Як видалити зв'язок Facebook

Facebook захопив інтернет. З Facebook Зв`язки користувачі тепер можуть увійти в багато веб-сайти з їх облікового запису Facebook. Хоча це і зручно, так як відпадає необхідність створювати безліч облікових записів на різних сайтах, це також означає, що ви ділитеся особистою інформацією з третіми сайтами. Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, як відключити функцію Facebook Зв`язки.

Кроки

 1. 1

  Відкрийте сторінку Facebook. Переконайтеся, що ви правильно увійшли в систему. Ви повинні бути у вашому профілі або в новинах.

 2. 2

  Натисніть на кнопку Налаштування. Вона знаходиться в правому верхньому кутку сторінки Facebook і виглядає як шестерня. У меню виберіть "Налаштування облікового запису".

 3. 3

  Виберіть опцію Додатки. Вона знаходиться в меню зліва на сторінці Настройок, в нижній частині списку.
 4. 4

  Перегляньте Зв`язки. Як тільки ви натиснете Додатки, з`явиться список всіх додатків і веб-сайтів, до яких підключена ваш обліковий запис Facebook. Ви можете встановити окремі настройки для кожної програми через цей список.

 5. 5

  Змініть дозволи для певних програм. Натисніть на посилання "Змінити" праворуч від програми або на сайті, який ви хочете змінити. З`явиться новий перелік опцій і налаштувань для цього додатка.
  • В залежності від програми або сайту, ви можете змінити, хто може бачити повідомлення, до яких даними у програми є доступ, як обробляються повідомлення та багато іншого. Ви можете видалити окремі дозволи, натиснувши "X" поруч із записом.


  • Натисніть кнопку "Закрити" у верхній частині вікна, коли закінчите.

 6. 6

  Видаліть зв`язок з програми або сайту. Якщо ви хочете повністю видалити зв`язок між вашим обліковим записом Facebook і певним додатком або сайтом, натисніть на значок "X" поруч з посиланням "Змінити" для цього додатка. Ви отримаєте повідомлення про те, що зв`язок буде видалена. Натисніть кнопку "Видалити" для підтвердження.
  • Якщо на сайті або в додатку все ще зберігається інформація про вашу зв`язку, необхідно зв`язатися з компанією, яка відповідає за цей додаток або сайт, і попросити видалити застарілу інформацію.
  • При видаленні зв`язку з сайтом ви можете виявити, що ваше взаємодія з сайтом стало обмеженим, поки ви знов не відновите зв`язок.

Поради

 • Ви завжди можете відновити зв`язок Facebook, зайшовши на сайт через ваш обліковий запис Facebook.