Як завантажити додаток Facebook для iPhone

Хочете користуватися Facebook на своєму телефоні, але не хочете використовувати сайт і використовувати браузер свого iPhone? У Facebook доступно для скачування безкоштовний додаток, що дозволяє вам публікувати, ділитися, коментувати інформацію, і робити багато чого іншого без відвідування сайту Facebook.
Метод 1 з 2: За допомогою iPhone

 1. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  1

  Відкрийте "App Store". Ви знайдете це додаток на головному екрані свого iPhone, або знайдіть його за допомогою Spotlight Search. Вашій iPhone знадобиться інтернет з`єднання, щоб завантажувати додатки.

 2. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  2

  Знайдіть додаток Facebook. Торкніться кнопки "Search" в нижній частині екрана. Введіть "Facebook" в рядку пошуку і натисніть "Search" на клавіатурі. Додаток Facebook має бути першим в результатах пошуку. Натисніть на нього, щоб відкрити сторінку програми Facebook.

 3. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  3

  Встановіть Facebook. Торкніться кнопки "FREE" у правій верхній частині сторінки. Кнопка поміняється на "INSTALL". Натисніть "INSTALL", щоб почати скачування програми на свій iPhone.

 4. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  4

  Введіть свій Apple ID. Увійдіть у свій профіль iTunes, щоб підтвердити скачування. Хоча додаток і безкоштовне, воно вимагає підтвердження. Після того, як ви введете правильні дані, додаток почне скачиваться на головний екран.

 5. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  5

  Торкніться програми Facebook на головному екрані, щоб відкрити його. Як тільки воно відкриється, увійдіть у ваш аккаунт Facebook, щоб почати. Ви можете читати свою стрічку новин, переглядати свої повідомлення, завантажувати фотографії і багато іншого.

Метод 2 з 2: За допомогою iTunes

 1. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  1

  Відкрийте iTunes на комп`ютері. Якщо ви ще не завантажили його, ви можете зробити це безкоштовно на сайті Apple.

 2. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  2

  Відкрийте App Store. Перейдіть в iTunes Store з меню зліва. Виберіть "Apps" з верхнього рядка вкладок. Вам знадобиться інтернет з`єднання для цього.

 3. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  3

  Введіть "Facebook" в поле пошуку у верхній правій частині сторінки. Виберіть Facebook зі списку результатів.

 4. Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  4

  Скачайте додаток. Натисніть кнопку "Free" на сторінці додатка. Кнопка поміняється на "Install". Натисніть "Install" і введіть свій Apple ID. Додаток почне скачиваться на комп`ютер. 5. 5

  Переведіть додаток на свій iPhone. Підключіть його до комп`ютера через USB. Через кілька миттєвостей ваш iPhone з`явиться в меню "Devices".
  • Натисніть на нього, потім відкрийте вкладку "Apps" у верхній частині нової сторінки.

   Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  • Натисніть кнопку Install поруч з Facebook в списку додатків.

   Як завантажити додаток Facebook для iPhone

  • Натисніть кнопку Sync у правій нижній частині сторінки. Таким чином, ваші зміни повинні бути збережені і додаток буде завантажено на ваш iPhone.

   Як завантажити додаток Facebook для iPhone

Поради

 • Цей спосіб також підходить для iPad і iPod Touch.

Що вам знадобиться

 • Аккаунт iTunes Store
 • Аккаунт Facebook
 • iPhone