Як почати зустрічатися з дівчиною в школі, якщо ви сором'язливі і вона з вами не знайома

Отже, ви поклали око на одну з тих особливих дівчат, думки про яких не дають вам спати ночами? Ви занадто сором`язливі і боїтеся, що всі зіпсуєте або все піде не так? Не переживайте. Кілька простих рекомендацій вам допоможуть.

Кроки

 1. 1

  Зустрітися з нею. Перш, ніж запрошувати її на побачення, з`ясуйте, чи звернула вона на вас увагу. Це дуже важливо, якщо ви хочете, щоб вона була з вами.

 2. 2

  Подружитеся з нею і ведіть себе, як джентльмен. Робіть їй приємне. Якщо ви обидва вчитеся в одному класі, притримуйте для неї двері або допомагайте їй, коли це потрібно. Не питайте її постійно, чи потрібна їй допомога. Вона відчує себе некомфортно. Зав`язуйте розмови. Запитуйте її думку про заняттях, про її хобі і так далі.

 3. 3

  Якщо ви хочете, щоб вона стала вашою дівчиною, переконайтеся, що вона ні з ким не зустрічається! Зазвичай це стає очевидним після пари днів спілкування, так як, якщо у неї є бойфренд, це обов`язково спливе в розмовах (наприклад, "мені пора на зустріч з моїм хлопцем, побачимося!") Або він сам дасть про себе знати. Більшість пар спілкуються між собою в школі, так що з`ясування не повинно зайняти багато часу. Якщо у неї є друг, якого ви знаєте і яким можна довіряти, поцікавтеся у нього, чи є у неї хто-небудь, і попросіть, щоб ця розмова залишився між вами.  • Не турбуйтеся, якщо хлопець, який, як ви думаєте, є її бойфрендом, проявляє по відношенню до вас агресію. Можливо, для неї він просто друг, але разом з тим, він у неї закоханий. Швидше за все, він просто знаходиться в дружній зоні, що означає, що вона бачить в ньому лише одного, а це ефективно вбиває всі шанси на романтичні стосунки між ними. За винятком тих випадків, коли вона явним чином проявляє свої романтичні почуття або безпосередньо говорить про те, що він її бойфренд, швидше за все, він просто намагається відлякати вас від своєї коханої. Не бійтеся в такій ситуації конкуренції з боку інших хлопців, вони вже програли, тільки заперечують це.

 4. 4

  Проводьте з нею час. Проводьте з нею час якомога частіше. Але не надто часто. Час від часу залишайте її на деньок наданій самій собі, щоб вона могла обміркувати своє ставлення до вас. А потім знову проводите з нею час.

Поради

 • Не перестарайтеся дзвінками й повідомленнями. Вона може подумати, що ви нав`язливий тип.


 • Обов`язково фліртуйте з нею, але не дуже багато. Ведіть себе просто і мило і показуйте їй, що вона важлива для вас і що ви готові підтримувати її, так вона зрозуміє, до чого ви хилите.
 • Ви можете обіймати її, але не часто. Вона подумає, що ви відчуваєте до неї почуття. Не затримуйте обійми довше, ніж на 3 секунди. Хіба що іноді. Якщо тільки вона добре до цього ставиться.
 • Даруєте їй подарунки, нехай навіть маленькі, але так, щоб це змусило її посміхнутися.
 • Не потрібно бути хлопцем дівчини, щоб запросити її кудись сходити разом. Це може бути просто звичайне проведення часу.

Попередження

 • Ніколи не змушуйте її робити що-небудь, що викликає у неї дискомфорт, наприклад, цілуватися на самому початку відносин (навіть якщо ви вже почали зустрічатися, вона може бути не готова до поцілунків), займатися сексом і так далі. Якщо вона відмовляється, прийміть це. Не звинувачуйте її в тому, що вона не робить все, що вам хочеться, інакше ви або залишитеся один, або вона поруч з вами буде почувати себе нещасною.
 • Не ставте її в ситуацію, в якій їй складно вам відмовити, наприклад, перед друзями або в іншому суспільстві.