Як поговорити з сором'язливим хлопцем, якого ви майже не знаєте

Ви зустріли людину, з якою б вам хотілося поговорити? Але хлопець настільки сором`язливий, що сам розмови не починає? Боїтеся, що ви його не зацікавили? Не переживайте, і обов`язково прочитайте цю статтю!


Кроки

 1. 1

  Залучіть до себе увагу. Так, іноді нам хочеться бути непомітними. Але навіть якщо у вас дуже поганий настрій, то не потрібно вести себе так, як ніби-то вас не існує. Якщо хлопець поводиться так, як ніби він вас не помічає - можливо, він насправді вас не помічає. Відвідуйте ті місця, які відвідує він. Постарайтеся опинитися в центрі уваги. Хлопець повинен дізнатися про ваше існування!

 2. 2

  Посміхайтеся. Будь-який психолог вам порадить посміхатися, але як би це не звучало банально, це насправді працює! Посмішка вас зробить більш привітною, доброзичливою, хлопцю буде приємно знаходитися поряд з вами, він буде шукати нових зустрічей з вами.

 3. 3

  Підійдіть до нього. Якщо хлопець сором`язливий, то він, швидше за все, до вас першим не підійде. Вам потрібно зустрітися в одній компанії (серед своїх друзів він буде почувати себе набагато комфортніше), постарайтеся сісти поруч з ним.

 4. 4

  Поговоріть. Розмовляйте з ним так, як ви зазвичай розмовляєте зі своїми друзями. Скажіть «Привіт». Якщо ви не знайомі - представтесь. Запитайте, як у нього справи, і говорите, говорите ...

 5. 5

  Зробіть так, щоб хлопець по відчував себе комфортно поруч з вами. Якщо ви відразу ж накинетеся до нього з допитом, він може налякати і піти. Зберігайте спокій. Розслабтеся. Не розмовляйте занадто голосно. Сором`язливим людям більше до душі тиха, спокійна обстановка.
 6. 6

  Запитайте про його захоплення. Якщо розмова йде нормально, спробуйте капнути глибше. Запитайте в нього, яку музику він слухає. Запитайте, з ким він дружить. Нехай він зрозуміє, що вам цікаво дізнаватися про нього, що вам хочеться познайомитися з ним ближче, а не просто дізнатися, зустрічається він з ким-небудь чи ні.

 7. 7

  Смійтеся! Спробуйте трохи пожартувати - цим ви покажіть, що вам комфортно перебувати поруч з ним, і від цього йому буде комфортно перебувати поруч з вами. Поговоріть про вчителів і однокласників. Розкажіть про який-небудь смішному випадку з вашого життя. Якщо він сміється, успіх вам гарантовано!

 8. 8

  Ви повинні знати, коли і як вам потрібно закінчити розмову. Якщо ви йдете зі словами «Все, мені потрібно йти, поки!», Хлопець відчує незручність, він подумає, що він вам нецікавий, і в майбутньому він навряд чи захоче заговорити з вами знову. Замість цього, підійдіть кінця розмови поступово. Можете сказати що-небудь типу «Мама просила допомогти їй по дому, так що мені потрібно бігти». Йдучи, посміхніться. Хлопець повинен відчути, що ви б із задоволенням поговорили з ним ще раз. Дати свій номер телефону в перший же розмова - це досить ризикований захід, але якщо ви порахуєте, що хлопець готовий до цього - дайте йому свій номер.

Поради

 • Закінчите розмову на позитивній ноті.
 • Не беріть з собою на зустріч свою найкращу подругу, адже вона теж може закохатися в цього хлопця. Треба брати людей, які полягають у щасливих відносинах, людей товариських і доброзичливих.
 • Розмовляйте з ним, як ніби ви розмовляєте зі своїм другом. Не панікуйте, якщо хлопець не захоче з вами розмовляти, або якщо в розмові він проявить байдужість.


 • Чи не примушуйте його до розмови. Якщо хлопець почуває себе ніяково, спробуйте поговорити з ним наступного разу.
 • Не намагайтеся переконати хлопця в тому, що вона вам подобається. Можливо, хлопець просто хоче дружити з вами, а ваша завзятість і ваші почуття його можуть сполохати.
 • Перш ніж знайомитися з хлопцем, спробуйте дізнатися про нього що-небудь. Якщо між вами є щось спільне, вам буде набагато простіше налагодити розмову.
 • Залишайтеся самі собою.
 • Чи не закінчуйте розмову, якщо хлопець так і не встиг нічого розповісти про себе, інакше він подумає, що вам цікаві лише ви самі.
 • Потренуйтеся. Можливо, з боку це здасться дивним, але ви станьте перед дзеркалом, і все відрепетируйте - мова, жести, посмішку, сміх.
 • Порадьтеся з ким-небудь. Можливо, радитися з батьками - це не найкраща ідея, поговоріть з подругами, яких ви не соромитеся, і які можуть дати ділову пораду.

Попередження

 • Не турбуйтеся. Це всього лише спроба, чергова спроба-цеглинка, з яких складається ваш життєвий досвід. Якщо перша розмова не вдався, спробуйте ще раз через деякий час. Але і грандіозних планів на майбутнє також будувати не потрібно.
 • Будьте обережні. Іноді люди насправді не є тими, ким вони нам здаються. Намагайтеся не залишатися наодинці до тих пір, поки ви не дізнаєтеся його трохи краще.
 • Не будьте занадто наполегливою. Якщо ви бачите, що хлопцеві розмова не цікавий, поступово завершите цю розмову. Ви можете зробити ще одну спробу через деякий час або просто забути про цього хлопця. Швидше за все, цей хлопець вас не варто.