Як показати соромливому хлопцеві, що він вам подобається

Вам дуже сильно подобається хлопець, але він кілька замкнутий у собі? Ось кілька простих кроків, виконавши які, ви ненав`язливо розкажіть йому про свої почуття.

Кроки

 1. 1

  Залучіть його увагу. Будьте доброзичливою, привітною і трохи кокетливою. Незважаючи на те, що сором`язливі люди зазвичай не помічають флірт, але спробувати можна. Всякий раз, як зустрічаєте його, говорите «Привіт» і посміхайтеся незалежно від того, дивиться він на вас, чи ні.

 2. 2

  Що спрацьовує у всіх ситуаціях, так це зоровий контакт. Не потрібно постійно дивитися на нього, але киньте в його бік кілька поглядів, а після того, як він помітить, що ви дивитеся на нього, на кілька секунд затримайте свій погляд і посміхніться. Можливо, хлопець не розцінить це як флірт, в будь-якому випадку, він не дурень, тому деякі висновки він все-таки зробить (особливо, якщо це трапляється не вперше). Зараз саме час зав`язати з ним розмову.

 3. 3

  Поговоріть з ним. Для сором`язливого парубка найбільш комфортною є дружня атмосфера, але він, швидше за все, буде засмучений, якщо ви запропонуєте йому дружбу.

 4. 4

  Залишайтеся дівчиною, милою і ніжною. Нехай поруч з вами хлопець відчує себе вашим захисником, справжнім чоловіком!

 5. 5

  Розкажіть йому про свої почуття де-небудь через 1-2 місяців, якщо, звичайно, він сам раніше не зізнається вам у коханні. Якщо він спробує зробити перший крок, але здасться, самі запросіть його на побачення і зробіть вигляд, ніби це була ваша ідея. Якщо він спробує зізнатися вам у коханні - це перша ознака того, що у нього починається депресія. Просто підійдіть до нього і скажіть «Ти мені подобаєшся». Якщо у хлопця є до вас почуття, то вже через тиждень він сам буде бігати за вами.
 6. 6

  Почніть працювати над першим поцілунком. Сором`язливі хлопці, як правило, великі романтики, які хочуть, щоб їх першим поцілунок був особливим. Якщо ви заспішив, то ви зруйнуєте його мрію. Для початку поплескуйте його по спині, потім перейдіть на дружні обійми. Після першого побачення обніманія можна подовжити. А для першого поцілунку, щоб він став особливим, заведіть хлопця в яке-небудь особливе небагатолюдно місце.

Поради

 • Сором`язливий хлопець коштує витрачених на нього часу, зусиль і терпіння. Думайте про нього як про ... подарунку. Він скарб, який потрібно розпакувати. Він вимагає до себе досконалого іншого, особливого ставлення. Якщо ви переживете його незручність і затяжні глухонімі паузи на початку відносин, то ви будете винагороджені веселим, поважних і турботливим хлопцем!
 • Не будьте дуже нав`язливою - це може налякати його. Навпаки, будьте веселою і життєрадісною, і він буде тягнутися до вас ще сильнішою.
 • Проявляйте турботу, але не перестарайтеся. У соромливих людей теж є самолюбство.
 • Попросіть, щоб він вас навчив чого-небудь. Наприклад, якщо він грає на гітарі, то нехай навчить вас хоча б кільком акордам.


 • Запитайте, як у нього справи, що нового. Наступного вашу розмову поверніться до того, про що ви розмовляли минулого разу.

Попередження

 • Перш, ніж говорити йому про свої почуття, постарайтеся дізнатися, як він до вас ставиться, адже може виявитися, що ви йому взагалі не подобаєтеся.
 • Чи не фліртуйте з іншими хлопцями, інакше він вирішить, що він вам нецікавий, і це його може поранити.
 • Не кажіть йому, що ви його любите. Тільки дізнавшись один одного трохи краще, можна зрозуміти, чи є у вас почуття один до одного, чи ні.
 • Не поспішайте запрошувати його на побачення. Потрібно почекати, але не дуже довго. Занадто довге очікування буде для вас болісним. Для того, щоб визначитися з почуттями, потрібен час.
 • Не тисніть на нього. Керуєте, але не стаєте його мамою. Це його буде дратувати і злити.
 • Не думайте, що він почне зустрічатися з вами тільки тому, що він сором`язливий і не може сам знайти собі дівчину. Це навіть підло вважати, що кращої дівчини, ніж ви, він просто не знайде. Молодий чоловік не потребує вашої жалості!
 • Будьте готові до того, що багато сором`язливі хлопці, у яких ніколи не було відносин, страждають так званим синдромом очікування. Тобто чим більше вони чекають, тим більше налаштовуються на ідеальну дівчину і ідеальні стосунки. За логікою речей, він повинен взяти те, що йому дають, але якщо він вважатиме, що ви не гідні витраченого на пошуки часу, він вам відмовить. А ще може статися так, що він почне з вами зустрічатися, але не тому, що ви йому подобаєтеся, а тому, що його лестило те, що він сподобався вам.

Що вам знадобиться

 • Симпатичний сором`язливий хлопець