Як встановити раковину у ванній кімнаті

Встановлюєте ви нову раковину в недавно побудованому будинку або замінюєте стару, ви можете навчитися правильно планувати і надійно встановити нову раковину. У той час як різні раковини повинні бути встановлені в залежності від варіацій комплекту, який ви використовуєте, основні кроки в процесі, як правило, ті ж самі. Дізнайтеся, як зібрати і встановити нову раковину на місце швидко і ефективно.
Частина 1 з 3: Початок роботи

 1. 1

  Придбайте необхідні інструменти для роботи. Ви можете встановити нову раковину з основними інструментами і новими компонентами, які відповідають трубопровідної арматури, яка вже встановлена у вашій ванній кімнаті. Переконайтеся, що у вас є:
  • Силіконове ущільнення
  • Сантехнічні ключі, трубний ключ або плоскогубці з рухомим шарніром
  • Ключ для раковини
  • Набір сантехнічних патрубків

 2. 2

  Закрийте вентилі водопостачання. Зазвичай вони знаходяться під раковиною, дуже важливо, щоб ви відключили подачу води до раковини, перш ніж її видалити. Якщо вентилі не під раковиною, то ви повинні відключити головний підведення води. Вентилі зазвичай розташовані на більш низькому рівні або в підвалі поблизу лічильника води.
  • Перш ніж продовжити, перевірте, відключена вода, включіть гарячу і холодну воду над раковиною і переконайтеся, що вода не витікає.

 3. 3

  Якщо це необхідно, зніміть стару раковину. Якщо ви замінюєте раковину, вам, очевидно, необхідно перед установкою нової раковини видалити стару. Від`єднайте підвід і дренажні труби від крана за допомогою плоскогубців або розвідного гайкового ключа. Коли ви це зробите, може витекти невелика кількість води, що нормально. Просто використовуйте відро або рушник, щоб впоратися з усіма пов`язаними водою.
  • Знайдіть велику гайку, що сполучає раковину до стоку і відкрутіть її. Ця металева або пластикова гайка буде знаходитися в стіні або на підлозі. Відкрутіть гайку руками або пасатижами.
  • Видаліть стару раковину, зсунувши край шпателем по периметру раковини у ванній кімнаті, послабивши всі ущільнення, які її з`єднують. Легко її потягніть.

 4. 4

  Виміряйте нову раковину, щоб переконатися, що вона впишеться в простір. Всі нові раковини повинні поставлятися з шаблоном отвори для кріплення, маркування розташування отворів для крана, в тому числі вирізу для раковини. Ви можете використовувати шаблон, щоб переконатися, раковина вписується в потрібне місце. Якщо це не відбудеться, вам, можливо, буде потрібно зробити деяку підгонку або вирізати все отвір, якщо ви встановлюєте раковину в будинку на стадії будівництва.
  • Більшість нових раковин поставляються з зажимами і гвинтами, які використовуються для утримування раковини на місці. Якщо ви купуєте кран, іноді він поставляється зі зливом і хвостовиком для раковини. Якщо їх немає, придбайте заздалегідь. Підводять труби для крана повинні відповідати крану і арматурі під раковиною, тому переконайтеся, що вони збігаються, перш ніж приступити до роботи.

Частина 2 з 3: Монтаж нової раковини

 1. 1

  Встановіть раковину на місце і загерметизуйте. Нанесіть тонкий валик силікону навколо нижньої губи раковини і встановіть її в отвір. Очистіть надлишки силікону або сгладьте шар. Залежно від конструкції раковини і отвори, де вона з`єднується з сантехнічними трубами, вам, можливо, буде потрібно ущільнити в різних місцях.
  • Якщо раковина кріпиться знизу, покладіть під неї силіконовий кульку, поки хто-небудь тримає раковину на місці, і встановіть сполучні затиски, що поставляються з раковиною.
  • Можливо, вам доведеться попередньо просвердлити отвори свердлом з наконечником з карбіду алмазів, якщо ви встановлюєте раковину в гранітну або кам`яну стійку.

 2. 2

  Закріпіть раковину зажимами. Сполучні затискачі часто постачають з новими раковинами, щоб на додаток до ущільнення закріпити блоки на місце. Затискачі бувають різні і залежать від типу раковини і конструкції, але вони, як правило, діють як важіль, щоб тримати раковину на місці. Дотримуйтесь інструкцій, які додаються до нової раковині і покладайтеся на приписи виробника.

