Як видалити сторінки на Facebook за допомогою програми «Менеджер сторінок»

«Менеджер сторінок» - це мобільний додаток для Apple і Android, яке дозволяє адміністраторам легко керувати будь сторінкою на Facebook, яка має відношення до їх аккаунту. Менеджер сторінок може працювати як поодинці, так і разом з іншими додатками Facebook на мобільному пристрої. Крім того, що менеджер сторінок допомагає вам створювати і керувати сторінками на Facebook, додаток також буде корисно у випадку, якщо вам потрібно буде видалити сторінку на Facebook.

Кроки

 1. 1

  Скачайте додаток «Менеджер сторінок» в магазині додатків вашого пристрою. Потім встановіть його на свій телефон або планшет.
  • Для пристроїв Apple скачати «Менеджер Сторінок» можна, натиснувши на це посилання: https://itunes.apple.com/app/facebook-pages-manager/id514643583?mt=8.
  • Якщо ви використовуєте Android, то завантажте «Менеджер Сторінок», натиснувши на це посилання: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.pages.apphl=en

 2. 2

  Запустіть додаток. Після того як ви закінчили установку програми, натисніть на нього іконку в списку додатків вашого пристрою, щоб відкрити його.
 3. 3

  Увійдіть у свій аккаунт на Facebook.
  • Якщо у вас вже є додаток Facebook на телефоні або планшеті, менеджер сторінок буде синхронізуватися з цими додатками автоматично.
  • Якщо у вас немає встановлених додатків Facebook, то вам потрібно буде ввести адресу електронної пошти та пароль вашого облікового запису. 4. 4

  Знайдіть сторінки, які ви хочете видалити. Після авторизації на Facebook, натисніть кнопку меню у верхньому правому куті екрана, щоб відкрити меню програми. Виберіть сторінку, яку ви хочете видалити.

 5. 5

  Відкрийте параметри сторінки. Натисніть на значок шестерінки у верхній правій частині екрана (поряд з кнопкою меню), щоб відкрити параметри сторінки.

 6. 6

  Видаліть сторінку. Для цього в настройках сторінки прокрутіть екран вниз і натисніть на опцію «Видалити сторінку».

 7. 7

  Підтвердіть видалення сторінки. Після натискання на «Видалити сторінку» з`явиться підтвердженням. Просто натисніть на кнопку «Видалити», щоб назавжди видалити сторінку.

Поради

 • Facebook постійно оновлює додаток «Менеджер сторінок», так що розміщення налаштувань можуть змінюватися залежно від користувача інтерфейсу.
 • На деяких сторінках, у яких є велика кількість послідовників, процес видалення може зайняти кілька днів.
 • Якщо ви видалите сторінку, то більше не буде ніякої можливості її відновити, а зміст сторінки буде остаточно втрачено.