Як навчитися фліртувати, якщо ви сором'язлива дівчина

Вам подобається хлопчик з класу, і ви хотіли б дізнатися його трохи краще. Однак ви занадто сором`язлива. Не переживайте! Ці поради допоможуть вам.

Кроки

 1. 1

  Виберіть відповідний час і місце. Дуже часто флірт не вдається, тому що трапляється в невідповідний час і місце, так що заздалегідь все сплануйте перш, ніж переходити до дій. Говоріть у коридорі, у їдальні, перед уроками або під час фізкультури. Якщо він оточений друзями, не прагніть залучати його увагу, якщо тільки він сам не зробить перший крок. Він завжди з кимось? Підійдіть до нього, коли поруч 1-2 друга.

 2. 2

  JШутіте. Більшість хлопців любить дівчат з почуттям гумору. Згадайте комедійні серіали / фільми, наприклад, "Сімпсони" або "Гріффіни". Якщо ви їх не дивіться, нехай хлопець розповість вам про них. Або говоріть смішну історію з життя класу.

 3. 3

  Ведіть себе невимушено. Хлопці не люблять дівчат, які постійно драматизують. Ваш хлопець мрії не хоче слухати про вашу грандіозної сварці з найкращою подругою, особливо, якщо він її не знає. Дотримуйтеся загальних тем: фільми, вчителі, домашня робота, спорт і книги. Якщо для початку ви станете друзями, потім все стане набагато простіше!

 4. 4

  Задавайте питання і розповідайте історії. Не кажіть тільки про себе весь час! Він подумає, що ви самозакохана і не захоче з вами спілкуватися. Якщо він перестав брати участь у бесіді, запитайте його: "Так що ти отримав за тест з математики?" або "Ти не повіриш, чт оми сьогодні робили на фізиці!" Захоплюйтеся його, щоб він слухав.

 5. 5

  Фліртуйте фізично. Якщо ви сидите поруч з один одним під час бесіди, злегка зачепіть його рукою і смійтеся, коли він вщипне вас у відповідь. Навіть якщо ви давно знайомі, підморгніть йому або легенько доторкніться.
 6. 6

  Будьте злегка неприступною. Вам не потрібно викладатися на всі 100, щоб завоювати його. Нехай хлопець сам захоче вас завоювати. Наприклад, якщо він запропонує сходити в кіно, скажіть: "Не знаю, у мене можуть бути інші плани". Скажіть це з легкою посмішкою, щоб він зрозумів, що ви жартуєте. Якщо він вам правда подобається, і ви хочете перейти на наступний щабель, згадайте, що закохані дещо в кого. Це сколихне в ньому почуття, і він захоче дізнатися, хто ця людина. Це також допоможе підбадьорити бесіду.

 7. 7

  Знайте, коли зупинитися. Якщо ви все перепробували, щоб досягти його уваги, але все даремно, відступите і живіть далі. Можливо, ви йому не цікаві. Іноді буває так, що коли дівчина починає фліртувати з іншими, хлопець починає в неї закохуватися. Але це не завжди так, і часто хлопці просто переключаються на іншу дівчину.

Поради

 • Вірте в себе. Навіть якщо боїтеся заговорити з хлопцем, уявіть, що ви говорите з одним із друзів.
 • Якщо боїтеся фліртувати, для початку просто привітайтеся. Він це оцінить, особливо, якщо сам сором`язливий.
 • Будьте свіжою і чистою! Не забувайте приймати душ і збривати непотрібні волосся, використовуйте дезодорант і, за бажанням, нанесіть трохи парфуму з легкими ароматом. Наприклад, цитрусовим або ванільним.
 • Завжди будьте вірні собі. Не дивлячись ні на що.


 • Посміхайтеся! Навіть є у вас стоять брекети, злегка підніміть куточки губ. Він посміхнеться у відповідь.
 • Якщо ви дуже сором`язлива, постарайтеся перебороти себе і виглядати привабливо і забавно. Більшість хлопців люблять таких дівчат.
 • Пам`ятайте, флірт може бути забавним. Це не складно. Якщо не вийшло з ним, вийде з іншим.
 • Перетворюйте свої чудасії в гідності! Якщо ви хрюкнули під час сміху і хлопець почав вас висміювати, скажіть невимушеним тоном: "Ну вибачте, що я не боюся бути собою!"

Попередження

 • Вам не потрібно бути стрункою, красивою або багатою, щоб сподобається хлопцю. Будьте розумною і милою.
 • Фліртуйте обережно. Це іноді заподіює біль людям. Захистіть своє серце!
 • Якщо хлопець каже: "Я не знаю, чого хочу в даний момент", і каже це часто, значить він в вас не зацікавлений! Багато дівчат роблять цю помилку. А хлопці так говорять, тому що боятися сказати правду.
 • Якщо ви намагалися фліртувати в листуванні і все зіпсували, напишіть: "Блін! Моя подруга взяла мій телефон!" і швидко переключіться на іншого хлопця.
 • Фліртувати може бути цікаво. Якщо ви не подобаєтеся хлопцю, рухайтеся далі. Їх багато навколо!
 • Чи не фліртуйте з хлопцями, у яких є дівчина. Це може призвести до поганих наслідків, особливо якщо це хлопець вашої подруги. Зачекайте, поки вони не розлучаться!