Як прибрати лайк зі сторінки Facebook

Ставлячи лайки на сторінки Facebook, ви можете підтримати свої улюблені шоу, продукти і заходи, але при цьому засмічується ваша стрічка новин. Якщо ви тонете в непотрібних новинах і хочете спростити життя в Facebook, то прийшов, можливо, час видалити кілька лайків з найменш цікавих для вас сторінок. Дотримуйтесь наших інструкцій, щоб навчитися це робити.
Метод 1 з 2: Як видалити лайк з окремої сторінки

 1. 1

  Відкрийте сторінку, з якої хочете видалити лайк. Можна клікнути на неї зі стрічки новин або зробити пошук в поле пошуку Facebook.

 2. 2

  Клікніть на кнопку «Like». Кнопка знаходиться у верхній частині сторінки, поруч з її назвою. Якщо ви промотали сторінку вниз, ця кнопка виявиться вгорі.

 3. 3

  Клікніть на «Unlike». Facebook попросить вас підтвердити, що ви дійсно хочете видалити лайк. Після видалення лайка ви перестанете бачити поновлення сторінки у себе в стрічці.

Метод 2 з 2: Як видалити лайк за допомогою журналу дій

 1. 1

  Відкрийте свій журнал дій. Тут можна переглянути всі ваші сторінки в одному місці. Клікніть на меню «Privacy» поруч з іконкою, що зображає шестерінку, у правому верхньому куті екрану.
  • Клікніть на лінк «See More Settings».
  • Клікніть на лінк «Use Activity Log» у розділі «Who can see my stuff?».


  • Крім того, ви можете відкрити журнал дій, відкривши свій профіль і клікнувши на кнопку «Activity Log».

 2. 2

  Клікніть на опцію «Likes» в меню, розташованому зліва. Меню розкриється і запропонує вам дві можливості: «Pages and Interests» і «Posts and Comments». Клікніть на «Pages and Interests».
  • Якщо дві опції не з`являються, коли ви клікаєте на кнопку «Likes», спробуйте перезавантажити сторінку браузера.

 3. 3

  Знайдіть сторінки, з яких хочете прибрати лайк. У центральному списку ви побачите хронологічний список всіх сторінок, на яких ви поставили лайк. Прокручуючи екран вниз, щоб побачити все.

 4. 4

  Клікніть на іконку із зображенням олівця праворуч від запису, якщо хочете видалити лайк. Виберіть «Unlike» в меню. Фейсбук попросить підтвердити, що ви дійсно хочете видалити лайк зі сторінки. Після видалення лайка ви перестанете бачити поновлення сторінки у себе в стрічці.

Поради

 • Багато користувачів схильні забувати про панелі управління, здатної видаляти і додавати лайки, хоча в Bing Toolbar є така функція. Навіть якщо на сторінці немає відповідної кнопки, Bing Toolbar може видалити або додати лайк. Деталі дивіться на сайті компанії.


Cite error - $ 2