Як завести друзів в школі, якщо ви дуже сором'язливі

Ви сором`язливі? Чи зустрічали ви інших соромливих людей в компанії друзів? Що ж, тоді перед вами стаття, яка навчить сором`язливих людей знаходити більше друзів. Читайте далі.

Кроки

 1. 1

  Відчувайте себе комфортно з людьми, які сидять поруч з вами. У класі, можливо, поруч з вами буде хтось сидіти. Що ж, постарайтеся почувати себе комфортно в даній ситуації! Слухайте те, про що розмовляють знаходяться поруч однолітки. І знайте, коли вони будуть жартувати, потрібно посміятися!

 2. 2

  Зосередьтеся, коли з вами заговорять. Коли хто-небудь з ваших однокласників задасть вам питання, (наприклад: "На якій сторінці ми зараз?"), Доброзичливо дайте відповідь йому. Якщо ви все ще дуже соромитеся розмовляти з людьми, які задають вам питання, спробуйте потренуватися, розмовляючи з вашим відображенням у дзеркалі і глибоко дихаючи при цьому. Можливо, це буде виглядати дивно, але це насправді працює!

 3. 3

  Подивіться, чи немає поруч кого-небудь, хто міг би стати вашим другом. Ви можете помітити знак. Якщо чиїсь жарти веселять вас, або якщо в комусь ви бачите близьку за духом людину, спробуйте першим з ним заговорити! Запитайте його про те, чим він захоплюється, або про що-небудь на зразок цього. Сором`язливі люди не поводяться сором`язливо, якщо з ними розговоритися.

 4. 4

  Приймайте запрошення. Коли хто-небудь запрошує вас пообідати разом або що-небудь в цьому роді, прийміть запрошення, і далі все піде само собою. Постарайтеся зав`язати легку бесіду з цією людиною.

 5. 5

  Ви завжди повинні виглядати як доступний для спілкування людина. Ведіть себе відкрито і дружелюбно!
 6. 6

  Намагайтеся зав`язувати невеликі бесіди з людьми. Якщо ви відчуваєте себе менш сором`язливо, постарайтеся почати розмову і поговорити з тими, хто сидить поруч з вами! Скажіть "Привіт" людині, яку ви добре знаєте, і зробіть йому комплімент! Але будьте щирим.

 7. 7

  У класі, коли хтось сидить поруч з вами говорить що-небудь смішне або щось, що імовірно має бути смішним, СМІЙТЕСЯ. Навіть якщо ви зовсім не зрозуміли жарт. Якщо ви смієтеся над жартами якої людини, він буде бачити в вас хорошого друга.

 8. 8

  Почніть говорити "Привіт" знайомим людям, які проходять повз вас.

 9. 9

  Будьте милими. Діліться своїм обідом з тими, кому зовсім нема чим перекусити.


Поради • Якщо ви помічаєте, що хтось такий же сором`язливий поводиться доброзичливо по відношенню до вас, не бійтеся поговорити з ним. Можливо, у вас виявиться багато спільних інтересів.
 • Будьте собою. Якщо ви намагаєтеся стати другом людині, яка не знає, яким ви є насправді, у вас не складеться міцна дружба.
 • Якщо хтось про щось вас питає, постарайтеся відповісти так, щоб йому захотілося запитати вас про що-небудь ще. Таким чином ви зможете допомогти один одному, а також стати друзями!
 • Не падайте духом, якщо вам важко заводити друзів. Найчастіше самі милі люди роблять перший крок на шляху до дружби, і коли вони його роблять, знайте, що ви можете довіряти їм.
 • Просто будьте собою, веселіться і ігноруйте недоброзичливих людей. Так ви будете подобатися багатьом.
 • Завжди будьте чесним.
 • Посміхайтеся! Але не обов`язково так, щоб було видно зуби.
 • Ведіть себе так, як і решта, посміхайтеся ім.

Попередження

 • Все вищеперелічене НЕ ОБОВ`ЯЗКОВО спрацює, ймовірність 50%.