Як домогтися сором'язливого хлопця

Вам подобається сором`язливий хлопець? Так, спершу з таки може бути складно заговорити, але просто згадайте про те, що за стіною мовчання знаходиться така ж людина як ви. Просто потрібно подолати цей бар`єр, і ви виявите, що вам до душі те, що знаходиться за ним. Пам`ятайте, що більшість скромних людей не відкриваються одразу. Слідуючи цим пунктам, ви навряд чи досягнете результату протягом декількох днів, тому будьте готові витратити трохи часу і сил, щоб змусити його відкритися вам.

Кроки

 1. 1

  Мимохідь підійдіть до нього і зав`яжіть невелику бесіду. Пам`ятайте: як уже було сказано, сором`язливі люди такі ж, як і решта-вони не стануть тікати геть, якщо ви будете робити швидкі дії. Маленька бесіда в основному більш об`єктивна і може складатися з таких тем: погода, вчителі, щось з новин і т. Д. Якщо ви йому дійсно подобаєтеся, він не зможе припинити думати про вас.

 2. 2

  Обміняйтеся з ним контактами в соціальних мережах. Це не буде так сильно його лякати і дасть йому можливість подумати над відповіддю.

 3. 3

  Спробуйте говорити з ним кілька разів на тиждень. Спілкуючись з ним кілька разів в тиждень, ви зможете встановити зв`язок, і він, можливо, почне руйнувати для вас свою стіну. Після маленької бесіди вам слід почати рухатися в напрямку більш особистих тем: родина, подорожі, плани на літній відпочинок, його хобі та інші невимушені, але особисті теми.

 4. 4

  Перевірте його почуття і натякніть, що він вам подобається. Після того, як ви трохи поспілкувалися, переведіть розмову на більш особистий рівень. Можливо, поговоріть про те, що кожен з вас шукає в людях, і натякніть - він саме той, кого ви шукаєте.

 5. 5

  Через якийсь час налагодьте фізичний контакт, але переконайтеся, що він не проти цього. Не потрібно питати його, як він ставиться до дотиків, просто зробіть це один раз, і поспостерігайте за його реакцією. Дотик або поплескування по плечу цілком зійде. Якщо вам здається, що йому це не подобається, утримайтеся від дотиків до нього до тих пір, поки ви не будете впевнені, що йому з вами більш комфортно. Якщо ж ви бачите, що він не проти, можете продовжувати торкатися час від часу. Не заходьте занадто далеко-обійми (коли потрібно), легкі торкання його руки і поплескування по плечу - якраз те, що потрібно.

 6. 6

  Запросіть його куди-небудь. Краще зробіть це наодинці і тет-а-тет. І навіть не думайте питати в колі близьких друзів, інакше він може відчувати себе ніяково, неначе його змушують сказати «так». Вам потрібно щоб він сказав «так» тому що він цього хоче, а не тому що так потрібно. Він також може сказати ні, відчувши тиск, тому будьте обережні.

 7. 7

  Якщо він погодиться, зробіть зустріч невигадливій. Похід в громадські місця, швидше за все, зовсім не для нього. Запропонуйте подивитися фільм у вас вдома (хоча він може боятися зустрічі з вашими батьками) або щось ще, що знаходиться подалі від людей. Можете також запропонувати заїхати пообідати в якесь тихе містечко, щоб поїсти і поспілкуватися.

 8. 8

  У кожної людини є своє «Я». При необхідності знайдіть спосіб підвищити його самооцінку. Зробіть так, щоб він відчував себе з вами комфортно.
 9. 9

  Дайте йому відчути себе компетентним, попросивши допомогти в чомусь. Це можуть бути проблеми по будинку або прохання підказати, де купити самий новий гаджет. Що завгодно, лише б працювало.

