Як поділитися сторінкою на Facebook

Можливість поділитися сторінками на Facebook - це один з корисних шляхів підвищення обізнаності та гласності сторінки. Це може бути використано в якості потужного рекламного інструменту або ж простий шлях дати знати друзям про певну сторінці, якою ви хочете поділитися. Це також дає вам довіру, так, як ви просто хвалите когось за їх сторінку, а не намагаєтеся заволодіти сторінкою, яку хтось зробив для себе.

Кроки

 1. Як поділитися сторінкою на Facebook

  1

  Увійдіть в ваш Facebook-аккаунт. Перейдіть на https://facebook.com і потім увійдіть, використовуючи ваше ім`я користувача та пароль.

 2. Як поділитися сторінкою на Facebook

  2

  Поставте сторінці «Лайк». Використовуючи пошукову панель, пошукайте сторінку, якою ви хочете поділитися і потім перейдіть на цю сторінку. «Лайкніте» сторінку просто натиснувши кнопку "Like", на протилежній стороні картинки профілю (на правій стороні).
 3. Як поділитися сторінкою на Facebook

  3

  Поділіться сторінкою в своєму статусі. Перейдіть на вашу домашню сторінку просто натиснувши кнопку "Home" у верхньому правому кутку сторінки. Напишіть ваше повідомлення під кнопкою "Update status" (оновити статус) в центральній секції вашої сторінки. У ваше повідомлення включите ім`я сторінки.
  • Як тільки ви почнете писати ім`я сторіночки, з`явиться вікно передбачуваних варіантів. Просто виберіть сторінку, яка вам подобається.

   Як поділитися сторінкою на Facebook  • Якщо ви не натиснули кнопку "Like" на сторінці, то ця сторінка не з`явиться у вікні передбачуваних варіантів у вашому статусі. Так що переконайтеся, що ви «лайкнули» сторінку до того, як поділитися нею у статусі.

 4. Як поділитися сторінкою на Facebook

  4

  Запостив статус. Після набору повідомлення, натисніть на кнопку "Post".
  • Ваше повідомлення буде відображати ім`я сторінки в якості линка, перенаправляє ваших друзів і родичів на сторінку, яку ви «лайкнули».

   Як поділитися сторінкою на Facebook