Як зрозуміти, що ти подобаєшся скромному хлопцеві

Сором`язливі хлопці дуже замкнуті, їх буває дуже важко зрозуміти. Загалом, вони не живуть за загальноприйнятим набору правил, оскільки, як правило, не знають, які правила, або тому, що занадто сором`язливі.
Метод 1 з 3: Починаємо дізнаватися

 1. 1

  Не питайте його прямо про те, чи подобаєтеся ви йому. Такі «очні ставки» - ахіллесова п`ята сором`язливих хлопців. Мало того, що він стане заперечувати те, що цікавиться вами, так ще й почне уникати вас через збентеження після всього цього. Завжди користуйтеся тонкими і проникливими прийомами, коли звертаєтеся до соромливому хлопцеві.

 2. 2

  Не питайте його друзів про те, чи подобаєтеся ви йому. Найважливішим пріоритетом для сором`язливого хлопця є таємність. Якщо сором`язливий хлопець закоханий у вас, то дуже, дуже ймовірно, що він нікому не говорив про це і навіть не має наміру цього робити.
  • Є дуже серйозний недолік в тому, щоб питати його друзів: вам можуть дати невірну інформацію про те, подобаєтеся ви йому чи ні. Тому що він сором`язливий і рідко висловлює свої почуття, у вас могло скластися невірне уявлення про те, що він не цікавиться вами, коли все зовсім навпаки.
  • Є ще один дуже серйозний недолік в тому, щоб питати його друзів, який полягає в тому, що ви як би залишаєте м`яч на його боці. Коли він знає або здогадується про те, що він вам подобається, він може подумати, що ви хочете, щоб він запросив вас на побачення. Це змусить його відчути на собі ваш тиск. Як не сумно, але вам доведеться багато чого зробити для того, щоб заспокоїти його на цей рахунок.

 3. 3

  Порівняйте його поведінку по відношенню до вас з поведінкою по відношенню до інших людей. Поведінка соромливих хлопців може бути вельми дивним і виглядати безглуздо. Замість того щоб просто аналізувати його поведінку, коли він знаходиться поряд з вами, порівняйте манеру його поведінки в той час, коли він знаходиться поряд з іншими людьми. Відзначте собі всі додаткові аспекти його поведінки в той час, коли він знаходиться поряд з вами - будь то хороші чи погані особливості. Він додатково чемний і уважний? Дуже тихо поводиться? Дуже нервує? Дуже дратівливий? Якщо він ставиться до вас інакше, ніж до всіх інших, то у нього, безумовно, є сильні почуття по відношенню до вас.
  • Чи справді він поводиться тихо поруч з вами? Його нездатність розмовляти може бути викликана нервозністю: він закоханий у вас і так боїться сказати що-небудь дивне або дурне, що він вирішив, що краще буде зовсім нічого не говорити, коли ви разом.

 4. 4

  Читайте мова тіла. Однак, замість того щоб шукати в його поведінці сліди звичайних прийомів флірту (наприклад, зближення, дотики або інші "фрази" мовою тіла, які говорять "поглянь на мене"), зверніть увагу на ознаки того, що він ніяково себе почуває поряд з вами. Якщо він дивиться вниз, схрещує руки, уникає прямих зорових контактів або робить нервові жести частіше, ніж зазвичай, коли він поруч з вами, то існує ймовірність того, що він просто робить над собою додаткові зусилля для того, щоб приховати свою зацікавленість у вас.
  • Він неспокійно водить руками, смикає одяг або чіпає своє волосся, коли ви розмовляєте з ним? Такі прояви, безумовно, є ознаками нервозності- розмову з вами змушує його так хвилюватися, що він не може спокійно стояти.
  • Кидає його в піт, коли ви знаходитесь поруч з ним? Потовиділення є ще однією ознакою нервозності. Потовиділення є мимовільної фізичною реакцією, і якби він міг контролювати її, то він би це зробив. Але він не може, тому на його лобі проступить піт, а пахвами з`являться невеликі плями.
  • Він заливається рум`янцем від збентеження або йому важко дихати поруч з вами? Рум`янець від збентеження може бути важко помітний, але на деяких хлопців він виразно видно: його обличчя світиться, і він сам виглядає так, як ніби недавно пробіг півтора кілометра. Якщо йому важко дихати, то це є ознакою того, що він знає, що він повинен щось сказати, але не може підібрати відповідних слів, або просто будь-яких слів для того, щоб висловитися.
  • Він часто знаходиться поруч з вами, але не зближується з вами? Може бути, він насолоджується вашим товариством, але просто не бажає торкатися до вашій руці, коли ви поруч. Якщо він постійно десь поруч, але ніколи не буває достатньо близький з вами, то, можливо, він також безнадійно закоханий у вас, як і ви в нього.

