Як дізнатися, що ви подобаєтеся сором'язливому хлопцю (для старшокласників)

Ох вже ці сором`язливі хлопці. Це той тип хлопців, побачення з якими домогтися найскладніше. У той час як більшість підлітків постійно фліртують і лаються, сором`язливий хлопець намагається бути ввічливим і ввічливим, але в теж час, поводиться невпевнено і скептично. Але якщо сором`язливий хлопець все-таки зробить свій вибір, то щиро закохається в вподобану йому дівчину. Якщо ви вважаєте, що ви і є та сама дівчина, то ця стаття допоможе розібратися, чи дійсно ви подобаєтеся цьому хлопцю.

Кроки

 1. 1

  Зверніть увагу на те, як він дивиться на вас. Сором`язлива людина буде вести себе приховано, але при цьому спостерігати за вами якомога більше. Це ознака того, що ви йому цікаві. Якщо він побачить, що ви помітили його погляд, то відразу відвернеться. Це не означає, що ви йому не подобаєтеся, просто він боїться зустрітися з вами лицем до лиця.

 2. 2

  Врахуйте, що він може уникати будь-якого виду спілкування з вами. Коли ви зустрінетеся в коридорі, він може спробувати сховатися або навіть втекти, якщо подумає, що ви намагаєтеся з ним заговорити, або якщо ви будете разом з подружками. У цьому випадку намагайтеся триматися від нього якнайдалі. Чим більше між вами дистанція, тим більше у нього буде шансів спостерігати за вами і залишитися непоміченим. Це може звучати трохи моторошно, але насправді це досить романтично.

 3. 3

  Спостерігайте за його діями під час вашої розмови. Якщо ви розмовляєте з сором`язливим хлопцем, швидше за все він буде вести себе незграбно, і розмова буде туманним і ухильним. Дайте йому можливість наблизитися до вас. Якщо ви помітите, що він розмовляє з вашими друзями, але не розмовляє з вами, це ще не означає, що він хоче викликати у вас ревнощі. Насправді він намагається упевнитися, що ви "та сама". Можливо, він спробує спілкуватися з вами в іншому форматі - через записки або в інтернеті.
 4. 4

  Якщо він намагається заговорити з вами і запросити вас на побачення, зосередьте всю увагу на ньому і спробуйте зробити так, щоб поблизу не було ваших подружок. 90% соромливих хлопців показують свої справжні почуття тільки наодинці. Він може вести себе трохи розгублено, але вам не слід його за це дражнити. Сором`язливі хлопці часто є інтровертами і дуже сильно переживають шпильки від близьких їм людей.

Поради

 • Радійте життю. Сором`язливі хлопці люблять спостерігати, як їх улюблений чоловік заливається рум`янцем або сміється. Це дозволяє їм відчути себе особливими і відчувати романтичні почуття. Так хлопець швидше набереться впевненості і вирішиться на відносини.


 • У відносинах не варто бути занадто квапливої. Якщо хлопець сором`язливий, спочатку він захоче з вами просто дружити, і потім ця дружба переросте у відносини. Це означає, що він хоче звикнути бути поруч з вами. Коли це відбудеться, він відкриє свої справжні наміри.
 • Сором`язливі люди часто мають трохи друзів. Тому у відповідний момент запропонуйте йому бути друзями.

Попередження

 • Коли він поблизу, не слід хихикати, або весь час проводити виключно зі своїми подругами. Якщо ви будете вести себе таким чином, він вирішить, що ви брешете про нього, і це змусить його відчувати себе ще більш невпевненим. Просто посміхніться йому при зустрічі, і від його напруги не залишиться і сліду.
 • Не намагайтеся переслідувати його. В іншому випадку хлопець буде почувати себе ніяково і почне віддалятися від вас. Це навіть може розвинутися в сильну неприязнь. Не намагайтеся його переслідувати або просити про це своїх друзів. Ви зруйнуєте його почуття до вас, і шанси бути з ним опустяться до нуля.
 • Сором`язливі хлопці не люблять сарказм і жарти з переходом на особистості. Такі люди віддають перевагу спілкуванню з надійними людьми, які говорять те, що думають, в хорошому сенсі, зрозуміло.