 3. 3

  Встановіть кран. Нові крани зазвичай нагвинчується на збірку в напрямку за годинниковою стрілкою. Деякі крани мають гумову прокладку навколо підстави і нагвинчуються легко, в той час як для інших рекомендується використовувати силіконовий герметик, щоб встановлювати на раковині або стійці. Ви можете закріпити кран знизу за допомогою гайок, які входять в комплект установки.
  • Іноді може бути легше встановити кран перед раковиною, залежно від конструкції стійки і кріплення. Перед інсталяцією переконайтеся, що простір для крана відповідає розташуванню раковини, використовуючи для виміру шаблон. 4. 4

  Встановіть хвостовий і зливний комплект. Просмикніть хвостовик через раковину і нагвинтіть гайку знизу на хвостовик. Деякі раковини оснащені прокладками, які ставляться між раковиною і хвостовиком. Якщо це не так, для створення ущільнення використовуйте незатвердевающую сантехнічну замазку або силікон. Встановіть прокладку, прикладену картонну шайбу і контргайку для фіксації хвостовика.

Частина 3 з 3: Закінчення роботи

 1. 1

  Переконайтеся, що водопровід відповідає новій сантехніці. Є три поширених розміру: 1 см трубна різьба, яка має велику нарізку і використовується на раковинах з краном з однією ручкою, з розміром різьблення 1/2 або 5/8, і розмір різьби 3/8, який зазвичай використовується на кінцевих кранах і призначений для забезпечення ущільнення без витоків на твердій міді.
  • Якщо ваша раковина поставляється з трубами і вони не збігаються з кранами, ви можете придбати додаткові труби, які будуть відповідати кранів. Якщо ви поєднуєте дві труби разом, ущільните тефлоновою стрічкою.

 2. 2

  З`єднання з трубою водопостачання. Труби водопостачання повинні загвинчуватися на місце відповідними з`єднувачами на новому крані. Конкретні розміри з`єднувачів повинні бути включені в інструкції для конкретного крана, який ви встановлюєте.
  • Використовуйте труби, які мають відповідні роз`єми на кінці для втулки і на кінці для крана. Труби також повинні бути досить довгими, щоб не створювати навантаження на з`єднання. Краще використовувати більш довгі труби з петлею без жорстких вигинів або петель. Міцно їх з`єднайте і Свінтіла на приблизно від чверті до половини повороту за допомогою гайкового ключа.
  • Зазвичай "жіночі" патрубки на обох кінцях завжди матимуть гумові прокладки, так що вам не потрібна тефлонова стрічка.

 3. 3

  Приєднаєте спливаючу пробку. Спливаюча пробка - це пристрій, який дозволяє відкривати і закривати злив раковини. Як правило, вона зроблена з простого металевого стержня з прикріпленим до нього з м`ячем. Опустіть зверху кінець в раковину, пропустіть короткий кінець стержня в отвір на хвостовику, переконавшись, що отвір для м`яча звернено до важеля для спливаючій пробки. Встановіть відповідно до інструкцій.
  • Іноді шайби потрібні, а іноді ні. Опустіть гайку для закріплення м`яча в хвостовику. Затягніть, щоб не хиталося, але не настільки щільно, щоб було важко піднімати і опускати. Прикріпіть стрижень гвинтом з рифленою головкою до важеля спливаючій пробки, посуньте стрижень від м`яча, щоб вони могли з`єднатися і дозволили вам їх свінтіть.

 4. 4

  Загерметизуйте з`єднання силіконовим ущільненням. Завершіть роботу, уклавши силікон навколо верхньої частини раковини і в будь-якому місці, де басейн раковини стосується стіни, заповнюючи всі щілини тонкими валиками герметика. Дайте герметику сохнути протягом приблизно 24 годин, перш ніж включити воду і повернутися до вашої роботи, щоб перевірити на герметичність.

 5. 5

  Увімкніть воду і переконайтеся у відсутності витоків. Немає ніякого способу дізнатися, чи відбувається витік, поки ви не включите воду. Якщо у вас є маленькі витоку з гумових з`єднань, спробуйте затягнути сильніше. Злив сам по собі буде також іноді протікати, що може бути викликано надмірною затягуванням і напругою ущільнення, створене сполучними прокладками. Якщо це витік, не затягуйте туго. Спробуйте нову шайбу. Також добре перевірити прокладку, яка знаходиться під хвостовиком. Спробуйте сильніше затягувати гайки або спробуйте іншу шайбу або силікон.

Поради

 • Не затягуйте занадто сильно крани водопостачання. Це може зіпсувати ручки або зламати їх.
 • Періодично перевіряйте нову раковину на наявність витоків. Якщо ви знайдете будь витоку, перевірте будь області, які ви затягнули під час установки, щоб гарантувати, що вони не протікають.
 • Можливо, вам доведеться налаштовувати ущільнення протягом перших кількох тижнів використання. Це нормальне явище.
 • Чи не зрощуються різьбу з тефлоновим стрічкою. Не використовуйте тефлонову стрічку, якщо труби мають в них гуму.

Що вам знадобиться

 • Пассатижи або розвідний гайковий ключ
 • Відро або рушник
 • Шпатель