлені отвори для крапель.

Що вам знадобиться

 • Y-подібний конектор для підключення
 • Рулетка
 • Основні лінії крапельного зрошення - пластикові труби на 6 мм
 • Різак для труб або ножиці
 • Садовий шланг (15 -, 25 - довжина або 50 футів (4,5, 7,5, 15 м.) Завдовжки)
 • Перехідники для шланга
 • Різні роз`єми - трійники (Т-подібний) і коліна (з прямим кутом)
 • Лінії розпилювача - пластикова труба на 3 мм для з`єднання основної труби з розпилювачами
 • Розпилювачі - один-два для кожної рослини, або на відстані від 10 до 18 дюймів (25-45 см) один від одного
 • Таймер на батарейках
 • Регулятор тиску / зворотний клапан