 5. 5

  Спробуйте зловити на собі його погляд. Оскільки сором`язливі хлопці придушують свої почуття набагато більше інших, вони намагаються зберегти свою зацікавленість в таємниці, а іноді взагалі уникають небезпеки закохається, то вони часто крадькома кидають погляди для того, щоб якось компенсувати свою скутість. Погляньте на нього боковим зором, щоб помітити, як він дивиться на вас, коли він думає, що ви цього не помічаєте. Якщо він подивиться кілька разів, то ви йому виразно подобаєтеся. Проте будьте обережні: якщо ви подивитеся на нього в цей момент, і він відразу ж відвернеться, то він буде дуже збентежений. Посміхніться йому, якщо ви хочете дати йому надію.
  • Він послідовно остерігається дивитися на вас? Навіть сором`язливі хлопці дивляться на дівчат `іноді`. Якщо він послідовно намагається не дивитися на вас, то, можливо, він не хоче, щоб ви помітили його таємні почуття. Зверніть увагу на те, чи дивиться він на інших дівчат, щоб з`ясувати постійно чи він так робить або тільки коли знаходиться поруч з вами.

 6. 6

  Зверніть увагу на те, як він розмовляє з вами. Всі починають трохи нервувати, коли спілкуються з людиною, яка їм подобається, але у соромливих хлопців це відбувається ще гірше-зазвичай вони дають або короткі, тихі, а то й, що буває досить часто, навіть різкі відповіді або вони відповідають дуже швидко і панічно йдуть. Знову ж таки, зверніть увагу на те, чи розмовляє він так ніяково тільки з вами або з іншими людьми теж.
  • Він дає вам короткі відповіді "так" або "ні" і відмовляється що-небудь пояснити? Не те, щоб він не був зацікавлений у розмові-він занадто зацікавлений в розмові і просто не хоче сказати нічого такого, що може виразити його прихильність до вас.
  • Він тримається більш впевнено в колі друзів? Його друзі надають йому деяку психологічну підтримку. Він як і раніше боїться потерпіти невдачу, але він трохи охочіше бере участь у бесіді.

 7. 7

  Поспостерігайте, дружний він з вашими друзями. Зовсім необов`язково, що йому подобаються ваші друзі, він просто шукає привід для того, щоб бути ближче до вас, і хоче мати можливість дізнатися про вас від людей, які знають вас найкраще. Особливо, якщо він намагається подружиться з усіма вашими друзями, а НЕ з вами, це може означати, що він закохався в вас.
  • Тим не менш, переконайтеся, що він не фліртує з вашими друзями. Якщо це так, то це може означати, що він щиро любить одну з них, а не вас. З іншого боку, він може бути просто фліртує для того, щоб показати вам, що він може справляти враження на інших дівчат.