 10. 10

  Будьте щире зацікавлені в ньому. Тому що скромні хлопці теж хлопці! З`ясуйте, які у нього хобі чи захоплення. Або поговоріть про спільні інтереси. Не прикидається, ЩО ВАМ ЩОСЬ ПОДОБАЄТЬСЯ! Але задавайте відкриті питання про його інтереси. Це допоможе вас позиціонувати як хорошого слухача, постарайтеся дізнатися його краще і у вас буде набагато менше шансів сказати якусь дурість, (якщо ви все-таки сказали, як робить 99% з нас, вибачте це собі).

 11. 11

  Будьте чуйною і привабливою, але не дуже карколомної і вульгарною, щоб не відштовхнути його. Більшість хлопців воліють милих дівчат шикарним, бо вони думають, що дуже красиві дівчата не з їх категорії. Це безпосередньо відноситься до сором`язливим хлопцям, у яких недостатньо впевненості, щоб зробити перший крок. Я не кажу, що це погано - виглядати дуже, дуже, дуже карколомно. Але не приділяйте цьому занадто багато уваги. Це не час для новинок моди або надмірного макіяжу.

 12. 12

  Влаштуйте невелику вечірку, запросивши кілька людей, з якими, як ви знаєте, йому буде комфортно. Повеселитесь, пограйте в ігри, щоб розтопити лід, і всяке таке.

Поради

 • Не потрібно накладати товстий шар макіяжу, щоб вразити його. Хороша розмова і встановлення контакту вразять його набагато більше, але якщо ви все-таки думаєте, що вам необхідно нафарбуватися, він того не варто. Хлопцям, з якими ви хочете зустрічатися, ви повинні подобатися такою, яка ви є.
 • Постарайтеся спочатку стати йому другом. Скромним хлопцям швидше сподобається дівчина, яка їм близька, ніж недоступна, що дотримує дистанцію.
 • Його може злякати компанія друзів, які його оточують, це зменшить ваші шанси на те, щоб він підійшов до вас. Якщо ви самі до нього збираєтеся підійти, робіть це коли ви одні. Швидше за все, так він буде почувати себе комфортно.


 • Знайдіть у ньому щось, що можна похвалити. Лестощі творить чудеса ... головне, зробити це ненав`язливо і щиро.
 • Один дійсно щирий комплімент до місця може вплинути на прогрес у ваших стосунках.
 • Скромний хлопець може не видавати свою зацікавленість при розмові з вами, але продовжуйте спроби.
 • Переконайтеся, що йому комфортно від ваших дій. Якщо ви спробуєте перестрибнути з простої розмови на особисту, і цей перехід здасться йому занадто швидким, він почне відчувати себе незатишно, і ви можете його цим відштовхнути. Переходити на особисті теми варто тільки тоді, коли ви бачите, що йому комфортно з вами розмовляти.
 • Якщо ви хочете, щоб він сам вас кудись запросив, спробуйте стати з ним друзями, щоб він відчував себе вільно, перебуваючи поруч з вами, але не дуже близько. Він хоче бачити в вас загадку, яку мріє розгадати.

Попередження

 • Не дивуйтеся, якщо отримаєте короткий відповідь-сором`язливі люди часто небагатослівні.
 • Насамперед, НЕ фліртуйте і не зустрічайтеся з іншими хлопцями, якщо він не знає і / або не схвалює цього-це також може повністю порушити його самовпевненість, і він буде відчувати себе знехтуваним. Скромні хлопці майже завжди емоційно чутливі.
 • У скромного хлопця може бути занижена самооцінка. Не кидайте його відразу ж після того, як досягнете, інакше ви можете повністю зруйнувати його самовпевненість і довіру до людей, який намагатимуться добре до нього ставитися.
 • Починаючи розмову після того, як ви стали друзями, вибирайте теми про те, що йому подобається, наприклад, ігри або спорт тощо.
 • Сором`язливих людей можу лякати громадські місця.
 • Не будьте настирливої або пріставучий.
 • Не розраховуйте поки що на близькість.
 • Не грайте в командні ігри, так як скромний хлопець буде пригніченим і закритим.

Що вам знадобиться

 • Відокремлене місце, де ви зможете поговорити з ним.
 • Терпіння