Метод 2 з 3: Дізнаємося все по-справжньому

 1. 1

  Попросіть його зробити що-небудь для вас. Хоча сором`язливі хлопці остерігаються активно зближуватися з тими, хто їм цікавий, вони часто роблять щось пасивно для того, щоб показати, що вони піклуються про вас. Якщо він любить вас, то, швидше за все, він буде готовий залишити всі свої справи для того, щоб допомогти вам, причому неодноразово. Тим не менш, не варто зловживати своєю владою над ним. Це особливо жорстоко по відношенню до соромливому парню- насправді, може бути, причина його сором`язливості в першу чергу полягає в тому, що він звик до того, що до нього погано ставляться.
  • Спокійно і ласкаво попросіть його перенести ваші книги або ранець для вас у наступний клас. Якщо вам потрібен привід (адже ви не можете просто так попросити його), то скажіть йому, що ваша спина трохи болить, і ви не хочете, щоб вам стало ще гірше.
  • Попросіть його допомогти вам з важкими домашніми завданнями. Якщо він не сильний в математиці, то не просіть його допомогти вам з геометрією - це тільки змусить його ще більше нервувати. З`ясуйте, що у нього добре виходить, і попросіть його пояснити це вам.
  • Запропонуйте йому помінятися чим-небудь смачним, що він приніс на обід. Може бути, він приніс жувальні цукерки, і ви зустрілися в кафетерії. Попросіть у нього трохи жувальних цукерок в обмін на глазуровані яблука або щось солодке. Якщо він дасть свої цукерки не замислюючись, то це точно хороший знак. 2. 2

  Зробіть йому хороший комплімент і спостерігайте, як він на це відреагує. Комплімент не повинен бути дуже втішним: "хороше рішення" або "спасибі за допомогу з математики!" цілком підійдуть. Вам може бути важко сказати комплімент, особливо якщо ви теж сором`язливі, але це по-справжньому допоможе йому відчути себе в безпеці поряд з вами, а також дасть вам можливість дізнатися, чи подобаєтеся ви йому. Найголовніше, на що варто звернути увагу - це його реакція:
  • Реакцію він закоханий у вас:
   • Він заїкається, замовкає або стає дуже збентеженим або навіть більш сором`язливим
   • Він відповідає вам компліментом, навіть якщо це не зовсім доречно
  • Реакція ви йому не подобаєтеся:
   • Він робить вигляд, що компліменту взагалі не було
   • Він реагує з явним невдоволенням або розчаруванням

 3. 3

  Поспілкуйтеся з ним в онлайн. Багато сором`язливі хлопці відчувають себе більш комфортніше, коли знаходяться перед екраном, ніж під час особистого спілкування. Спробуйте почати з ним розмову на Facebook, Twitter або Skype і скористайтеся наступними порадами для того, щоб дізнатися, фліртує він з вами в онлайн чи ні.
  • Якщо він посилає вам запит в Facebook, то це відмінний знак. Утримайтеся від відправлення запиту першою, якщо ви тільки що з ним познайомилися. Зачекайте, поки він сам це зробить. Хлопці, як правило, роблять в Інтернеті те, що не змогли б зробити особисто. І він безумовно хоче познайомитися з вами, якщо він посилає таке звернення.
  • Якщо він по-справжньому балакучий тільки в онлайн, і з задоволенням спілкується з вами, то це тому, що хоча він і був би радий можливості поговорити з вами особисто, але він хоче контролювати ситуацію. Він відчуває, що краще управляє ситуацією в онлайн, коли йому не доводиться турбуватися про те, як отриться вам особисто.
  • Поставте йому кілька запитань і спостерігайте, запитає він у вас що-небудь. Сором`язливі хлопці, як правило, вміють досить добре задавати питання (вони не хочуть розмовляти весь час самі). Якщо він послідовно розпитає вас про ваше минуле, про ваші цілі або просто про те, як у вас пройшов день, то сприймайте це як добрий знак.
  • Не обмежуйте ваші розмови одним лише Інтернетом. Це прекрасна можливість для того, щоб почати розмовляти з ним (на сайті або в чаті), але, врешті-решт, вам знадобиться підійти до нього і спробувати змусити його відкритися вам. В іншому випадку, йому буде дуже комфортно в Інтернеті і йому може знадобитися додаткове мужність для того, щоб зробити крок у розвитку особистих відносин.

Метод 3 з 3: Дійте

 1. 1

  Починайте взаємини з ним в його рідній стихії. Часто можна відчути, що сором`язливі хлопці знаходяться в деякому протиріччі з рештою світу, як ніби світ обертається з однією швидкістю і вони з іншого. Це може зробити виконання елементарних речей, таких як спілкування з людьми в школі, болісно складним. Але існує ймовірність того, що у сором`язливо хлопця є "безпечне місце", де він відчуває себе абсолютно комфортно як вдома. Якщо ви зможете знайти це місце і зробити так, щоб вас у ньому привітно прийняли, то це стане першим кроком до того, щоб стати друзями.
  • Де це особливе місце? Це залежить від хлопця! Для деяких хлопців - це футбольне поле, для інших - це бібліотека. З`ясуйте, що він любить робити найбільше і прокладайте свій шлях до його комфортній зоні.

 2. 2

  Будьте готові залишатися друзями для початку. Сором`язливі хлопці залишаються в просто дружніх відносинах болісно тривалі періоди часу, переживаючи про плюси і мінуси того, щоб запросити вас на побачення. Для них дружні стосунки - це золота середина. Вони мають можливість бути поруч з вами і спілкуватися і не ризикують запрошувати вас. Таким чином, вони знаходяться в зоні низького ризику, і багатьом сором`язливим хлопцям це подобається.
  • Не турбуйтеся і не вірте тим, хто каже, що ви не можете зустрічатися з ним після того, як ви подружилися. Це просто не відповідає дійсності. Ви самі керуєте своєю долею.

 3. 3

  Зверніть увагу на мову свого тіла. Ви спробували прочитати мову його тіла для того, щоб зрозуміти, чи подобаєтеся ви йому-тепер прийшов час для того, щоб вивчити свою власну мову тіла для того, щоб зрозуміти, посилаєте ви йому правильні знаки. Фокус полягає в тому, щоб відкрито спілкуватися і не закриватися від нього:
  • Демонструйте відкритість: посміхайтеся, знімайте навушники для того, щоб спілкуватися з людьми навколо вас, посміхайтеся при сторонніх і смійтеся, коли відчуєте, що щось смішно. Це дозволить йому на підсвідомому рівні зрозуміти, що все в порядку, ви не кусаєтеся!
  • Якщо ви з надітими навушниками нахиліться над своїм ноутбуком в кутку і будете ігнорувати інших людей, то він просто оцепенеет від цього і не наблизиться до вас. Уникайте так званого "закритого" мови тіла всяку ціну!

 4. 4

  Будьте терплячі, коли він наближається до вас. Кращий варіант - показати йому, що він достатнього цікавий вам, таким чином, щоб він добре засвоїв це і запросив вас на побачення. Тоді ви будете точно знати, що він закохався в вас, і не будете сумніватися в цьому під час ваших зустрічей. Якщо ви зблизитеся з ним в його рідній стихії, подружитеся, подкорректіруете свій зик тіла і трохи потерпіть, то він запросить вас, якщо ви йому подобаєтеся. Це всього лише питання часу.

 5. 5

  Якщо нічого не допомагає, то запросіть його самі. Ви можете надіслати йому стільки записок в своєму класі, скільки захочете, або спробуйте звертати на себе увагу іншими способами. Іноді хлопець дуже сором`язливий або просто не звертає уваги, що єдине, що залишається зробити - це запросити його на побачення. Не хвилюйтеся - це не кінець світу, і багато красивих, розумних, і найбажаніших жінок зробили це. Якщо він вам подобається, то дійсно не має значення, хто кого запросить, якщо ви будете разом насолоджуватися сонячним заходом.

Попередження

 • Існує дуже тонка різниця між сором`язливим хлопцем, який не хоче з вами спілкуватися і хлопцем, який не любить вас. Якщо хлопець демонструє більше негативних ознак (не приховує, що йому нудно, коли ви спілкуєтеся, уникає вас і так далі), ніж позитивних (пильно дивиться, соромиться), то ви, швидше за все, просто його дратуєте або не подобаєтеся йому.